Kolay Örgülü Saç Modelleri ve Yapılışları

Kolay Örgülü Saç Modelleri ve Yapılışları

İçindekiler

  Kolay örgülü saçlar yapmak için yeterince istekli misiniz? Bu örgülü saçlar sizi her açıdan mükemmel gösterecektir. Mevsimleri artık bu örgülerle daha iyi karşılayacaksınız. Yapımları gayet basit bir o kadarda şık. Eğer örgülü saç modelleri vazgeçilmezim diyorsanız bu sayfadan ayrılamayacaksınız. Kolay örgülü saç modelleri ve yapılışları başlığını detaylı olarak ele aldık. Her örgülü saçın videoları ile anlatımını kolaylaştırarak işlevsel hale getirdik. Videolarını izleyerek çok pratik şekilde öğreneceğinizi garanti edebiliriz.

 

Kolay örgülü saç modelelri

 

Görünüşünüzü Tamamlayacak Kolay Örgülü Saç Modelleri

Bahar içinde diğer mevsimler içinde sizlere güzel örgüler derledik. Çünkü örgülü saçlar tek mevsim için değil her zaman için gereklidir. 2022 yılında da bu saç şekillendirmesi istediği noktaya hızla tırmanmaya devam edecektir. Size hem kolay hem de evde yapılabilecek modellerden görüntülü anlatımlarla zenginleştirerek aşağıda detaylı anlatımlar yaptık. İçlerinden beğeneceğiniz mutlak modeller olacaktır. Şimdide kolay örgülü saç modelleri ve yapılışları başlığımız ayrıntılarına geçelim. Sizlere 9 örgü saç modeli sunduk tek tek detaylı bir şekilde inceleyin. İşte o saçlar

 

1.Üçlü Örgülü Saç Modeli

 

Üçlü örgü saç ve yapılışı

 

Kolay örgülü saç modellerinden üçlü örgü listemize girdi. Bu saç modelini yaparken 3 örgü kullanacaksınız. Baş kısmında bir Fransız örgü, ortasında balık kılçığı örgüsü ve üç telli normal örgü. Bu üçlü örgüyü beğenmemeniz mümkün değil çok hoş ve güzel olduğunu söyleyebiliriz.

 

Videolu Yapımını İzleyebilirsiniz.

 

 

2.Çift Hollandalı Örgülü Saç Stili

 

Çift Hollanda örgüsü

 

Kim Kardishan’ın çift Hollanda örgüsünü gördükten sonra bunu nasıl yapacağınızı merak etmiş olmalısınız. İlkbahar mevsimine uygun olan bu saçın yapımını sizler için basitleştirdik. Aşağıdaki videoda net bir şekilde yapımı var izleyebilirsiniz. Yapımı da son derece kolay bunu da söylemiş olalım.

 

Çift Hollandalı Örgünün Yapılış Videosu

 

3.Yarım Fransız Taç Örgülü Saç Modeli

 

Fransız taç örgü ve videolu anlatımı

Prenses olmak istiyorsanız Fransız taç örgü ile buna ulaşabilirsiniz. Bu saç modeli gerçekten büyüleyici ve sevimli. Ayrıca elbiselerinize de mükemmel uyum sağlayacaktır. Tarzınız için nadir bulacağınız saç örgülerindendir. Yapımı için ise videomuzu izleyip hızlı bir şekilde bu saç modeline kavuşabileceksiniz.

 

Yarım Fransız Taç Örgülü Saç Yapım Videosu

 

 

 

4.Yarım Örgülü ve Dalgalı Dağınık Stil

 

Kolay örgülü saç modeli

 

Şaşalı görünüme var mısınız? İnanıyorum ki bu örgüler siz bayanlara çok yakışacak. Öğrenilmesi en kolay olan örgülerdendir. Çok derli toplu saçları sevmiyorsanız hafif dalgalar ve dağınıklılık işinize yarayacaktır. Yapımına başlayıp bitirdiğinizde çok hoşunuza gideceğine garanti edebiliriz.

