Leopar Desenli Manto Kombinleri 2023

Leopar Desenli Manto Kombinleri 2023

Leopar desenli mantolarla şık kombinler!

Soğuk günlerde  üstümüze ekstra bir giyecek almak zorunlu bir durumdur. Bunun içinde vazgeçemediğimiz parça leopar desenli mantolardır. Farklı ren ve stilleri mevcut olan bu katların görünümü de bir başkadır. Birçok bayanın leopar deseni tutkusu olduğunu yakinen biliyorum. Hatta sadece manto değil diğer parçalarında da mutlaka surette leopar desenli stilleri tercih ediyor. İşte bugün bizde sizlere leopar desenli manto kombinleri nasıl yapılır bunun ayrıntıları anlatacağız. Bunla kalmayıp birçok örnek göstereceğiz. Leopar desenleri şekillendirmek biraz özen isteyebilir bu açıdan özenli davranmalıyız.

Kısa boydan uzun boya, geniş tarzdan yün özellikli olana kadar kendi içinde çok fazla stilleri vardır. Sezon içerisinde giyeceğiniz bu kadar farklı öneriler bulabilirsiniz. Leopar desenli mont kombinleri göz alıcı olabilir. Çünkü bu desenin en büyük özelliği ilgi çekmesidir. Bu montun en yaygın renkleri siyah ve kahverengidir. Siyah ve kahverengi parçalara uygun renkli kombinasyonlar da yapılması yerinde tercih olacaktır. Yazımızın devamını okuyarak sizin için seçtiğimiz önerilere de dikkatli bir şekilde göz atın.

 

 

 

Leopar Desenli Mont Nasıl Kombin Yapılır?

 

Leopar baskılar sizi seksi gösterecektir. Bundan dolayı da diğer parçalarında bu baskılara uyumlu olması gerekir. Leopar desenli mantolarda iki farklı renk tonu vardır diğer parçaları bu renge uygun seçerek güzel bir eşleştirme yapabilirsiniz. Leopar desenli mont tarzını çok fazla yerde kullanabilirsiniz. Günlük giyimde, gece dışarı çıkarken, ofiste , özel bir partiye giderken, toplantılarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bu manto tarzını etek ve kot pantolonlarla güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Üst tercihi olarak seçeceğiniz parçalar gömlekler, sweetshirtler, kazaklardır. Ayakkabı tercihi ise kesinlikle bot ve çizmeler olmalıdır ama bunun yanında stilettolar da kullanılabilir. Kış mevsimi olduğu içinde ekstra parçalarda önem arz etmektedir. Bere, atkı, eldiven gibi parçaları da çok güzel bir kombinde taşıyabilirsiniz. Gri Kazak Kombinleri İçin Tıklayınız.

 

Aşağıda size sunduğumuz önerilerden hangisini beğendiğinizi merak ediyoruz lütfen yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından bize yazın. En güzel moda fikirleri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz bizi sürekli takipte kalın, güzel ve mutlu günler diliyorum.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?