Kötü Giyim Sorunları ve Çözümleri

Kötü Giyim Sorunları ve Çözümleri

İçindekiler

Bazı durumlarda gerçekten ufak noktalar sinirlenmemize neden olur. Özellikle bu durum bayanlar için giyimi ile ilgili ise daha can sıkıcı bir durumdur. Kötü giyim sorunları ve çözümleri çok işinize yarayacaktır. Sizler için aşağıda küçük sorunlara etkili çözümler bulduk. Kötü giyim sorunları genellikle sıkışmış fermuar, düğme boşlukları, kırışık elbise gibi insanın canını sıkan kötü görünüme sebep olan durumlardır. Bu akıllı moda çözümlerine göz atarak her zaman kusursuz görünün. İşte kötü giyim sorunları ve çözümleri

 

kötü giyimdeki sorunlu noktalar
kötü giyime çözüm önerileri

 

1.Düğme Boşlukları

Bazı gömlekler size sorun yaratıyorsa, endişelenmemelisiniz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için çift taraflı bant kullanın. Boşluğun göründüğü yere bir parça yapıştırabilirsiniz. Çamaşır makinasında yıkamadan öncede çıkarmayı unutmayın!

 

düğme boşlukları için yapılması gereken
elbisedeki düğme boşlukları için çözüm önerileri

 

2.Kırışık Giysiler

Ütü yapmak en nefret ettiğiniz etkinliklerden bir tanesi ise size çözüm önerimiz kırışık önleyici spreyi deneyin. Bu sprey hayat kurtarıcı netliktedir bize güvenin. Bu spreyi yapmak için 1 çorba kaşığı kremi, 1 çorba kaşığı sirke ve 2 bardak su ile karıştırarak sprey şişesine doldurun. Elbiselerinizi sert bir zemine koyup kırışık bölgelere püskürtün. Biraz kurumasını bekledikten sonra kırışıklıkların gittiğini göreceksiniz sizler için öncesi ve sonrası fotoğraflarımızla da görebilirsiniz.

 

kıyafet için kırışıklık giderme yolu
kıyafetlerdeki kırışıklar için ütüsüz çözüm yolu

 

3.Sıkı Ayağı Rahatsız Eden Ayakkabılar

İşe yaramayan ayağınızı sıkan ayakkabılarınız var ise bunun için güzel çözümümüz var. İlk önce kalın çorapla giyip daha sonra da fön makinası ile ısıtın, böylece deri gevşeyecektir. Bunu denediğinizde ayakkabının sıkmadığını göreceksiniz ve de rahat rahat giyeceksiniz artık.

 

sıkan ayakkabılara çözüm
ayağınızı sıkan ayakkabılar için çözüm önerisi

 

4.Sıkışmış Fermuar

Bir noktada sıkışıp hareket etmeyen fermuarınızı kolayca çalışır hale getirebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey mumdur. Mumu fermuarın her iki tarafına yayın iyice daha sonra rahat bir şekilde hareket edecektir. Mumun her zaman fermuarın rengine göre olmasına dikkat edin.

 

sıkışmış fermuar için fikir
sıkışmış fermuarı açma önerisi

Kısa Boylu, Minyon Kadınlar Ne Şekilde Giyinmeli?

 

5.Hızlı Ütüleme

Acele işiniz var ise  ve zamanın yoksa elbiselerinizdeki kırışıklıklar için endişe etmeyin. Bu saç maşası ile çabucak çözebilirsiniz. Ütünün yaptığı işlevin aynısını yerine getirecektir. Umarım bu pratik çözüm işinize yaramıştır. Moda Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

kötü giyinmedeki sıkıntılar
kötü giyimdeki temel sorunlar

 

kötü giyimdeki sorunlara basit çözümler
kötü giyim için pratik çözümler

 

Siz takipçilerimize güzel pratik çözümler sunmaya çalıştık umarım bunlar hoşunuza gider ve sürekli kullanırsınız. Sizler için güzel fikirler sunmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin güzel günler diliyorum.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?