Küllü Kumral Saç Rengi ve Tonları

Küllü Kumral Saç Rengi ve Tonları

İçindekiler

Bayanların son zamanlarda en çok kafa yorduğu konulardan biri saç renkleridir. Acaba hangi saç rengi yakışır hangisini denemeliyim gibi sürekli sorular sorar dururlar. Sizde güzel ve çok beğenilecek bir renk arıyorsanız küllü kumral hakkındaki detayları öğrenerek denemelisiniz. Bayanlar arasında en popüler saç örneklerinden bir tanesidir. Kuaförlere sorduğumuzda en çok uygulanan 10 saç renginden biri olduğunu ifade ettiler. Bu demek oluyor ki çok beğeniliyor ve çok ilgi görüyor.

Ayrıca kumral tonunun en revaçta olan renk yansımasıdır. Küllü kumral saç rengi için önemli olan bu ton gerçekten size yakışacak mı eğer aşağıdaki bilgiler size uyuyorsa bunu deneyebilirsiniz. Şunu unutmayın güzel bir renk diye hemen size yakışacak anlamına gelmemesidir. Aşağıda bu saç renklendirmesini detaylı bir şekilde anlatarak kafanızda daha netleşmesini sağladık. Sözleri daha fazla arttırmadan küllü kumral saç rengi ve tonları hakkında öğrenmek istediklerinize bakalım.

 

 

Küllü Kumral Neden Bu Kadar Çok Beğeniliyor Sebepleri

 

 • Çok güzel bir doğallık ve parlak sağlaması
 • Naturellikle beraber  özgünlük sağlaması
 • Bayanları daha çekici ve etkileyici yapması
 • Karşı cinsin ilgisini çekecek yansımalara sahip olması
 • Çok modern ve etkileyici bir görünüm katması
 • Klasik tonların aksine daha çok değişiklik katması
 • Cilt tonları ile üst düzey uyum sağlaması
 • Her mevsimde çok rahat kullanılması ve uyumu
 • Her ortama uygun olması ve sorun oluşturmaması
 • Kıyafetlerde bütünlük oluşturarak etkileyici bir stil katması
 • Kullanan kişiyi çok fazla ön çıkarması

İşte bu sebeplerden ötürü çok ilgi görüyor, yani hiçbir şey durduk yere ilgi görmez mutlaka bir sebebi vardır. Bizde bunları tek tek sıralamış olduk.

 

 

 

Küllü Kumralın Tonları ve Özellikleri

 

Açık Küllü Kumral: Soğuk özelliklere sahip olan bir tondur. Çok canlı ve hoş yansımaları olan bir renktir. Normal kumrala göre küllü ve açık ton özelliklerini barındırır. Cilt renginiz çok aşırı koyuysa tavsiye etmiyoruz. Renkli gözlü bir bayan iseniz  (yeşil,kahve, açık ela, açık mavi gibi) daha bir özel duracaktır bu ton sizde. Palette deluxe 8-01 açık küllü kumral saç boyası veya koleston 8/1 açık küllü saç boyası ile bu renge ulaşabilirsiniz.

Koyu Küllü Kumral : Kumral olsun ama birazcık daha koyu özellikli renk bağımlılığınız var ise bunu denemelisiniz. Koyu olması daha doğal ve gerçek insan saç rengine yakınlaştırıyor bu da daha dengeli bir görünüm yaratıyor. Ayrıca sönükleşmiş, yıpranmış saçlara da enerji kazandırıyor. Buğday ve esmer cilt tonu özelliğine sahipseniz sizde daha çok uyum sağlayacaktır. Loreal Paris Excellence Creme 6.1 koyu küllü kumral saç boyası, Koleston  kit set 7/1 koyu küllü kumral saç boyası ile bu tonu elde edebileceksiniz.

Orta Tonda Küllü Kumral : Ne koyu ne de açık olsun istemiyorsanız ikisinin karışımı olan bu orta tonu kullanmalısınız. Normal cilt tonuna daha yakın özellikte olduğu için doğal görünüm üst düzeydedir.

Doğal ve Işıltılı Küllü Kumral : Son zamanlarda saçlardaki ışıltılar çok rağbet görmeye başladı. Işıltılar parlak ve canlı gösteriyor. Bunu sevende çok fazla bayan var sizde bunlardan biri iseniz bu alt tonu düşünün deriz.

