Sibel Can’ın Saç Rengi ve Saç Kesimi Rehberi

Sibel Can’ın Saç Rengi ve Saç Kesimi Rehberi

İçindekiler

Ünlülerin saç renkleri ile yine karşınızdayız. Bugün Sibel Can saç rengi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Ayrıca Sibel Can saç renkleri, Sibel Can saç rengi numarası, Sibel Can saç kesimi, Sibel Can saç modelleri hakkında tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Güzel be keyifle okuyacağınız bir yazı hazırladık. İşte o yazımızın ayrıntıları!

Ünlü olmadan önce 14 yaşında dansa merak salıp sahneye çıkmaya başlayan Sibel Can daha sonraları sahnede hem dans edip hem de şarkı söylemeye başladı. Sesi çok beğenilmesinin ardından şarkıcılığa geçiş yaptı. Gazinocular kralı Fahrettin Aslan tarafından keşfedilmesiyle beraber ünlü olmanın ilk adımlarını attı. Hakan Ural ile evlenip Engincan ve Melisa adında iki çocuk dünyaya getirdi. Hakan Ural’dan boşandıktan sonra da Sulhi Aksüt ile evlendi. Bu evlilikten de Emir adında bir çocuk dünyaya getirdi.

Türkiye’nin sevilen yüzü olan güzel şarkıcı harika sesi ile şimdilerde Kanal D ekranlarında Şarkılar Bizi Söyler adında program yapmaktadır. Çok güzel şarkılarla iz bırakan ünlü yıldız şimdilerde saçları ile çok konuşuluyor. Sibel Can’ın sağlıklı saçları ve saç rengi çok fazla soruluyor. Biz de bugün saçları hakkında geniş bir rehber hazırladık. Şimdi de alt başlıklar halinde bu detaylara bakalım.

 

Sibel Can Saç Rengi

 

Güzel şarkıcının saç renkleri çok merak ediliyor. Sibel Can özellikle koyu renkli saç boyaları kullanıyor. Bugüne kadar onu çok fazla açık renklerle görmedik. Bir dönem sarı saç rengini kullandıysa da genel olarak koyu renklerden yana tercihini kullandı. Türk kahvesi saç rengi koyu kestane, karamel kahve, siyah saç rengi, koyu sarı saç rengi, açık kumral, küllü açık kahve, bal köpüğü, kumral saç rengi üzerine sarı ışıltılar gibi saç renklerini belirli aralıklarla kullanmıştır.

Son dönemde tercih ettiği saç rengi ise Türk kahvesi saç rengidir. Bu rengi Fahriye Evcen ve Pınar Altuğ’da kullanmaktadır. Türk kahvesi saç renginin güzel yıldızın yeşil gözlerine ve açık tenine çok yakıştığını düşünüyoruz. Ekranlara gelen Şarkılar Bizi Söyler programında da Türk kahvesi saç rengini kullanılıyor.

 

Sibel Can Saç Rengi 2023

 

En son güncel kullandığı saç rengini merak edenler de var. 2023 yılında kullandığı saç rengi Türk kahvesidir. Bu ton çok beğenildi ve gerçekten çok parlak ve harika duruyor. Sizler de koyu rengi seviyorsanız bu kahve tonunu deneyebilirsiniz. Birçok ünlünün de tercih ettiği bu ton bir başka güzel.

 

Sibel Can’ın Yeni Saç Rengi

 

Sempatik şarkıcı daha önceleri bal köpüğü, karamel ve açık kumral kullanıyordu. Son zamanlarda yeni saç rengi ise koyu kestane saç rengi ve Türk kahvesi saç rengi diyebiliriz. Şuan da saçında Türk kahvesi saç boyası vardır. Bu kahve tonu harika parlaklık sağlıyor ve ayrıca mükemmel yansımaları var.

 

Sibel Can’ın Son Saç Rengi

 

Saç rengi birçok değişik şekilde sorulduğu bizlerde bu alt başlıklar halinde cevapladık. Son kullandığı Türk kahvesi saç boyasıdır. Bu renge zaman zaman ışıltılarda katmaktadır. Türk kahvesi saç rengine göre de saç bakımı yaptırmayı ihmal etmiyor. Siz de bu saç rengi tonunu araştırın. Ten renginize uygun olduğunu kontrol etmelisiniz. Bu kahve tonu daha çok beyaz ve açık tenli kişilerde güzel durmaktadır.

 

Sibel Can Saç Rengi Numarası

 

Güzel yıldızın saç rengi numarasına bakalım. Aşağıdaki saç rengi numaraları ile güzel şarkıcının saç rengine ulaşabilirsiniz. İşte kullanacağınız saç boyaları ve numaraları;

  • Loreal Excellence 5.15 efsanevi Türk Kahvesi saç boyası (fiyatı:51.27 TL)
  • Nevacolor premium 4.07 Türk kahvesi saç boyası (fiyatı:19.36 TL)
  • Loreal Paris Excellence Crem 3 koyu kestane saç boyası (fiyatı: 61.50 TL)
  • Koleston Naturals 3/4 koyu kestane saç boyası (fiyatı: 34.50 TL)
  • Palette Kalıcı Doğal renkler 8.0 bal köpüğü saç boyası (37.90 TL)
  • Farmasi farmacolor 8.3 bal köpüğü saç boyası (fiyatı: 53.21 TL)
  • Sea color 8.3 bal köpüğü saç boyası (fiyatı: 31.40 TL)
  • Palette Deluxe 6/68 karamel kahve saç boyası (fiyatı: 56.90 TL)

 

Sibel Can Saç Kesimi

 

Saç kesimine baktığımızda son dönemde orta ve kısa uzunlukta saç kullanmaktadır. Genelde omuz uzunluğunda bir saç kesimi yapılmaktadır. Yüz yapısına uygun özenli bir kesim yapıldığı görülmektedir. Ayrıca yaptıracağı saç modellerine göre de saç kesimlerine şekil vermektedir. Yumuşak ve belirsiz geçişleri olan bir saç kesiminin olduğu da fark ediliyor.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

Sibel Can Saç Modelleri

 

Harika saç modelleri tercih ediyor. Eskiden uzun saç modelleri kullanmaktaydı şimdilerde ise daha kısa saç stilleri tercih etmektedir. Kullandığı saç modelleriyle ilgili görselleri ekledik bunlardan ilham alabilirsiniz. Tercih ettiği saç modelleri ise şöyle;

-Kısa saç modeli

-Omuz hizası saç modeli

-Kısa dalgalı saç modeli

-Dağınık topuz

-Fönlü orta boy saç modeli

-Düz kısa saç modeli

-Örgülü saç modeli

-At kuyruğu saç modeli

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?