Gülden Mutlu Saç Rengi ve Saç Modelleri

Gülden Mutlu Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Bugün ünlü birinin saç rengini ve saç modelini incelemeye devam ediyoruz. Bugün Gülden Mutlu saç rengi ve Gülden Mutlu saç modelleri hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Şarkıcı olan güzel yıldız ilk olarak ”Unutamam Dedin” şarkısıyla kendinden söz ettirdi. Şarkıcı Emre Aydın’ın Soğuk Odalar şarkısının söz yazarı ve bestecisidir. Yine bu şarkının klibinde de oynamıştır. Birçok defa sahne almıştır ve konserlerde keman çalışmıştır. Bir dönem Londra’da da yaşayan güzel sanatçı orada da müzik yaşamına devam etmiştir.

Son zamanlarda da birçok hayranı tarafından saçları dikkat çekmiştir. Saç rengi ve saç modeli ilgi odağı olmuştur. Birçok kişi tarafından sorulmasından dolayı da saçları hakkında bilgiler vermek istedik.

 

Gülden Mutlu’yu Tanıyoruz

 

Adı: Gülden Ayşe

Soyadı: Arslan (Mutlu)

Nereli: Tekirdağ

Yaşı: 2 Ocak 1984

Boyu: 1.71 cm

Kilosu: 58 kg

Burcu: Oğlak

Göz rengi: Siyah

Albümleri: Sen Yokken Olanlar

 

Gülden Mutlu Saç Rengi

 

Şimdi de saç rengini inceleyelim. Beyaz soğuk bir ten rengi var. Güzel yıldız kızıl tonlu saç renklerini kullanıyor. Ağırlıklı olarak kızıl rengi ya da bunun tonlarından saç rengi seçerek tenine yakışıyor. Gülden Mutlu İrlanda Kızılı ve soğan kabuğu saç rengi kullanıyor genelde.

Bir zamanlarda ise koyu kumral rengi denemişti ama bu rengi çok uzun süre kullanmadı. Sizlerde bu renkleri evde oluşturabilirsiniz. Güzel şarkıcı gibi bir ten rengine sahipseniz bu kızıl tonlarını sizlerde deneyebilirsiniz.

 

Gülden Mutlu Saç Boyası ve Numarası

 

Kullandığı boya numaralarını uygulayarak sizlerde evde bu saç rengini oluşturabilirsiniz. Dileyenler kuaförde de yaptırabilir ama evde alıp denemek daha ekonomiktir.

  • Nevacolor 6.45 soğan kabuğu saç boyası (fiyatı: 14.75 TL)
  • Morfose 7.34 soğan kabuğu saç boyası (fiyatı: 19 TL)
  • Wella Koleston Perfect 8/74 açık İrlanda kızılı saç boyası (fiyatı: 59 TL)
  • Naturals Colors 7rn İrlanda kızılı saç boyası (fiyatı: 19.90 TL)

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

Gülden Mutlu Saç Modelleri

 

Kullandığı saç modellerine de bakalım. Saç rengine uygun saç stilleri kullanmaya özen gösteriyor ayrıca yüz yapısını da dikkate alarak seçimler yapıyor. Birçok kişide saç stilini ve saç rengi uyumunu çok beğeniyor. Hangi saç modellerini kullanıyor sıralayalım. Aşağıda da kullandığı saç modellerinden örnekler verelim.

-Kıvırcık saç modeli

-Kahküllü uzun saç modeli

-Dağınık dalgalı saç modeli

-Dağınık topuz saç modeli

-Düz saç modeli

-Aksesuarlı uzun saç modeli

-Orta uzunlukta dalgalı saç stili

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?