 

 

 

Küllü Kumral Saç Rengi Kimlerde Güzel Görünür?

 

Bu önemli ve kilit noktadır. Bayanlar sıkça sorar acaba bende bu güzel görünür mü diye? İşte bizde bunun için cilt tonlarına göre daha net ifadeler vererek tek tek değerlendirdik. Keskin ifadeler bazen yanlış yönlendirilebiliyor bunun için daha doğru bilgiler için cilt tonlarını ayırdık. Siz hangi cilt rengine sahipseniz ona göre bir yol izleyin deriz.

Esmerler : Ten renginiz hafif esmer özelliklere sahip ise size açık küllü kumral saç rengini öneririz. Çünkü çok daha güzel uyum sağlıyor ve yakışıyor. Birçok kişide denendiğinde daha güzel alındı.

Buğday Tenliler: Ne tam beyaz ne de esmer özellikli yani buğday tenli iseniz açık ve koyu küllü kumral size rahatlıkla uyum sağlayacaktır.

Açık Tenliler: Ten renginiz açık özellik gösteriyorsa açık ve orta küllü kumral tonları size çok yakışacaktır.

Çok Esmerler :  Çikolata diye tabir ettiğimiz cilt tonuna sahipseniz açık küllü ve ışıltılı küllü kumral tonları denemelisiniz. Bu iki tondan yukarıda bahsetmiştik.

Pembe Cilt Tonları: Çok yaygın bir cilt tonu değildir pembemsi özelliklere sahip bir cilt tonu koyu küllü ve ışıltılı küllü kumral çok ama çok harika olacaktır. Hatta deneyin görün diyoruz.

Sarışınlar: Sarışın bayanlar her zaman ön planda olmalıdır. En ideal orta tonda küllü kumral saç rengidir. Sarışınlar için bu tonu denedik gördük enfes bir görünüm veriyor.

 

 

 

Küllü Kumral Saç Boyası ve Numaraları

 

Koleston kit set saç boyası 7/1 küllü kumral: Fiyatı 10.95 tldir. Güzel bir formülü var saçları canlandırıyor. Yoğun renk verme özelliği sayesinde daha kolay bir şekilde istediğiniz tona ulaşabiliyorsunuz.

Sea Colors  7/1 küllü kumral saç boyası :  Fiyatı 6 tldir. Fiyat açısından daha ekonomiktir ve marketlerde satılmaktadır. Renk pigmentleri açısından kaliteli özelliklere sahiptir.

Palette Deluxe 7-1 küllü kumral saç boyası : Fiyatı 13.95 tldir. Kullanıcı memnuniyetini hedefe alıp başarılı sonuçlar veren bir markadır. Güvenle kullanabilirsiniz istediğiniz tonlara daha rahat kavuşabileceksiniz.

Loreal   Excelence 6.1 koyu küllü kumral : Fiyatı 16.40 tl dir. Dünya markasıdır ve saç boyası için ilk akla gelen markadır beyazlara karşı kapatıcılık yüksek harikuladedir.

Neva Color 9.1 çok açık küllü kumral saç boyası : Fiyatı 4 tldir. Bütçesi çok dar olan kişiler için ideal bir tercih olabilir. Kumral renginin çok olmasını sevenler için muhteşem ton sağlıyor.

Garnier Color Doğal 7/1 küllü kumral saç boyası : Fiyatı 7.99 tldir. Bayanların kullanmayı sevdiği menün kaldığı bir markadır. Son derece kaliteli ve ekonomiktir.

 

 

 

Hangi Saç Rengi Üzerine Küllü Kumral Saç Boyası Tutar?

 

Bilgi 1: Saç renginiz sarı ise küllü kumral çok rahat bir şekilde saçlarınıza tutacak ve rahatlıkla bu rengi elde edeceksiniz. Hatta evde de bu rengi kolayca elde edebilirsiniz.

Bilgi 2 : Saçınızda beyaz renk oranı yüzde ellinin üzerinde ise bu saç boyası rahatlıkla saçlarınıza tutacak ve bu görünümü elde edeceksiniz. Yani beyaz oranı çok fazla olanlarda çok daha iyi sonuç veriyor diyebiliriz. Ayrıca denenmiş bir bilgi olduğunu ve kuaför tarafından yazıldığını da ifade edelim.

