İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2020-2021

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2020-2021

İstikbal Oturma Grupları ile Evleriniz Çok Harika Bir Görünüm Alsın

Türkiye’nin en önde gelen mobilya markasının kalite ve estetiği  ile beraber artık daha rahat edeceksiniz. İstikbal oturma grubu denince artık birçok kişinin aklına estetik gelmektedir. Neden bunu söylüyoruz çünkü 2020 ve 2021 ile beraber çok şık modeller mevcut. Ayrıca fiyatları da birçok markaya göre daha makul. Bunun yanında renk ve model seçeneği ile de çok zengin. Birçok markada daha az sayıda öneriler varken İstikbal’de onlarca yüzlerce öneri mevcut. Ayrıca 2020 ve 2021 modellerine baktığımızda gerçekten müşteri  önerilerini dikkate aldığını gördük.  Şimdi de diğer ayrıntılara göz atalım.

 

 

 

Oturma Grubu Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

 

  • Odanıza hangi tip bir oturma grubu uygun bunu hesaplayarak kesinleştirin.
  • Odanız şekline göre bir oturma grubu seçmek en akıllıca durumdur. Bunun yanında odanız rengine yakın tonlarda bir fikir daha uyumlu olacaktır.
  • Estetik tercihleri ve rahatlığı da aynı anda göz önünde bulundurmalısınız. Birisini tek başına yaptığınızda ortaya iyi sonuçlar çıkmıyor. Bunun yanında oturma grupları sık kullanıldığında dolayı da rahatlık da çok ama çok önemlidir.
  • İndirimleri takip etmenizde bütçeniz için çok önemlidir. Acele karar vermeyin bir miktar bekleyin ve indirimler olacaktır buna göre alım yapın.
  • Temizlenebilir bir model olması çok önemlidir. Çünkü temizlenmeyin modelleri sık bir şekilde değiştirmeniz gerekebilir, bunun içinde bu noktaya özen gösterin.
  • Oturma grubunu tamamlayan diğer oda aksesuarlarını da temin edin. Bütün şık bir görünüm için bu detay önem arz eder. Tek başına bazı şeyler anlam ifade etmez.

 

 

2020-2021 İstikbal Oturma Grubu Çeşitleri ve Önerileri

 

1.Koltuk Takımları

 

Eviniz için birçok varyasyonu kıyaslayarak deneyebilirsiniz. Bunun içinde rahat ve zengin detayları olan koltuk takımlarını kullanabilirsiniz. Çok şık ve kullanışlı model seçenekleri de çok fazladır. Yaşadığınız odaya canlılık ve estetik katmak istiyorsanız düşünün deriz.

Fiyatı: 5.932 tl

Fiyatı: 7.978 tl

Fiyatı:6.974 tl

Fiyatı : 8.298 tl

 

2.Kanepe Takımları

 

Oturma grubu modellerinden biri de kanepe takımlarıdır. 2 kanepe ve 2 koltuk bulunmaktadır, toplamda 4 parçadır. Birazcık daha geniş odalar için idealdir. İstikbal 2018 ve 2019 için harika öneriler tasarlamış bununda altınız çizelim. Renk tercihleri olarak daha açık ve orta tonlar mevcut. Ayrıca çift renkte kullanabilirsiniz. Örneğin kanepeler mavi koltuklar gri şeklinde. Aşağıdaki modellere göz atabilirsiniz.

Fiyatı: 7570 tl

Fiyatı: 5782 tl

Fiyatı : 5782 tl

Fiyatı: 5890 tl

 

3.Köşe Takımları

 

Son dönemde çok fazla tercih edilenler arasında en önde gelmektedir. Köşeli kullanım için uygun bir odanız var ise güzel kullanım sağlar. Birazcık daha klasik görünümlerde uzaklaştırarak spor bir tarz oluşturur.  Ayrıca daha geniş bir oturma alanı sunar.

Fiyatı: 4.099 tl

Fiyatı: 4.856 tl

Fiyatı : 3.991 tl

Fiyatı : 4.000 tl

2018-2019 Koçtaş Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

 

 

4.Klasik Oturma Takımları

 

Lüks odalar için klasik oturma takımları göz alıcı bir görünüm sağlar. Lüks daireler için daha ideal bir seçenektir. Mükemmelliği arayanlar için dizayn edilmiştir. Klasik ve parlak bir görünüm sağlar. Odanıza yeni bir soluk katar, 2018 ve 2019 içinde güzel öneriler derleyen marka en iyi amaçlamış.

Fiyatı: 13.952 tl

Fiyatı: 13.598 tl

Fiyatı: 11.349 tl

Fiyatı: 9.998 tl

 

İstikbal Oturma Grubu Fiyatları

 

Modelleri gördükten sonra fiyat konusunda da kafanızda fikirler olması lazım. İstikbal oturma gurubu fiyat listesi fiyatlarına göre ortalama olarak 2500 tl ile 18500 tl’ye kadar fiyatlar değişmektedir. Yukarıda sunduğumuz klasik takımların fiyatları 10000 tl ve üzerindedir. Bunun yanında diğer modelleri ise ortalama 3500 ile 8500 tl arasında değişen fiyatlara sahiptir. İndirim dönemlerini takip ederseniz bu fiyatlar üzerinden %20’ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında mağazadan mağazaya fiyatlar değişebilmektedir. Bunun için farklı yerlerden fiyatlar alın deriz. Bütçenize göre en uygun modeli seçerek odanızı canlandırın deriz.

Nella Deluxe Oturma Grubu Fiyat Listesi

Videomuzu da İzleyin!

2020-2021 Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

  1. Ben oturma grubumu enza homedan aldım açıkçası ucuz olmayan bir takım aldım navona diye bir takım ama duruşu asilliği ve aynı zamanda rahatlığı takdire şayan.

    • Fiyatları her modelin üzerinde yazıyor ortalama fiyatları 3500 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir.

  2. Istikbal Estilio oturma grubu, alıcilara hiç tavsiye etmiyorum.tamamen aldatmaca.ürün oldugu gibi deforme oldu.sırt yastıklar yapıştıği gibi çökme yapti ve durum berbat.istikbal ürunlerini tamamen bozdu.bir daha mı asla düşünmüyorum.eskiden boyle değildi.bir kalite vardi.şimdi tamamen göz boyamadan ibaret

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?