En İyi Keratin Şampuanı Hangisi?

En İyi Keratin Şampuanı Hangisi?

İçindekiler

Saçlarınız için keratin kullanmak, epey zamandır bu trend olmuştur. Kür halinde keratin tedavisi uyguluyorsanız  bununla birlikte ürünler kullanabilirsiniz. Keratin saçları yumuşatmak için kullanılan en popüler proteinlerden biri olduğunu inkar edemeyiz. Bunun içinde en iyi keratin şampuanı hangisi? Sorusunu sormanız en doğal hakkınız. Keratin şampuan saçlarınıza gerçek anlamda faydalı olacaktır bunu konuda ispatlanmış sonuçlar var. En iyi keratin şampuan hangisi? İşte diğer detaylar…

 

keratin şampuan nasıl kullanılır?
Keratin şampuanın saçlara faydası

 

Keratin Nedir?

Keratin, sadece saçta değil aynı zamanda insan derisinde de önemli bir bileşen olan lifli bir yapısal proteindir. Ana amacı, hücrelerin ısı, kimyasallar ve diğer faktörlerden zarar görmesini önlemektir. Keratin ürünleri, hasarlı saç tellerinize  yeniden yapılandırmak için proteininizi saçlarınıza geri koymayı amaçlar. Günlük hayatta boya, fön gibi işlemlerden sonra saç yıpranır bunun için keratin kullanmak çok iyi bir çözüm önerisidir.

 

 

Sülfatsız Şampuanların Avantajları ve Dezavantajları

Keratin Şampuan Neden Faydalıdır?

Keratin ürünleri sadece zarar görmüş saçların düzeltilmesine ve korunmasına yardımcı olmaz, aynı zamanda elektriklenmeyi önler. Salonlarda uygulanan keratin şampuan ve krem büyük maliyet gerektirir. Gerçekten çok fazla para vermek son derece yanlıştır bunun yerine en iyi keratin şampuanı bulmak çok daha ekonomiktir. Sizler içinde keratin şampuan listesi oluşturduk aşağıdaki galerimize göz atın.

 

 

Keratin Şampuan Önerileri

Sosyal Medyada Paylaşın:

5 yorum

  1. walla benim şimdiye kadar kullandığım en iyi şampuan organik keratinli şampuanı oldu hem saçlarımdaki kırırkları topluyor hemde dökülmeleri mi azalttı.

    • Ben de organik keratin şampuanı almıştım ama yanında doğal keratin serumu da kullandım. saçlarım daha iyi oldu.

      • Organik aldığınızı markasını hangi firmaya ait olduğunu yazarmısınız aktardanmı aldınız

  2. Markanın adı organik zaten saçı ağırlaştırıyor başka da bir işe yaradığı yok

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?