2023 En İyi Perde Modelleri

2023 En İyi Perde Modelleri

İçindekiler

2023 perde modelleri hakkında tüm detayları sizlere aktaracağız!

Evlerimiz için olmazsa olmazların başında perde gelmektedir. Herhalde perdesiz ev yoktur diye düşünüyoruz. İşte evlerimize bambaşka hava katan bu tekstil ürününü es geçmek mümkün olmaz. Erkekler ne kadar arabasına önem verirse bayanlarda evlerine o kadar çok önem verir. Evinizde hoş bir görünüm oluşturmak için seçeceğiniz perde modelleri çok fazla önem arz eder.

Bunun yanında zaman ilerledikçe de modeller değişmektedir. 2023 perde modelleri içinde hangileri en iyi bunları bilerek tercihler yapmanız çok daha iyi sonuçlar verecektir. Özellikle de bir modele karar vermeden öncede iyi bir araştırma yapmak çok önemlidir. Bizde bu sonuçları bunlar için derledik. 2023 yılı için öne çıkan fikirler ise otantik tarzlar renkli modeller, tül detaylı olanlar, dantel detaylı olanlardır.

 

 

Perdeye Karar Verilirken Nelere Dikkat Etmeli?

 

Bu nokta bayanları çok kafasını karıştırmaktadır. Aslında az çok bazı şeylere dikkat etmeye çalışıyor herkes ama biz detaylı olarak hepsini sunalım ona göre daha iyi tercihler yapın. Tabi ki de tek başına bunlara dikkat etmek mükemmel sonuçlar vermez ama çok yüksek düzeylerde en iyi görünümler yakalamış olursunuz. İşte dikkat edeceğiniz noktalar ;

  • İlk yapmanız gereken nasıl bir tarz arayışında olduğunuzdur. Odanızda oluşturmak istediğiniz tarza göre perde modellerine bakmak işinize kolaylaştıracaktır. Örneğin: Odanızda spor bir görünüm istiyorsanız ona göre tercihler yapmalısınız.
  • Odanızdaki dekorasyon modellerine ve renklerine göre uyumlu stiller seçmelisiniz.
  • Duvarlar, aksesuarlar ve zeminle uyumlu bir bütünlük oluşturmasına özen gösterin.
  • Odanın büyüklüğüne göre perde boyutu, deseni ve renk seçmek çok çok önemlidir.
  • Odanızın büyüklüğü küçük ise koyu renkli perdeleri tercih etmemelisiniz bunun yerine açık renkleri kullanmalısınız.

 

Markalara Göre Perde Modelleri

 

2023 Brillant Perde Modelleri

 

Ev tekstili için öne çıkan firmanın yaygın bir satış ağı bulunmaktadır. Kalitesi, estetiği, çeşitliliği ile sın yıllara damga vurmuştur. Bunun yanında 2023 yılı içinde çok şık tasarımları mevcuttur. Renk ve desen yelpazesi ile çok özgün tasarımların mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Her geçen gün bir adım daha ileri giden markanın yeni sezon perde modellerine göz atın deriz. İşte Brillant perde modelleri

Bakın: Japon Perde Modelleri ve Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

2023 Taç Perde Modelleri

 

Taç perde gerçek anlamda kendini ispatlamış her anlamda ev tekstilinin lideri konumundadır. Bu markaya göz atmadan perde almak hiç doğru davranış olmaz. 40 yılı aşkın deneyimi ile gerçek anlamda öncü firmadır. Yeni sezonla beraber çok güzel tasarımlar ortaya çıkarmış. Evleriniz artık bu marka ile bir kat daha gösterişli hal alacak.

 

 

 

2023 Linens Perde Modelleri

 

Bir diğer parkada linensdir.  Linens perde modelleri  2023 yılında çok şık ve harikulade modeller derlemiş. 40 yıldan fazladır hizmet vermeye devam eden marka çok ince detaylı şık tasarımlar derlemektedir. Kendi içinde seçenekleri de çok fazladır. Perde ihtiyacınız olduğunda bakacağınız ilk markalardan biri olmalıdır.

 

 

 

2023 English Home Perde Modelleri

 

English Home perde sektörü için çok önemli markaların başında gelmektedir. Kendi özgü stili, desenleri ile öne çıkan bir markadır. Özellikle kaliteyi vurgulaması da çok önemli olduğunun altını çizelim. Kesinlikle bu markanın perdelerine bakmadan kararınızı vermeyin. Birçok nokta da mağazası mevcuttur buna göre modellerine bakıp öyle son kararınızı verin.

 

 

Perde Çeşitlerine Göre Modeller

 

Rustik Perde Modelleri 2023

 

Birazcık daha klasik olsa da kesinlikle vazgeçilmeyen bir modeldir. Mutfak, salon, yatak odalarına çok hoş görünümler katar güzel bir hava oluşturur. Ayrıca model olarak da çok geniş yelpazeye sahiptir. Detaylara iyi karar vererek  süslemeler yaparak  rustik perde görünümleri daha şık bir görünüm kazandırılabilir. İşte 2023 yılının rustik perde modelleri

 

 

Salon Perde Modelleri 2023

 

Salonlar evimizin en güzel noktalarıdır, bunun içinde buraya seçeceğimiz perdelerin daha estetik bir görünümde olmasına dikkat etmeliyiz. Renk ve desen olarak odamıza uygun görünümlerde olmasına özen göstermeliyiz. Estetik görünümü önemseyerek seçilen stiller  salonunuza yeni bir soluk getireceğini unutmayın. İşte salon perde modelleri

