En İyi ve En Etkili Yanık Kremi İsimleri ve Fiyatları

En İyi ve En Etkili Yanık Kremi İsimleri ve Fiyatları

Merhabalar bugün yeni konu ile sizlerleyiz, en doğru bilgileri vermeye devam ediyoruz. Bugünkü konumuz yanık kremi hakkında olacaktır. Günlük yaşamın içerisinde çeşitli nedenlerle karşılaştığımız durumların başında yanıklar gelmektedir. Isı, elektrik,kaynayan su,ateş gibi sebeplerden dolayı deride ortaya çıkan tahribat durumuna yanık denmektedir. Bu durumu yaşadığınızda yapılacak iş bu doku tahribatına nasıl gideririm olmalıdır. Bu doku tahribatında 1. derece yanık, 2. derece yanık, 3. derece yanık gibi dereceleri vardır.

 

 

Yanık İçin Kremler ve Fiyatları

 

1.Hametan Krem

Fiyatı: 9.87 TL

Uzun yıllardır kullanılan ve başarılı bir cilt ürünüdür. Yanık kremi hametan başarılı  bir şekilde bu cilt sorunu çözüyor. Abdi İbrahim firması tarafından üretilmektedir, fiyatı ise gayet uygundur. Bebeklerde bile güvenle kullanılan içeriğe sahiptir. Mavi ve sarı özellikli iki çeşidi vardır bu renkler aynı etkileri gösterir sadece biri biraz daha yağlı özelliğe sahiptir. Eczanelerde satılmaktadır , reçeteli ve reçetesiz olarak alınabilir.

 

2.Silverdin Krem

Fiyatı: 8.15 TL

Uzun yıllardır bu sorun için kullanılan ve de çok başarı sağlayan bir cilt ürünüdür. Kullanımı son derece kolay ve etkisi de bir o kadar hızlı bir kremdir. Eczanelerde satılıyor ve fiyatı da son derece makuldür. Yüz bölgesinde de güvenle kullanılabilir bir içeriği vardır.

 

3.Madecassol

Fiyatı: 21.86 TL

Centella asiatica isimli bitkiden üretilen son dönemin mucize kremlerindendir. Cilt sorunları için kesinlikle önemli katkılar sağlayan çok başarılı bir kremdir. Denemeyenlerin de kesinlikle denemesi gereken ürünlerin başında gelmektedir. Yanık sorunları içinde çok idealdir, ayrıca yanan bölgedeki leke problemini de ortadan kaldırmaktadır.

 

4.Silvamed Krem

Fiyatı: 11.79 TL

Koçak Farma tarafından üretilen bir başka üründür. Tek kullanım alanı yara ve yanıklardır, hal böyle olunca da güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ecza deponuzda yanıklar için bulunması gereken ilaçların başında gelmelidir.Kullananların son derece memnun kaldığı güzel içerikli bir ilaçtır. Bu sorunda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

5.Fito Krem

Fiyatı: 12.80 TL

Birçok kullanım alanı vardır bunlardan biri bu cilt tahribatıdır. Etken maddesi güçlü olan bir ilaçtır. Cildi temizleme ve mikroplardan arındırma etkisi de vardır, bundan dolayı da iltihap gibi durumlar oluşmaz. Pişik tedavisinde de güvenle kullanaılabilir.

 

6.Derisiv Krem

Fiyatı: 7.96 TL

Etken maddesi gümüş sülfadiazin olan 40 gramlık mavi beyaz kaplarda satılan üründür. Yan etkileri yoktur hızlı bir iyileşme sağlar.Haricen uygulanan bir ilaçtır. Günde ortalama iki kez uygulandığında dokuyu onaracak ve eski görünümüne kavuşturup iyileştirecektir.

 

7.Lamiderm Krem

Fiyatı: 49 TL

Birçok çeşit yanık tedavisinde kullanılabilir. Dokunun iyileşme süresini yüzde elliye kadar hızlandırır. Ölü dokuları ortadan kaldırarak kan akışını hızlandırır ve bölgenin oksijenle beslenmesini sağlar. İzleri giderir ve cildin nemlendirilmesini sağlar. Leke Kremleri ve Fiyatları 

 

8.Bepanthen Plus

Fiyatı: 15.95

Uzun yıllardır kullanılan cilt için saymakla bitmeyecek faydaları olan bir üründür. Bu sorun içinde güvenle kullanılabilir ve de çok faydaları olmaktadır. Cilt dostu olan bu ürün Bayer ilaç sanayi tarafından üretilmektedir. Bugüne kadar denemediysen kesinlikle kullanmalısınız. Bu sorun içinde kullanabileceğiniz başlıca ürünlerdendir.

 

9.Silvadiazin Krem

Fiyatı: 6.32 TL

Diğer kremlerin etken maddesi ile aynı özelliklidir. Bakterilere karşı savaşır ve de cildi enfeksiyonlara karşı korur.İltihap gibi cilt sorunlarına karşı bir koruyucudur. Yenileyici ve iyileştirici özelliği vardır. Diğer ilaçların muadili denebilir. Fiyatı da son derece ucuzdur, ayrıca reçete ile de satın alabilirsiniz.

 

10.Anestol Pomad

Fiyatı: 15.17 TL

Çantanızda bulunması gerekenler arasında diyebiliriz. Hızlı bir iyileştirme sağlar ve de başarılı bir üründür. Sandoz firması tarafından 30 gramlık kutularda üretilmektedir. Cildi Soyan ve Yenileyen Kremler Nelerdir?

 

11.Alhydran Krem

Fiyatı: 129 TL

Fiyatı biraz pahalı olmakla beraber son derece güçlü bir formüldür. İthal bir üründür ve internet üzerinden sipariş edilerek satın alınabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?