Bilgi 3 : Saçınız doğal rengi siyah ve siyaha yakın tonlarda ise bu renk saç boyası tutmaz. Tutmazdan kastımız aslında farklı renk oluşur bu rengi elde edemezsiniz. Siyah saç ve tonlarında ise kesinlikle zaman harcamayın.

Bilgi 4: Koyu kestane renkli saçlar içinde olumsuz bir ifade kullanacağız bu saç boyası bu renk saçlar sonuç vermez ve bu rengi elde edemezsiniz.

 

 

Küllü Kumral Saç Boyası Hakkında Bilgiler

 

 • Bazı marka saç boyalarında iki tane bir olur, örneğin : 6.11,7.11,8.11 gibi bunlar daha yoğun bir küllü görünüm verir saçlara. Sadece tek 1 olanlar ise örneğin : 6.1,7.1,8.1 gibi bunlar ise daha hafif küllü görünümler sağlar.
 • Saç boyaları markalara göre değişiklik göstermektedir bu yüzden dikkat edin 7.1 bazı markalarda küllü kumral anlamına gelmemektedir. Yukarı markaların numaralarını verdik bu size yardımcı olacaktır.
 • Koyu özellikli bir saç renginiz var ise küllü kumralı elde etmek için ilk önce saçlarınızı sarı yapın daha sonra kumral yaparak kızıl yansımaları felan tamamen önleyin. Eğer bu şekilde yapmazsanız şayet ibu tonu hayatta elde edemezsiniz.
 • Saçlarınızda beyazlar ağırlıkta ise bu rengi kolayca elde edebilirsiniz kesinlikle kızıl ve turuncu yansımalar olmaz tam da istediğiniz ton olacaktır.

Bakın: Koyu Kumral Saç Rengi

 

Evde Küllü Kumral Nasıl Elde Edilir? İşte Yöntemleri

 

Aşağıdaki yöntem sürekli denenen ve çok başarılı bir yöntem rahatlıkla deneyebilirsiniz. Defalarca saçlara uygulanarak çok güzel sonuç alacaksınız.

Uyarı :  Siyah ve kınalı saçlar için bu yöntem uygulanamaz.

 

 

Gerekli Malzemeler

– 2 tüp Loreal Majirel Cool Cover 8.1

-%20 volume ya da %30 volume 150 ml oksidan  (marka yine loreal olmalı )

-Kaliteli fırça

-Cam ya da plastik derin kap

 

Boya Hakkında Bilgiler

 

 

Loreal Majirel Cool Cover : Saçlarınıza uzun süreli küllü renk vermek için harika bir saç boyasıdır. Gri küllü yansıma sağlar ve soğuk bir renktir. Beyazları mükemmel kapatıyor ve kesinlikle saçta yıpratma oluşturmuyor. Kullandığım markalar arasında en iyi küllü kumral sonucunu veren markadır bunun altını çizeyim.

 • Benim size tavsiye ettiğim 8.1 bu yabancı ülkelerde açık küllü kumral diye geçiyor biz de ise küllü kumral olarak nitelendiriliyor. Saç renginiz ve saç dip kısımlarınız ne kadar koyu tonlu ise ona göre numaranız da küçük olsun. Örnek olarak çok koyu renkli bir saça 9 ya da daha üst numaralar uygulamanız halinde saçınız boyayı kızartıp iyice turunculaştıracaktır. Bunun için yapmanız gereken açık saç rengi üzerine (bebek sarısı, açık sarı, sarı saç, platin sarı,kumral) uygulayacaksınız ya da kademe kademe boyama yapmalısınız.
 • Bunu bir denenmiş misali ile açıklayayım. Diyelim ki koyu kestane saç renginiz var küllü kumral saç rengi istiyorsanız ilk olarak 7 numara ile 1-2 kez saçları boyayıp ana tonunu kırarak alıştırmalıdır. Bundan sonraki aşama ise 7.1 daha sonra 8 ve daha sonra 8.1 doğru adım adım arttırmalısınız. Bunun için ilk 2 boya istisna her dip boyanız geldiğinde boyaya güzelce alıştırmalı boya süresini de uzun tutmamalısınız. İlk iki boyayı 10-15 gün aralıklarla yapmanız çok iyi olacak.
 • Saçınızı açmalı ya da açtırmalı( örnek olarak bebek sarısı saçlarınızın olmasına gerek yok kumral ton açmanız yeterlidir.) daha sonra üzerine bu boyayı uygulamalısınız. Sonuç çok etkili ve süratli olacaktır.

