Serra Seramik Modelleri ve Fiyatları 2023

Serra Seramik Modelleri ve Fiyatları 2023

İçindekiler

Merhabalar bugün sizlere bir marka hakkında ve bu markanın sunduğu tasarımlar hakkında bilgi vereceğiz. İlk önce kısa Serra Seramik hakkında bilgiler vererek konumuza giriş yapalım. Bilindiği gibi seramikler bir evin olmazsa olmazları arasındadır. Bu olmazsa olmazlar içinde hangi markayı kullanmalıyım diye kafanızda sorular olabilir. İşte bunun için markaları tanıyarak net kararlar vermeniz doğru ve yerinde olacaktır.

Marka 2012 yılında Türkiye’de bu alanda çalışmaya başlamış ve gerçekten önemli derecede rüzgar estirerek etkisini hemen hissettirmiştir. Alanında kalitesi ve geniş seçenekli ürünleri ile kısa süre de ilgi odağı olmuştur. Sizlerde evinizde farklılık arıyorsanız bu markanın görünümlerini deneyebilirsiniz. Şimdi de diğer ayrıntılara bakalım.

 

 

Serra Seramik Kimdir?

 

Serra 2012 yılında Türkiye’de satışa başlamıştır. Hızlı bir şekilde büyüyen firma yakın gelecek de dünyaya da açılmayı planlıyor. Dünya standartlarındaki teknolojisi ile göz kamaştıran bir seramik üreticisidir. Tasarım konusunda da İtalya ve İspanya’nın en iyileri ile çalışarak ortaya müthiş modeller çıkarıyor. Tasarımlarda estetik, kalite, renk unsurlarında fark yaratarak ortaya en iyiyi çıkarmak için çalışıyor. Modellerinde ortaya sanat eseri tarzı çıkarmayı hedefleyerek çıtayı en üste yerleştiriyor. Bunun yanında birçok şehirde mağazası bulunarak müşterilerine hızlıca ulaşıyor.

 

 

Serra Seramik Bayileri ve İletişim Numarası

 

Nerede bayiler var derseniz Türkiye’nin birçok yerinde bayisi bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde bayiler bulunmaktadır. Bundan dolayı hızlı bir şekilde ürünleri satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve mağazası ile müşterilerine her açıdan kolaylık sağlıyor. Serra Seramiğin fabrikası Eskişehir’de bulunmaktadır. Bu marka Sinpaş Holding bünyesinde bulunmaktadır. İletişim numaraları ise şu şekildedir:

Merkez adresi ve telefon numarası: Akabe Ticaret Merkezi No: 1 Büyükdere Caddesi, Likör Yanı Sokak, Kat: 4, Daire; 401-402
Mecidiyeköy/İSTANBUL
Telefon numarası: +90(212) 340 74 00

Ürünlerin teşhir yeri: Büyükdere Caddesi Akabe Ticaret Merkezi No: 78 Mecidiyeköy Telefon numarası: 0212 2743426/28
Faks numarası: 0212 2743425

Fabrika adresi ve telefon numarası: İnönü Kütahya Yolu 4.KM İnönü/ ESKİŞEHİR
Telefon numarası: 0222 591 36 34/87/88
Faks numarası: 0222 591 36 39

 

 

Fiyatları Ne Kadar?

 

Serra Seramik fiyatları serilere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatları m2 ile belirlenmektedir. Yani yaptıracağınız alan ne kadar büyük ise fiyatta o kadar artacaktır. Malzeme fiyatının yanında işçilik fiyatının da olduğunu unutmayın. M2 fiyatları 68 TL ile 318 TL arasında değişmektedir. Yaptıracağınız alan kaç metrekare ise bunu 28 ile 118 TL arasında fiyatlarla çarparak ne kadar ödeyeceğinizi bulabilirsiniz.

Örneğin 20 m2 bir alana döşeme işlemi yaptıracaksınız seramik birim fiyatı da 100 TL olsun 20.100=200 TL malzeme masrafı ödeyeceksiniz. Bu rakamın yanına bir de işçilik ücreti ekleyerek toplam gider ne kadar bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir: En Gözde Fayans Modelleri ve Fiyatları

Modelleri ve Renk Seçenekleri

 

Tasarımları ve görünümleri ile çok ileriyi hedefleyen firma modern çizgileri ile de ön plana çıkıyor. Banyo, mutfak ve ıslak zeminler için çok kusursuz modeller yaptığını görüyoruz. Açık bej, açık gri, yaprak beyaz, vizon, vanilya, sedef bej, mürdüm, moka, küf yeşili, fildişi, füme gri, buz beyaz, Bergama, antrasit başta olmak üzere çok fazla renk seçeneği sunuyor. Doğal taş, klasik, ahşap ,modern, Optima ve boyutlarına göre seriler bulunmaktadır. Yüzey seçenekleri arasında ise mat ve parlak olmak üzere iki seçenek sunulmaktadır. Evinizde değişim ve şıklık olsun diyorsanız kesinlikle en yeni tasarımları denemelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?