 

Videolu Anlatımı

 

 

5.Dalgalı Taç Örgü

 

Dalgalı Taç örgü modeli ve videolu yapılışı

 

Çok örgülü bir saç modeli arıyorsanız bu dalgalı taç örgü olabilir. Bitmiş görüntüsünün çok daha muhteşem olduğunu bizler gördük şahit olduk. Günlük saç modeli kullanımına idealdir. Deneyerek memnuniyetinizi ölçebilirsiniz.

 

Dalgalı Taç Örgü Yapım Videosu

 

6.Halo Örgülü Saç Modeli Yapılışı

 

Halo örgülü saç

 

Bu özel günler için sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir örgüdür. İsmi de halo örgüdür ülkemiz sınırları dışında ortaya çıktığı için bu adı almıştır. Zamansız bir şıklığı ve ağırlığı olduğunu söyleyebiliriz. Özel gün elbiselerine uyum sağlaması da ayrı bir avantajıdır. Kafanıza takılan soru acaba nasıl yapılıyor ise bunun cevabı basit videomuzu izleyerek yapımını net bir şekilde öğrenebileceksiniz. Günlük kullanım için pek doğru bir örgü değil daha çok özel günler ve davetler için uygundur bunun altında çizelim.

 

Saç Yapım Videosu

 

7.Yandan Fransız Büyük Örgülü Saç Modeli

 

yandan büyük örgü

 

Doğruyu söylemek gerekiyorsa kendi saçlarımı örmede çok başarılı değilim ama yandan örgü yaparken bunu gayet iyi yapıyorum. Yandan Fransız büyük örgülü saç modelini yapmak kolaydır. Romantil bir gece için iyi bir seçimdir. En önemli özelliğide örgülerin çok daha kalın ve büyük olmasıdır. Bu saç örgüsünden sonra size çok fazla kişi iltifat edecektir. İltifatları duyduğunuzda bu saç modeli bir kez daha çok hoşunuzda gidecektir.

 

Yandan Fransız Örgüsü Saç Modelinin Videolu Yapımı

 

8.Savaşçı Örgülü Saç Modeli

Savaşçı örgü stili

 

Ben bu saç örgüsüne aşık oldum. Buna savaşçı örgü denir. Bu örgülü saç biçimi sizi güçlü ve keskin gösterir. Bununla birlikte bu örgüyü spor yaparken çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gri veya sarı renge de boyayarak saçlarınızı daha süper bir görünüş kazandırabilirsiniz. Burada yapmanız gereken bu örgünün yapılışını öğrenmek hemen işe koyulmak bunun içinde videomuzu detaylı bir şekilde izleyin sonrada adım adım bu saç modelini elde edin.

 

Savaşçı Örgülü Saç Modelinin Videolu Anlatımı

Saç Modelleri Kategorimiz için Tıklayınız.

9.Hollandalı Balık Kılçığı Saç Örgüsü

 

Balık kılçığı örgüsü

Kızlar için harika bir örgü buldum dediğimde herkes ismini sordu işte o isim Hollandalı balık kılçığı saç örgüsüdür. Gündelik kıyafetlerinizle kombin yapacağınız güzel bir saç modelidir. Bu görünüşü saçlarınıza vermek için ise size görsel anlatım videosu sunuyoruz aşağıda. Detaylı bir şekilde inceleyerek güzel görünüme sizde kavuşabilirsiniz. Umarım bu örgü stilini beğeneceksinizdir.

 

Bu Modelin Saç Yapım Videosu

 

Her Yaştaki Kadınlar İçin 12 Mükemmel Saç Modeli

 

Yukarıdaki örgülerden en çok hangisini beğendiniz? Bunlardan en kısa sürede hangisini denemek istiyorsunuz ? Bunları bize cevap olarak yorum kısmından bildirin. Bizi sürekli olarak takip etmeyi unutmayın. Bizi Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/kombinkadin/?fref=ts

Sosyal Medyada Paylaşın:

6 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?