 

 

 

 

Mutfak Perde Modelleri 2023

 

Mutfak sürekli arka planda kalır dekor yönünden. Bu anlayış çok yanlıştır. Çünkü evde en çok zaman geçirilen noktalardan biri de mutfaklardır. Mutfak için seçeceğiniz perdeler renkli, sade, yumuşak, kullanışlı olmalıdır. Bunların yanında kolay temizlenebilir olmalıdır. Çünkü mutfakta sürekli yemek piştiği için kirlenme ihtimali çok daha fazla olmaktadır. Mutfak için stor ve Japon perdeler en uygun tercihler olacaktır. İşte 2023 yılının mutfak perde modelleri

 

 

 

 

Yatak Odası Perde Modelleri 2023

 

Yatak odası için 2023 modellerinin çok zengin olduğunu gördük. Yatak odası perde modelleri genellikle mobilyalarla uyumlu halde kullanılmaya özen gösterilir. Bunun yanında kumaş özellikleri ve kişisel beklentileriniz de gayet önemlidir. Çünkü yatak odaları birazcık daha özel alanlardır. Yani çok fazla kişinin girip çıkabileceği nokta değildir. Bunun içinde kendi beklentilerinizi dikkate alarak tasarımlar yapın.

 

 

Tül Perde Modelleri 2023

 

Tül perde modellerinin kendi içinde de birçok çeşidi mevcuttur. Bu sezona baktığımızda da ipek tül perdeler, pullu tül perdeler, desenli tül perdeler ve modern tasarımlar ön plandadır. Gerçekten çok zarif modeller arasında en öndedir. En çok tercih edilen bir öneridir. Buna göre kararınızı verin deriz.

 

 

 

Stor Perde Modelleri 2023

 

Stor perde modelleri son dönemde çok fazla tercih ediliyor. Önümüzde zaman dilimin de de ön plana çıkmaya devam edecek gibi görünüyor. Kullanışlı olmasından dolayı da çok ilgi görüyor. En çok mutfaklarda kullanılıyor. Renk seçimine ve temizliğine dikkat ederek modeline karar vermelisiniz.

 

 

 

İp Perde Modelleri 2023

 

İp perde modelleri hem klasik hem de modern izleri kendinde bulunduruyor. Bu tip stiller çok yıkanmaya gelmezler, onun içinde çok fazla yıkamamalısınız. İnce ip perde, desenli ip perde, kalın ip perde modelleri en beğenilenler arasındadır. 2021 ve 2022 yılı için farklı öneriler için aşağıya göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Fransız Tül Perde Modelleri 2023

 

Fransız tül perde modelleri 2023 yılında da ilgi çekmeye devam ediyor. Zarif ve şık tasarımlar için kesinlikle kullanılmalı. Evlerinizde güzel bir esinti oluşturmak isteyenler için çok ideal bir tasarım kesinlikle.

 

 

 

Fon Perde Modelleri 2023

 

Fon perdeler renk renk ve çok göz dolduruyor. Bayanlarında evlerinde en çok kullandığı modeller arasında diyebiliriz. Çok çeşitli yerlerde bu hoş modelleri kullanabilirsiniz. Renk seçeneğine dikkat etmenizde fayda var çünkü uyumsuz görünümler ortaya çıkabiliyor.

 

 

2023 En İyi Perde Modelleri

 

2023 yılında en iyi perde modelleri hangisi diyorsanız sizin için modelleri belirledik bu modelleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Evlerinizde bu modelleri kullanmanız daha iyi görünüm oluşturmanıza katkı sağlayacaktır. Demode olmuş modeller yerine daha çağdaş ve uyumlu modelleri seçmenizde yarar var.

 

 

 

 

2023 Yılında En Çok Satan ve Satacak Perdeler

 

En çok satanlar her zaman dikkat çekmiştir. Bizlerde 2021-2022 yılı için en çok satan modelleri derledik bunun için aşağıdaki modeller size ipucu verecektir. Kesinlikle göz atın ama en çok satıyor diye beğenmediğiniz bir modeli de almayın.

 

 

 

2023 Perde Fiyatları Ne Kadar?

 

Perde fiyatları tekstil ürünlerdeki zamlardan etkilenerek fiyatları artırıyor. Metrekare üzerinden fiyatları değişmektedir. Ayrıca perde tiplerine göre de bu değişiklik göstermektedir.

Tül perde fiyatları: Metrekare fiyatları  39 ile 470 tl arasında değişmektedir.

Zebra perde fiyatları: Metrekare fiyatları 93 ile 270 tl arasında değişmektedir.

Stor perde fiyatları: Metrekare fiyatları 87 ile 292 tl arasında değişmektedir.

Fon perde fiyatları: Metrekare fiyatları  145 ile 395 tl arasında değişmektedir.

İp perde fiyatları : Metrekare fiyatları 78 ile 284 tl arasında değişmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Merhaba. Perde modellerini ve yerine göre perdeler kategorilerini çok akilane bir biçimde hazırlamışsınız. Severek ve kolaylıkla inceledim.
    Aslında perde alacak olan bir ev hanımı İnternet’i etkin olarak kullandığında vede ne istediğini bilirse güzel ürünlerle karşılaşabiliyor. Bu araştırmasının neticesinde ise alacağı perdeyi daha da ekonomik hale getirebiliyor.
    Bu ve bundan daha da güzel paylaşımlar yapmanızı umuyorum. İyi çalışmalar dilerim. 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?