Yasemin Allen Saç Rengi ve Saç Modelleri

Yasemin Allen Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Herkese kucak dolusu selamlar. Bugün Yasemin Allen saç rengi hakkında geniş bilgiler vereceğiz. Ayrıca Yasemin Allen saç modelleri hakkında önemli açıklamalar yaparak sizleri bilgilendireceğiz. İngiltere’de dünyaya gelen güzle oyuncu Türk-İngiliz vatandaşıdır. Suna Yıldızoğlu’nun kızıdır. Babası da İngiliz’dir. İngiltere’den sonra Türkiye’ye yerleşmişlerdir. Annesi Yeşilçam’ın usta oyuncularından olunca kendisi de anne mesleğini yürüterek oyuncu oldu.

Güzel oyuncuyu birçok dizi ve filmde başarılı rolleri ile tanıyoruz. İlk oyunculuğu 2008 yılında Elif dizisi ile olmuştur. Yasemin Allen’in en çok tanınması ise Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Fatma Haseki Sultan Karakteri ile olmuştur. Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra da Şeref Meselesi dizisi ile de iyi bir oyuncu olduğunu göstermiştir. Şimdi güzel oyuncunun saçları ile ilgili detaylara bakalım.

 

Yasemin Kay Allen’i Tanıyalım

 

Adı: Yasemin Kay

Soyadı: Allen

Doğum yeri: Londra (İngiltere)

Yaşı: 10 Temmuz 1989

Boyu: 1.76 cm

Kilosu: 57 kg

Burcu: Yengeç

Göz rengi: Kahve

Eğitimi: Queensland Üniversitesi

Kardeşleri: Dyon Kaan Allen

Oynadığı dizi ve filmler: Elif, İyi Günde Kötü Günde, Yerden Yüksek, Muhteşem Yüzyıl, Merhamet, Şeref Meselesi, 46 Yok Olan, Çi, Olağan Şüpheliler

 

Yasemin Allen Saç Rengi Nedir?

 

Doğal sarı saçlara sahiptir. Doğal rengine yakın tonlarında da saç rengi kullanmaktadır. Güzel oyuncuyu genel olarak sarı saç rengi tonlarını kullandığını görüyoruz. Bugüne kadar açık küllü sarı saç rengi ve doğal sarı saç rengini kullandığını gördük. Zaman zaman da güzel yıldızı açık kumral saç rengi ile gördük. genel olarak ise sarı saç renginin tonlarını deniyor. Sarı saç rengi de kesinlikle çok çok yakışıyor.

Saçlarına zaman zaman da ışıltılar attırarak değişiklik yapıyor. Açık buğday tenine bu saç renkleri de çok iyi uyum sağlıyor. Sizlerde açık buğday tenli ise bu tonları kullanarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Yasemin Allen Yeni Saç Rengi

 

Şuan ki yeni saç rengi açık küllü sarı saç rengidir. Güzel sarışın zaman zaman değişiklik oluşturarak tarzını değiştirmeyi seviyor. Genel de de değişiklikleri sarı rengin tonlarında yapıyor. Sizlerde onun saç renginden ilham alabilirsiniz. Şuan bu renkte karar kıldığını söyleyebiliriz. Dizilerde onu açık küllü sarı tonları ile görüyoruz.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Yasemin Kay Allen Saç Boyası ve Numarası

 

Güzel yıldız hangi saç boyalarını kullanıyor ve bunların numaraları nedir bunlardan da bahsedelim. Aşağıdaki saç boyalarını alıp sizlerde evde kendiniz bu renkleri oluşturabilirsiniz. Tabi ki kuaför yardımı ile daha iyi sonuçlar çıkacaktır.

  • Palette Deluxe 9-0 sarı saç boyası (fiyatı: 17.50 TL)
  • Koleston Kit 9.0 doğal sarı saç boyası (fiyatı: 24.36 TL)
  • Palette 10-1 küllü açık sarı saç boyası (fiyatı: 12.50 TL)
  • Excellence cool creme 8.11 ekstra küllü sarı saç boyası (fiyatı: 32.18 TL)

 

Yasemin Allen Saç Kesimi

 

Güzel oyuncunun ince telli ve düz yapılı saçları var. Bu saçlarını kimi zaman uzun ve katlı kesim yaptırıyor. Kimi zamanda omuzda küt kesim yaptırarak kullanıyor. Ağırlıklı olarak uzun ve orta uzunlukta saç stili kullanıyor. Buna göre de saç rengi tercih ediyor. Ayrıca yüz yapısına uygun da saç kesimi tercih ediyor.

 

Yasemin Allen Kısa Saç

 

Allen zaman zaman kısa saç ya da omuzda saç stili kullanmaya çalışıyor. Bu saç stilleri de kesinlikle çok hoş gözüküyor. Bu saç stilleri için size birkaç örnek göstermek istedik. Şu anda ise daha uzun saç modeli kullanıyor. Saç boyunda zaman zaman ya da dizi projesine göre değiştiriyor.

 

Yasemin Allen Saç Modelleri

 

Tarzına ve yüzüne uygun saç stilleri kullanıyor. Ağırlıklı olarak omuzda saç modelleri ve uzun dalgalı saçlar tercih ediyor. Kombinlerine göre de bu saç stillerini değiştirebiliyor. Onun saç stillerinden ilham alıp sizlerde deneyebilirsiniz. Şık saç stilleri kullandığının altını çizelim. İşte tercih ettiği saç modelleri;

-Omuz hizası saç modeli

-Küt kesim

-Uzun dalgalı saç modeli

-Arkaya taranmış saç modeli

-Kahküllü topuz saç modeli

-Toplanmış saç modeli

-Kahküllü düz saç modeli

-Hafif dalgalı uzun saç stili

-Perçemli saç modeli

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?