 

Oksidan Seçimini Nasıl Yapmalı?

Oksidan seçimi doğru ve dikkatli yapılmalıdır. Denenmiş formül olduğu için söylediğimiz şekilde aynen yapın. Profesyonel bir boya kullanıyorsanız yine kendi oksidanını kullanmalısınız, bunun dışında kullanırsanız istediğiniz sonucu alamazsınız. Birçok kişi değişik oksidan uygulayarak saçını yakıp yıpratıyor buna hiç gerek yok.

Oksidan seçimi

%20 volume: Saçı 1 ya da 2 ton açmak için kullanılır. Saçı kendi rengine boyarken kullanılır en güvenli olan volüm seçeneğidir.

%30 volume: Saç rengini 2-3 ton açmak için kullanılması gerekmektedir. Volum artarsa şayet saç dipleriniz koyu renkte ise saç renginiz daha hızlı açılacak ve saçın turunculaşma oranı daha da yükselecektir. Bu durumu dengelemek için yapılması gereken saç boyasını koyu alarak volumü de yüksek tercih edin. Yalnız ikisini de yüksek seçmeyin çok zararlı olur saçlarınız için.

%40 volume : Kesinlikle kullanılmasını tavsiye etmiyorum.

İlginizi Çekebilir : Gri Saç Rengi

 

Boyanın Adım Adım Hazırlanması

 

1.Adım

 

İlk iş güzel ve kaliteli bir fırçanın olmasıdır. Yoksa boya saçlara iyice yedirilmemektedir. İkinci olarak da cam veya plastik bir kap olmasıdır. Kesinlikle metal kaba boyayı koymayın kimyasal tepkimeye girebilir. Biz 2 tüp boyayı yeterli görüyoruz, bu iki tüpü kabımızın içine koyuyoruz.

 

2.Adım

 

Boyanın hazırlanması aşamasıdır. Burada oran 1’e 3/2 kattır. Yani 100 ml boyaya 150 ml oksidan gerek. Yukarıda 100 ml boya kullandık (her tüp 50 ml) onun içinde 150 ml oksidan yeterli olacaktır.

 

3.Adım

 

Oksidanımızı boyanın içine ilave ettikten sonra güzelce homojen olacak şekilde karıştırıyoruz. Boyanın rengi koyulaşırsa bu ne demeyin sadece boya hava aldıkça koyulaşma işlemi olabilir.

 

4.Adım

 

Bu adım boyama adımımız mümkün olduğu kadar hazırlanan boyayı çabuk uygulayın saçlarınıza. Fırça ile boyayı saça uyguladıktan sonra 40 dakika saçınızda bekletin ve hiçbir şey örtmeyin. Süre dolduktan sonra saçıma çok az miktarda ılık su tutuyorum. Bu bir nevi boyayı sulandırma işlemi oluyor. Dipteki boyları saç uçlarıma çekerek iyice yediriyorum. Bu şekilde 5 dakika da ha bekliyorum. Bu da saçımız için cila oluyor.

Uyarı :  Saç uçlarım açık renk olduğu için  alttaki 5 dakika bekletme işlemini yapıyorum. Saç uçlarınız önceden açılmışsa, ombre işlemi uygulanmışsa, balyajlar saçınıza uygulanmışsa veya sarıysa bu işlemi yapmanız gerek. Aksi taktirde  yapmanıza ihtiyaç yok doğrudan saçlarınızı ılık su ile durulayabilirsiniz.

 

5.Adım

 

Son aşama yıkma aşamasıdır. Ilık bir su ile boyayı saçınızdan temizleyin.  Aşağıda da belirttik kesinlikle mor şampuan kullanın diye. Bizim size önerimiz Loreal Shine blonde mor şampuandır. Bu saç rengi ile beraber sürekli kullanın. Boyanızı çok uzun ve canlı şekilde kullanabileceksiniz.

