Gizem Karaca Saç Rengi ve Saç Modelleri

Gizem Karaca Saç Rengi ve Saç Modelleri

Ünlülerin saç renklerini tanımaya devam ediyoruz. Bugün Gizem Karaca saç rengi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Ayrıca Gizem Karaca saç modelleri için sizlere geniş bir rehber hazırladık. Gizem Karaca 1992 doğumlu ve manken oyuncudur. Göçmen kökenlidir ve girdiği güzellik yarışmasında 2. olarak kendini göstermiştir. Güzellik yarışması ile beraber birçok oyunculuk teklifi gelmiş ve bunları değerlendirmiştir.

Eve Düşen Yıldırım adlı dizi ile de başrol oynayarak oyunculuğa geçiş yapmıştır. Emir’in Yolu, Benim Hala Umudum Var, Seni Seviyorum Adamım, Güzel Köylü, Fırtına, Kara Sevda gibi birçok dizi ve filmde oynadı.

Kemal Ekmekçi ile evli olan güzel yıldız evliliğini mutlu bir şekilde sürdürüyor. Bu dizilerde güzel oyuncunun saçları çok dikkat çekiyor ve birçok kişi saç rengini ve modellerini soruyor. Sizde güzel oyuncudan ilham alarak tarzınıza tarz katabilirsiniz.

 

Gizem Karaca’nın Saç Rengi

 

Güzel yıldızın saçları kesinlikle dikkat çekiyor ve de hoş görünüyor. Tek bir saç rengi kullanmadığının altını çizelim birden fazla saç rengi kullandı bugüne kadar. Sıklıkla tercih ettiği açık küllü kumral saç rengi üstüne altın sarısı balyaj formudur. Bu görünüm güzel oyuncuya da çok yakışıyor ve ten rengine de çok iyi oturuyor. Sadece bu rengi kullanmadı Gizem Karaca. Karamel kahve, kahverengi saçlarına karamel ombre, sarı saç rengi, kızıl kahve gibi tonları da kullanmıştı.

En çok tercih ettiği ise sarı saç ve açık küllü kumral üstüne altın sarısı balyajdır.

 

Gizem Karaca’nın Doğal Saç Rengi Nedir?

 

Genelde boyalı saçlarla onu gördük doğal rengini pek kullanmıyor. Güzel oyuncunun doğal saç rengi de kumral tonlarındadır. Kumral tonlarında olması birçok açıdan kendine avantaj sağlamaktadır. Kumral tonunun üzerinde ombre, balyaj işlemleri daha hoş duruyor.

İnceleyin: Burçin Terzioğlu Saç Rengi Nedir?

 

Gizem Karaca Saç Rengi Numarası ve Saç Boyası

 

Hangi boyayı ve hangi saç boya numaralarını kullanarak bu renklere ulaşıyor bunun tüyolarını da verelim. Aşağıdaki bilgilerle sizlerde bu saç renklerini oluşturabilirsiniz.

 • Loreal Paris Excellence Intense 6.32 karamel kahve saç boyası (fiyat: 33.03 TL)
 • Loreal Excellence 9 sarı saç boyası (fiyat: 39.50 TL )
 • Wella Koleston 9.3 altın sarısı saç boyası (fiyat: 19.90 TL)
 • Palette 5.57 ışıltılı kızıl kahve saç boyası (fiyat: 25 TL)

 

Gizem Karaca Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Bu durumu uzun uzun anlatmak yerine size bir video ile yardımcı olacağız. Anlatımlarla tam net olarak ifade edilmediğini biliyoruz bundan dolayı da aşağıdaki videoyu izleyerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Gizem Karaca Saç Modelleri 

 

İlk önce nasıl bir saç kesimi kullanıyor bunun hakkında kısa bilgi verelim. Yüz yapısına uygun orta ve uzun bir saç kesimi ile şekillendirme yapılmış. Saç kesimini çok fazla saç modeli kullanacak şekilde dizayn edilmiş ve saç uçlarında kırıklar için de özel bakımlar kullanılmış. Sağlıklı ve gür bir saç yapısının olduğunu da vurgulayalım.

Saç özelliği de düz yapılıdır. Genelde düz saç modelleri kullansa da Gizem Karacayı dalgalı, örgülü saç stilleri ile de görmekteyiz.

 • Düz saç modelleri
 • Hafif dalgalı uzun saç modelleri
 • Kısa düz saç modeli
 • Örgülü saç stilleri
 • Omuzda saç modelleri
 • Kıvırcık kabarık saç modelleri
 • At kuyruğu saç modelleri

Bakın: Serenay Saç Rengi ve Saç Modelleri

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?