Nil Özkul Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Nil Özkul Kimdir, Kaç Yaşındadır?

İçindekiler

Bugün Nil Özkul hakkında tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Kiraz Mevsimindeki Işıl karakteri ile tanıdığımız güzel oyuncuyu birçok yönleri ile merak etmekteyiz. Güzel yıldız hakkında yaşı, burcu, doğum yeri, kariyeri, göz rengi, boyu, kilosu gibi tüm detayları aktaracağız. İşte aşağıda başlıklar halinde bu bilgileri paylaştık. Nil Özkul kimdir hep beraber bakalım.

 

Nil Özkul Kaç Yaşında?

 

En fazla sorulan sorular arasında yaşı gelmektedir. 1994 yılında dünyaya gelmiştir ve Ankara doğumludur. Şuan 27 yaşındadır.

 

Nil Özkul Boy Uzunluğu?

 

Uzun boylu olduğu sizin de dikkatlerinizden kaçmamıştır. Boyu 1.74cm’dir. Oldukça uzun boylu bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz.

Nil Özkul’un Kilosu?

 

Oldukça fit bir görünüme sahiptir ve kesinlikle fazlalığı yoktur. Güzel oyuncu 55 kg’dır. Boy uzunluğuna göre de çok ideal vücut ölçüsü vardır.

 

Nil Özkul’un Burcu Nedir?

 

Kiraz Mevsimindeki güzel oyuncu 0.1.01.1994 doğumlu olduğundan dolayı Kova burcudur. Kova burcunun özelliklerini de taşıdığını düşünüyoruz.

 

Nil Özkul Mesleği

 

Güzel yıldızın mesleği oyunculuktur ayrıca bazı reklamlarda da oynamıştır. Reklamların yanında modellik tekliflerin geldiğini de söyleyebiliriz.

 

Nil Özkul Nerelidir?

 

Güzel yıldız Ankaralıdır. Ankara doğumludur da yıllardır da burada yaşamıştır. Fotoğraflarında da Ankara’da yaşadığını görebiliyoruz. Şu sıralar ise İstanbul’da yaşamaktadır.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Nil Özkul Evli Mi?

 

Güzel yıldız evli değildir ve şuanda kariyerine odaklandığını söylemektedir. Kariyerinden sonra evliliği düşüneceğinin altını çizmektedir.

 

Nil Özkul Hangi Üniversiteden Mezun Oldu?

 

Orta Doğu Teknik Üniversitesinden mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olduktan sonra da oyunculuk kariyerine başlamış ve birçok projede rol almıştır.

 

Nil Özkul Göz Rengi?

 

Çok saf bir güzelliği vardır bunda da en büyük paylardan biri göz rengidir. Gözleri yeşil renktir. Teni ile beraber harika bir güzelliğe sahiptir.

 

Nil Özkul’un Rol Aldığı Diziler ve Filmler Hangileridir?

 

Kariyer hayatına 2006 yılındaki Bizim Evin halleri dizisi ile giriş yapmıştır. Bundan sonra 2017 yılında Deli Gönül dizisi ve aynı yıl Bana Beni Sevdiğini Söyle sinema filmi ile de oyunculukta ne kadar iddialı olduğunu göstermiştir. 2009 yılında Deniz Yıldızı tv dizisi ve 2010 yılında da Behzat Ç. tv dizisinde rol almıştır.

2015 yılındaki Kiraz Mevsimi ile oldukça popüler olmuştur. Kiraz Mevsimi dizisinde Işık karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında İlişki durumum dizisinde de rol almıştır. Ünlü şarkıcı Can Bonomo’nun klibinde de yer almıştır. Letgo reklamlarında da güzel oyuncu rol almıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?