 

Küllü Sarı Saç Rengi Hakkında Her Şey

 

Bu Saç Renginin Bakımını Nasıl Yapmalı ?

 

Saçlarınızı boyadınız iş bitmedi güzel bir kullanım için ona çiçeklere baktığınız gibi dikkatli bakmalısınız. Bir de güzelliğiniz en temel yapısı olduğu için bakımı ihmal etmemelisiniz. Her zaman bakım daha güzel görünümlerin kapısını aralar. İşte bakım tüyolarımız

Boyalı saçlara özel şampuan kullanın (mor şampuan tercih edin) :  Bu olmaz olmazdır tüm boyalı saçlar ilk şartıdır. Eğer saç renginize özel bir şampuan almadıysanız kesinlikle her yönden zarar olacaksınız. İlk yapmanız gereken boyalı saçlar için şampuan almak. Hatta yeni yeni her renge özel şampuanlar gördüm ileri de yaygınlaşacak gibi. Mor şampuan tavsiye ediyoruz çünkü bu şampuan gri yansımalı renkler için üretilmiştir.

Saç kremini ihmal etmeyin: Canlılık istiyorsanız sürekli kullanmalısınız. Ayrıca saç köklerini besleme özelliğine de sahiptir. Saç dökülmesi gibi sorunlarında önüne geçecektir

Saç maskesi yapın :   Hazır organik kaliteli saç maskelerinde alarak haftada 2 defa uygulamanız saç renginiz için harika bir bakım olacaktır. Bununla beraber saç renginizi daha sağlıklı bir şekilde kullanmanıza da yardımcı olacaktır.

Ilık su ile saçlarınızı yıkayın: Bu önemsiz diyen kişiler çıkabilir ama son derece önemlidir. Sıcak su saç renginin düşmanı bunun yerine ılık su ya da mümkünse soğuk su ile yıkayın. Bu şekilde saç renginizi çok daha uzun süre kullanabileceksiniz. Ayrıca sıcak su parlaklığı da almaktadır.

 

 

Küllü Kumral Rengine En Çok Yakışan Saç Modelleri

 

1.Harika Örgülü Topuzla Eşleştirme

 

 

En çok yakışanlar arasında geliyor. Saçları arka kısımdan örerek tepede topluyoruz ortaya çok güzel bir görünüm çıkıyor. Bu çift topuz gerçekten harika bir görünüm veriyor deneyin deriz.

 

2.Yarım Topuz Saç Modeli

 

 

Son döneme damga vuran saç stili yarım topuz açık küllü kumral saç rengi ile etkisini birkaç kat daha artırıyor. Çok tatlı bir görünüm istiyorsanız şiddetle tavsiye ederiz.

 

3.At Kuyruğu ile Küllü Kumral

 

 

Birazcık klasik olsa da güzel.   Son derece hacimli bir at kuyruğu ile küllü kumrala anlam katabilirsiniz. Gayet pratik ve basit. Zamanınızın az olduğunda iyi bir tercih alternatifi olabilir.

 

4.Balıksırtı Örgülü Saç Modeli

 

 

Saçlarınız uzun ise örgülerin gücünden faydalanabilirsiniz. Balıksırtı tarzı küllü kumrala çok güzel gidiyor. Örgülü modelleri çok seven biri iseniz deneyebilirsiniz. Sürekli klasik kullanımlardan sıyrılın derim.

İlginizi Çekebilir : Açık Küllü Sarı Saç Rengi

 

5.Ombre ile Kullanımı

 

 

Son dönemin en çok kullanılan saç boyama tekniğidir. Kumral saç renginin uçlarına doğru açılan bir saç tonu ile açık küllü kumralı deneyebilirsiniz.

 

6.Yoğun Küllü Görünüm Tercihi ile Kullanımı

 

 

Küllü görünümün ağır bastığı bir stil istiyorsanız bunu denemelisiniz. Biraz farklı ve özel olacak bir öneridir.

 

7.Küllü Kumral Balyaj Tekniği

 

 

Balyaj son yılların yükselen yıldızıdır diyebiliriz. Balyajlı öneriyi çok seven bayanlar var bunun içinde öneri vermeden geçemezdik.

