Nurgül Yeşilçay Saç Rengi ve Saç Modelleri

Nurgül Yeşilçay Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz. Bugünkü konumuz Nurgül Yeşilçay saç rengi ve Nurgül Yeşilçay saç modelleri hakkında olacaktır. Sempatik oyuncu kariyerine İkinci Bahar dizisinde Gülsüm rolü ile başladı. Bu roldeki başarılı performansı birçok kişinin dikkatini çekti. Bundan sonra Özcan Deniz ile başrol oynadığı Asmalı Konak dizisi ile şöhrete kavuştu. Asmalı Konak dizisi çok beğenildi bu dizi de Yeşilçay tanınan bir oyuncu haline geldi.

Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu Cem Özer ile evlenerek Osman Nejat adında bir çocuğu oldu. Başarılı oyuncu şu sıralarda Fox Tv’de ekranlara gelen Kefaret dizisinde Zeynep karakterine hayat veriyor. Şimdi de güzel oyuncunun saçlarını mercek altına alalım.

 

Nurgül Yeşilçay’ı Tanıyalım

 

Adı: Nurgül

Soyadı: Yeşilçay

Nereli: Afyonkarahisar

Yaşı: 26 Mart 1976

Boyu: 1,62 cm

Kilosu: 51 kg

Burcu: Koç

Göz rengi: Yeşil

Çocukları: Osman Nejat Özer

Eski eşi: Cem Özer

Oynadığı film ve diziler: Melekler Adası, Asmalı Konak, Ezo Gelin, Belalı Baldız, Çınar Ağacı, Şellale, İkinci Bahar, Vicdan, 7 Kocalı Hürmüz, Yaşamın Kıyısında, Beatiful Jinn, Gece, Aşk Kırmızı, Eğreti Gelin, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Gülperi, Paramparça, Aşk ve Ceza, Kefaret

 

Nurgül Yeşilçay’ın Saç Rengi

 

Bir dönem açık renkli saç boyası kullansa da tercih genellikle koyu renklerden yana. Güzel yıldızın doğal rengi kahvedir. Bundan dolayı da tercihi koyu kahvedir. Koyu kahvenin yanında zaman zaman çikolata kahve saç boyası kullanarak hafif ışıltılar( brushligt tekniği) ekleyerek öyle kullanmaktadır. Ağırlıklı tercihi koyu kahve ve çikolata kahveden saç renginden yanadır.

Bir dönem siyah ve koyu kumral saç renklerini de denemiştir. Kahve tonları güzel oyuncunun ten ve göz rengine güzel uyum sağlamaktadır. Bu uyumdan dolayı da genellikle kahve tonlu bir saç rengi kullanmaktadır. Beyaz ten rengine ışıltılı saçlarda ayrı bir yakışmaktadır.

 

Nurgül Yeşilçay’ın Kefaret Dizisindeki Saç Rengi

 

Fox Tv ekranlarında her pazar ekranlara gelen Kefaret dizisinin başrolünde Nurgül Yeşilçay oynamaktadır. Bu dizideki saç rengi ise çikolata kahvedir. Çikolata kahve renkli saçları kesinlikle göz almaktadır. Kefaret dizisindeki Zeynep karakterine hayat vermektedir. Sizlerde güzel oyuncunun bu dizideki saç rengini beğendiyseniz çikolata kahve saç boyası ile bu rengi elde edebilirsiniz.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Nurgül Yeşilçay Saç Boyası ve Numarası

 

Evde güzel oyuncunun saç rengini denemek için saç boya numarasını da verelim. Aşağıdaki boyalarla sizlerde Yeşilçay’ın saç rengine ulaşabilirsiniz.

  • Koleston 6.7 çikolata kahve saç boyası (fiyatı:36.50 TL)
  • Loreal Casting 532 çikolata kahve saç boyası (fiyatı 24.57 TL)
  • Palette Deluxe 3-65 çikolata kahve saç boyası (fiyatı: 21.87 TL)
  • Koleston set saç boyası 3.0 koyu kahve (fiyatı: 19.90 TL)

 

Nurgül Yeşilçay Saç Modelleri

 

Yüz yapısı küçük olduğu için genellikle hacimli saç modellerini tercih ediyor. Orta ve uzun saç stilleri kullanıyor. Dağınık ve dalgalı saç modelleri en sevdikleri arasında. Yüz yapısını dikkate alarak saç kesimi yaptırıyor. Saç rengi ve saç modeline göre kombinler üretiyor. İşte tercih ettiği saç stilleri;

-Kahküllü saç modelleri

-Uzun dalgalı saç modelleri

-Omuz hizası dağınık saç modelleri

-Ortadan ayrık düz saç modelleri

-Dağınık topuz saç modelleri

-Hacimli yana taranmış saç modelleri

-Tepeden topuz

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?