2023 Yılının En Seksi Dövme Modelleri

2023 Yılının En Seksi Dövme Modelleri

İçindekiler

Son zamanlarda bayanlar arasında yayılan fikir seksi dövme modelleri. Her açıdan etkileyici ve hoş göstermek için vücudun en iyi noktalarına yapılan bu şekillendirmeler gerçekten erkeklerin yüreğini hoplatıyor. Her açıdan seksi görünmek ve karşı cinslerin ilgisini çekmek istiyorsanız 2023 yılının en seksi dövme modellerinden birini seçmeniz lazım.

2023 yılındaki dövme trendine de yön verecek bu modeller gerçekten farklı ve etkileyici. 2022 yılındaki dövme tarzlarına baktığımızda büyüklü-küçüklü birbirinden hoş önerilere sahip. Aşağıdaki önerilerden birden fazla beğenip hangisini yaptırayım diye kararsızlığa düşeceğiniz kesin. Sizin için en güzeli hangisi olacaksa onu seçmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca kullanım şekliniz de önemli bu noktayı göz önünde bulundurup tercih edin. İşte 2023 yılının en seksi dövme modelleri

 

2023 Yılının Dövme Modelleri

 

1.Çok İlgi Çekici Dövme

 

 

Bayan vücudunda boynun alt kısmı ve iki göğüs arası en seksi noktalarıdır. Boynunuzun altındaki dövme daha büyük olabilir ama göğüs arası dar olduğu için daha küçük bir dövme modeli seçmelisiniz. Bu modelle beraber saç renginizin de önemi var. Açık sarı saç rengi çok hoş durmaktadır. Eğer birazcık sıra dışı öneri arıyorsanız işte bu stil diyebiliriz.

 

2.Harika Boğaz Dövmesi

 

 

Böyle bir vücut dövmesini beğenmeyen çıkmaz herhalde. Yapımı birazcık zor olsa da çok harika görünüyor. Bir bayanı seksi gösterecek 2018 yılı dövme modeli diyebiliriz. Karışık figürlerden oluşan bu dövme kola doğru gidiyor. Vahşi ve kışkırtıcı bir görünüm için tercih edilebilir.

 

3.Bacaklarda ve Kollarda Dövmeler

 

 

Çok hoş figürler istiyorsanız bu önerileri deneyebilirsiniz. Daha ince özellikli dövmelerle Kendinize seksilik katabilirsiniz. Kol dövmelerinin görünürlüğü çok fazla olduğu için daha tercih edilebilir hale geliyor. Sizde vücudunuzun bazı noktalarına dövme yaptırmaya sıcak yaklaşmıyorsanız kollarınız bunun için iyi bir alternatif olabilir.

 

4.Harika Dövme Modelleri

 

 

Omuz bölgesine renkli dövmelerle kendinize harika çekicilik katabilirsiniz. Şekiller birçok anlam yüklüyor. Çiçek desenli tarzlar çok ilgi çekici ve hoş. Sıra dışı dövme stilleri her zaman bayana anlam katar. Bu dövme tarzının da böyle olduğunu söyleyebilirim.

 

Instagramın En Yeni Trendi : Geçici Göz ve Dudak Dövmeleri

 

5.Mükemmel Çekici Dövme Modeli 2023

 

 

Saç renginizle beraber harika bir dövmeyi eşleştirmeye ne dersiniz? Zencefil saç rengi ile beraber omuz, kol ve vücut dövmesi eşsiz bir kombin oluşturmuş. Hem renkli hem de yazılı bir stil istiyorsanız bu tam sizlik diyebilirim. Diğer 2023 dövme modelleri içinde aşağıdaki önerilerimize göz atın derim.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. gerçekten süper ötesi bunlar ama her cilt ve ten rengine gitmiyor tek sorun bu 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?