Doğa Rutkay Saç Rengi ve Saç Modelleri

Doğa Rutkay Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Doğa Rutkay genellikle sarı saçları ve sarı ombre kullanılıyor. Bugün bu kapsamda Doğa Rutkay saç rengi, saç modelleri, saç rengi numarası, saç kesimi, saç bakımı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri alt başlıklar halinde derledik işte keyifle okuyacağınız bir yazı.

 

Doğa Rutkay’ı Tanıyalım

 

Son dönemde Güldür Güldür Show’da beğenerek izlediğimiz Doğa Rutkay gazetecilikten oyunculuğa geçiş yapmıştır. Güzel oyuncu aynı zamanda Rutkay Aziz’in kızıdır. Tiyatro ve oyunculuk performansı ile birçok kişinin takdirini kazanmaktadır. 1978 doğumlu ve 43 yaşındadır. Kerimcan Kamal ile 2014 yılında evlenerek Piraye Kamal ve Rutkay Kerim Kamal isminde iki çocuk dünyaya getirmiştir. Kendisi de Doğa Rutkay Kamal soy ismini almıştır.

Ankara doğumludur ve 1.63 cm boya sahiptir. 54 kg olan oyuncu sempatik yapısı ve güler yüzlülüğü ile dikkat çekmektedir. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olarak oyunculuk hayatına başladı. Çiçeği Büyütmek, Günaydın İstanbul Kardeş, Aşkım Aşkım, Pembe Patikler, Dersimiz Atatürk, Güldür Güldür, Ölü ya da Diri, Süpertürk, Kral yolu, Şölen, Pak Panter gibi birçok sinema ve projelerde rol aldı.

 

Doğa Rutkay’ın Saç Rengi Nedir?

 

Bunlar beş-altı yıl önce siyah saçları ile görsek de son yıllarda ağırlıklı olarak sarı saç rengini kullanmaktadır. Sarı ombre ve dore sarı saç renklerini kullanmaktadır. Bu sarı renkler buğday tenine ve soğuk alt cilt tonuna uyum sağlamaktadır. Ayrıca kahverengi gözleri de sarı saç renkleri ile güzel kombin oluşturmaktadır. Bunun yanında uzun saçları da sarı saç rengini daha gösterişli yapmaktadır.

 

Doğa Rutkay Saç Rengi 2023

 

Şuan ki mevcut saç rengi sarı ombredir. Ombrenin çok beğenilmesinden sonra sarı saçlarını sarı ombre şekilde değiştirmiştir. Bu saç işlemi son derece güzel durmaktadır.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

Doğa Rutkay’ın Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Bunun nasıl elde edildiğini tek tek anlatmak zor olacağı ve anlaşılmayacağı için video ekledik. Bu konuda aşağıdaki video size yol gösterici olacaktır.

 

Doğa Rutkay’ın Saç Boyası ve Numarası

 

Saç boyası ve kullandığı saç numarasını da aşağıya ekledik. Aşağıdaki saç boyalarından biri alarak siz de bu saç rengini elde edebilirsiniz.

  • Neva Blond Ombre & Babylights saç boyama seti (49 TL)
  • Palette Deluxe dore sarı saç boyası (fiyatı: 42.50 TL)

 

Doğa Rutkay Saç Modelleri

 

Uzun saç kesimi kullanıyor ağırlıklı olarak ve kahkül kesimine ayrı önem veriyor. Kahküllü saç modeli güzel oyuncu için olmazsa olmazlar arasında diyebiliriz. Saç rengi ile beraber kullanacağı saç modeline de önem veriyor. Ayrıca ortama göre saç modeli kullanıyor.

-Uzun düz saç modelleri

-Kahküllü uzun saç modeli

-Kahküllü at kuyruğu saç modeli

-Uzun dalgalı saç modeli

-Tepeden topuz

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?