Kalyon Tırnak Sertleştirici Nasıl Kullanılır?

Kalyon Tırnak Sertleştirici Nasıl Kullanılır?

İçindekiler

Tırnak güzelliğimizde önemli parçalardan biridir. Kötü tırnak kesinlikle güzelliğinize gölge düşürecektir. Tırnak sorunu olanlar için Kalyon tırnak sertleştirici nasıl bir şey bunu tanıtacağız.

Tırnak birçok durumdan dolayı çok çabuk kırılabilir. Genetik sebepler, doğru beslenmeme, sık oje kullanımı, alkollü temizleyiciler tırnağın hızlı şekilde kırılmasına neden olan bazı etmenlerdir. Tırnak sertleştiriciler ise tırnakların kırılmamasına zırh oluşturan bir bariyer oluşturur. Ayrıca bu sertleştiriciler tırnağı sertleştirirken aynı zamanda besleyip güçlendiriyor. Özetle bu ürünlerin kesinlikle zararı yok tam tersine faydası var.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Nedir?

 

Tırnaklar sık oje değişimi aseton gibi nedenlerden dolayı güçsüzleşir ve çabuk kırılabilir hale gelir bunu ortadan kaldırarak tırnakları güçlendiren ve kırılmasını önleyen bir üründür. Tırnak protein yapıdan oluşmuştur bu ürünün içeriği de buna göre oluşturulmuştur. Kullandıktan sonra hızlıca etkisini kısa sürede göstermeye başlamaktadır.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Neye Yarar?

 

Tüm detayları ile bu durumu açıklayalım ve hangi noktada işinize yarayacağını bilerek kullanın.

 • Tırnakların kırılmasını önler ve tırnakları güçlendirir.
 • Formülü sayesinde tırnağı sağlıklı hale getirir.
 • Tırnakların daha parlak görünmesine yardımcı olur.
 • Tırnak yüzeyinin pütürlü olmasını ortadan kaldırır.
 • Tırnağın dışında katman oluşturarak oje gibi kimyasal yapılara karşı daha güçlü hale gelir.
 • Tırnağın doğru ve zamanında uzamasına da yardımcı olur.

Kalyon Tırnak Sertleştirici İçeriği

 

Bu ürünün içeriğinde etil asetat vardır. Bunun yanında bazı vitamin ve mineraller vardır ayrıca su da bulunmaktadır. İçeriği de son derece güvenlidir ve bir zararı yoktur. Birçok tırnak ürününe göre çok fazla faydası da bulunmaktadır.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Kullanım Şekli

 

Doğru şekilde kullanımda daha etkili sonuçlar alacaksınız. Aşağıdaki kullanım önerilerine uyarak bu ürünü tırnaklarınıza uygulayın.

 • Temiz tırnaklara sürmek önemlidir bundan dolayı da sürmeden önce tırnaklarınızı temizleyin.
 • Ojelerinizin üzerine ya da ojelerin altına da sürülebilir bu size kalmış bir durumdur ama şunu belirtelim doğru olanı tırnak üzerine sürülmesidir.
 • Bu ürünü sürdükten sonra üzerine oje sürmenize gerek yoktur çünkü tırnakları parlak ve canlı gösterecektir.
 • Sertleştirici tırnaklarınıza oje gibi sürüp kurumasını bekleyin. Kuruma süresi ojeye göre daha fazla olacaktır buna dikkat edin.
 • Tırnak çevresine bu ürünü sürmemeye dikkat edin.
 • Kurumadan sonra isteğinize göre ojeyi üzerine sürebilirsiniz.
 • İlk olarak oje sürüp daha sonra tırnak sertleştirici sürerek de kullanabilirsiniz.

Kalyon Tırnak Sertleştirici Fiyat 2022

Fiyatını da soran çok fazla kişi var bu ürünün fiyatı 27 TL‘dir. Kampayaları takip ederseniz de 20-23 TL’ye alabilirsiniz. Kozmetik marketlere göre de fiyatı farklılık gösterebiliyor. Bu fiyatlardan çok fazla söyleyen yerlerden ise alım yapmayın.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Kaç Gün Kullanılır?

Kullanım sıklığı da son derece önemlidir bu ürün her gün kullanılmaz. Hafta da düzenli kullanım ise fayda açısında son derece önemlidir. Haftada 2 kez kullanılmasını öneriyoruz gerekli olursa bu kullanımı 3’e çıkarabilirsiniz.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Kaç Kat Sürülür?