 

8.Işıltılı Düz Saç Modelleri

 

 

Son dönemde parlak saç yansımaları moda oldu bunu bir de düz görünümle birleştirdiğiniz ortaya çok iyi sonuçlar çıkıyor. Küllü kumrala en çok yakışanlar arasında diyebiliriz.

 

9.Gölgeleme Tekniği İle Havalı Saç Modeli

 

 

Değişik ve farklı tarzlar her zaman daha iyi görünümler sağlayabilir. Bu sitilde bakış açınızı değiştirerek daha güzel bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

10.Hafif Dağınık Saç Modelleri

 

 

Son dönemde çok derli toplu saçlar yerinde birazcık dağınıklığın trend olmaya başladığını gördük. Çok fazla düzenlilik hoşunuza gitmiyorsa sizin için bu saç modeli yerinde olacaktır. Küllü kumrala da bir başka yakışıyor.

 

11.Düz Saç Stilleri

 

 

Saçları düz kullanmak kumral görünüme prim yaptırıyor. Düz saç modellerini garanti tercihleriniz için kullanabilirsiniz.

 

12.Açık Sarı Gölgeli Yandan Ayrık Saç Modelleri

 

 

Özel günleriniz için daha yerinde bir model diye tanımlayabiliriz. Çok beğeneceksiniz, ayrıca abiyelerle daha da bir güzel oluyor.

 

13.Uzun Dalgalı Saç Modelleri

 

 

Favorim diyebilirim hem dalgalar hem de uzun saç bir de bunu renkle tamamladığınız bomba etkisi yaratabilir. Karşı cinslerinizi çok kolay etkileyeceğiniz bir saç şekillendirmesidir.

Bu Yazıyı Onlarca Saat Emek Vererek Oluşturduk Lütfen Olumlu Olumsuz Bir YORUM Yapın!

 

                                                            Videomuzu da Kesinlikle İzleyin

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

49 yorum

 1. Mükemmel bir yazı olmuş aklımda ki tüm soruları cevapladınız bu makalenizde teşekkürler

 2. Çok aydınlatıcı bir yazı olmuş, emeğinize sağlık..
  Teşekkürler. Kolay gelsin sevgiler..

  • saclm kullu koyu buzul gri yapmak istiyorum kuafor aclmasl gerekdigini soylediler fiyat pal geldi yardlmcl olurmusunuz tesekkurler

 3. Hep istediğim bir renkti. Saçlarım koyu renk şu an ama yine de denemek istiyorum. Bu yazıdan faydalanarak aldım boyalarımı çok bilgilendirici bir yazı olmuş emeğinize sağlık.

 4. Merhaba koyüzden kahve saç rengine nevacolor 9.1 ile 0.22 ve 9.01 eklesem turunculugu azaltilir mi uçlarda hafif sarılar var ama belli terler köyü renk kızıl yazsimali

   • Fikir verseydiniz birazcık:) acaba dopler köyü kahve uçlarda bazı yerler sarı 7.1 boyayıp saçları kullu kumral yapmak için 9.1 boyasam komple olur mu

    • Merhabalar. Saçınız istediğiniz renge göre koyu olduğu için küllü kumral rengini tutturamazsınız.Saçlarınızı boyadığınız da sadece uçlarında biraz açılma olur.Küllü kumral rengine ulaşmak için açıcı kullanmanız gereklidir. Açıcı kullanırsanız eğer dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın saçlarınızın yanma ihtimaline karşı.

 5. Sacim suan platin sarisi… obre yapmaya çalışıyorum… acaba 7.1 mi kullanmaliyim diplerime 8.1.. buarada diplerde platin sarisi

 6. Merhaba ben bu gün ilk kez iki karışımı bir araya getirdim saç boyada 7.1 ve 8.0 ile sonucu nasıl olucak bakalım normalde sadece 7.1 kullanıyordum inşallah güzel sonuçlar elde ederim

 7. Merhaba sacimi ilk once sac rengini acan boya ile.actim.ardindan 12.2 titan sarısı ile boyadım ama aralarda.kizilliklar var ve ben açık.kumral yapmak istiyorum acaba boyarsam aradaki kızılcıklar.kapanirmi

  • Merhabalar ilk önce bu kızıllıklar için mavi şampuan kullanın daha pratik şekilde kapanacaktır. Geçmezse şayet boyarsınız kapanır.

 8. Mrb benim saçım kahverengi aralarda az sarı var gri görünümü elde etmek için napmaliyim yardımcı olur musunuz

  • Merhabalar bunu elde etmeniz biraz zor bundan dolayı da kuaföre gitmelisiniz.

 9. Mrh ben saçımı üst üst açmak be boyamak zorunda kaldim 6 yıldır kızıl kullandığım icin acik kullu kumralla bi tutam denedim yesillenme oluyor bunun icin ne yapabilirim boyanın icin e mavi mi siyah boya mi katmalıyım bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Merhabalar bunun için en doğru öneri kuaföre gitmenizdir çünkü bunu evde yapmanız gerçekten zor. En azından bir kere kuaföre gidin destek alın.

 10. İyi günler ya benim saçımda siyah bu saç rengini gerçekten çok istiyorum nasıl tutturabilirim acaba ?

 11. Merhabalar benim saçlarımın uçlarına pembe ombre yapılmıştı, saçın tabanı sarıya kadar açılmıştı. Şimdi pembelerim aktı somon rengine ulaştı ancak boyamaktan sıkıldım ve şu süreçte kuaföre de gitmek istemiyorum. Bal köpüğü ya da kumral elde etmek için ne yapmam lazım acaba? Saçlarım omzuma kadar kendi renginde, kendi rengi de kumral. Yardım ederseniz çok sevinirim 🙂

 12. Mrb ben kuforde omre yaptirdim ama diplerim koyu oldu turuncu gibi istedgim olmadi bende evde kullu aciksari yaptim uclari daha acik oldu dipleri yine turumcusu gibi oldu ama acildi az daha dip bunun ustune kullu kumral yapsam ne önerir siniz.

 13. Merhaba, 7.1 boyayi %10 luk oksidan ile boyarsam daha dogal bir ton elde eder miyim? Cok acilmasini istemiyorum.

 14. Merhaba Azerbaycandan yazıram. Saçlarım 5 sm siyah. Etekleri sarıdır. 71 ila 8.1 karışlmı kızarıklık yaparmı?

 15. Merhaba saçım kivircik.ilk defa boyayacağım ama tamamını mi boyarsam yoksa uçlarını mi karar veremedim.ne esmer ne beyaz tankıyım bende.ne önerirsiniz.makalenizi okudum ama saçını boyamayan biri olarak pek anlamadım.yardimci olabilir mısınız rica etsem.bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.

  • Merhabalar saçınızın tamamını boyayın ten renginize yakışacaktır anladığımız kadarıyla buğday tenlisiniz.

 16. Saçlarımı açıcı ile acıp açık sarı ile boyadım ama böyle bakır yansımalar oldukça yogun sarı bakır arası cila ile de düzelmiyor 7.1 ilr boyasam yeşerme olur muu

 17. Kuaför 8.1 ile boyadı saçımı açık küllü kumral yaptım dedi.ve bana çok açık geldi.ama 1-2defa boyarsan renk oturur dedi.biraz daha koyulaşcakmı onuda bilmiyorum.acaba 1ton koyu yapsam kaç yapmalıyım

 18. Loreal gibi markaları ozelliklede tavsiye ediyorsunuz bu markalar hayvanlara korkunç işkence ile deneyler yaparak üretiyor bu ürünleri..yani hayvanların işkence ile ölmesi sonucunda üretilmiş bu ürünleri saçınıza kullanıyorsunuz.

 19. merhaba saçımı 7.0 kumral boyuyorum ilk etapta koyu cıkıyo ama yıkadı9kca oturuyor renk ve bıraz turunculuk oluyo 2 ay sonra sacımı kullu acık kumral yapmak istiyorum hangi marka denemeliyim

 20. Merhaba 1 hafta önce saçlarımın rengini açarak sıcak çikolata rengine boyadım. Maalesef renginden memnun kalmadım. Saçlarıma herhangi bir açma işlemi uygulamadan hangi renge boyasam tutar ? Kumral vb. tonlar tutar mı ?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?