1 kat sürülmesi yeterli olacaktır eğer çok gerek olursa iki kat sürülmesinde fayda vardır. Bu miktarlardan daha fazla sürmemeye özen gösterin.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Nerede Satılır?

Bu ürünü internet üzerinden Hepsiburada, Trendyol, Çiçeksepeti, Sachane, Akakçe gibi sitelerden alabilirsiniz. Ayrıca Gratis, Rossman, Flormar,  Watsons Migros gibi kozmetik mağazalarında da bulmanız mümkün.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Su Geçirir Mi?

Bu ürün su geçirmez bu yönüyle bir oje gibi düşünülebilir ama oje değildir bunun altını çizelim.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Üstüne Oje Sürülür Mü?

İlk olarak sertleştiriciyi sürüp ojeyi üzerine sürebilirsiniz isterseniz de tam tersini yapıp oje sürüp üstüne tırnak sertleştiriciyi uygulayabilirsiniz.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Yakıyor?

İlk kullanımlarda hafif yaksa da bu durum geçicidir zamanla tırnağınız bu duruma alışacaktır ve yakma oradan kalkacaktır.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Nasıl Silinir?

Aseton ile bu sertleştirici silinerek tırnaktan çıkabilmektedir. Silinmesi zor değildir tam tersine son derece kolay çıkmaktadır.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Abdest Geçirir Mi?

Dini konu hassas olduğu için bu konuda hüküm vermemiz yanlış olur ve büyük bir sorumluluk olur bundan dolayı bu durumu bir imama hocaya sormanız daha uygun olacaktır.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici İşe Yarıyor Mu?

Tırnakları güçlendirmek için oldukça işe yarıyor. Bu ürün tırnağının kırılmamasına önemli derecede katkı sunuyor. Kullanan birçok kişi bu durumu net şekilde ifade etmiştir.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Tırnak Uzatır Mı?

Tırnakların uzamasına da dolaylı olarak katkı sunmaktadır. Bu ürünün içeriğindeki maddeler tırnağın uzamasına yardımcı olmaktadır. Tırnakların uzamasına yardımcı olacaktır.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Acıtır Mı?

İlk kullanımlarda acıtmasa bile hafif yakmaktadır bunu bazı kişiler ifade etmektedir. Bu yakam durumu da zamanla ortadan kalkacaktır.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Zararlı Mı?

Güvenli bir içeriği vardır ve içeriğindeki maddeler de gene itibari ile zararlı değildir. Bu üründe zararlı değildir tam tersine birçok faydası vardır. Bu ürünün yanında zaman zaman tırnak bakımını yaptırmayı da ihmal etmeyin.

 

Bakım Yağı ve Tırnak Sertleştirici Nasıl Kullanılır?

Bakım yağını tırnaklarınıza uygulayın normal şekilde bundan 2 saat sonra da tırnak sertleştirici uygulayabilirsiniz. Özetle bu iki ürünü farklı zamanlarda ve ilk bakım yağını uygulamanız daha doğru olacaktır.

 

Kalyon Tırnak Sertleştirici Yorum

Bu ürünü kullanan kişilerin düşüncelerini ve deneyimlerini bir araya getirdik bunlar size yol gösterici olacaktır.

Kullanıcı yorumu: Tırnakları sık kırılan biriyim bundan ötürü de bana Hızır gibi yetişiyor. Bu ürünü kullanmadan dışarı çıkmıyorum ve ellerim, tırnaklarım harika görünüyor. Fiyatı ilk zaman çok ucuzdu popüler olunca artmaya başladı malesesef.

Kullanıcı yorumu: Tırnakları sertleştirip kırılmasını engelliyor ve bunu hissediyorsunuz ayrıca tırnakları güçlendiriyor ben bağımlısı oldum kesinlikle.

Kullanıcı yorumu: Benim kurtarıcım diyebilirim çünkü gerçekten kırılmaların önüne geçiyor ve çok harika gösteriyor tırnaklarımı. Bu ürünü kullanmadıysanız deneyin derim.

Kullanıcı yorumu: Ben de kullandım ama nedense ben de işe yaramadı bundan dolayı da kullanımı bıraktım.

Kullanıcı yorumu: Tırnaklar için faydalı son derece güzel bir ürün yapanlara teşekkür ediyorum. Sürekli evde bulunduruyorum ojeyi de çalınca üzerine daha bir güzel oluyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?