Gri Ombre İle Sizleri Tanıştırıyoruz!

Gri Ombre İle Sizleri Tanıştırıyoruz!

İçindekiler

Tüm saç renk tutkunlarına merhaba diyoruz. Bugün sizlere gri ombre hakkında çok beğeneceğiniz fikirler vereceğiz. Gri renk son dönemde bayanlar arasında çok ama çok popüler. İlk  çıktığında bu renk marjinal bir renk olarak görülüyordu ama bu anlayış birkaç yılda çok ama çok değişti. Gri ombre saç çok fazla dikkat çekiyor ve bu geçiş saçlara hareket katıyor.

Tek düze saç renklerinden sıkıldı iseniz çift renkli bu geçişi deneyebilirsiniz. Özellikle de saçlarının tümünü gri renge boyamak istemeyenler içinde bölgesel değişiklik daha denenebilir oluyor. Sosyal medya da bu saç görünümü çok fazla ilgi görüyor, ayrıca gri ombre fiyatları da öyle abartılan rakamlara sahip değil bunlarla ilgili rakamları aşağıda belirttik. Bu görünümle ilgili diğer ayrıntılara bakalım.

 

 

 

 

Gri Ombre Hangi Cilt Tonlarına Yakışır, Kimlerde Güzel Durur?

 

Bu konuda rahat olabilirsiniz çünkü cilt tonunun önemi yok tüm cilt tonları bu saç renklendirme işlemini yapabilir. Önemli olan sadece doğru geçişine karar vermek olacaktır. Buna dikkat ederek renk eşleşmesi bulursanız ve doğru saç modeli ile de tamamlarsanız kesinlikle göz alıcı etkileyici bir görünüme kavuşmuş olacaksınız. Aşağıdaki önerilerimizi dikkate alıp en beğendiğinizi ve size en uygun olanını deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

Gri Ombre Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntıları

 

Gri ombre nasıl yapılır diye soruyorsanız bu sorunun cevabını video anlatımla vermeyi daha uygun gördük. Çünkü kelimelerle ne kadar anlatsak net bir şekilde ifade edememiş olacağız. Videomuzu izleyerek nasıl yapıldığı konusunu sizde öğreneceksiniz. Hatta bu videodan sonra evde kendiniz bile yapabileceksiniz. İşte videosu;

Bu Saç Renk Uygulamasına Nasıl Bir Makyaj Yakışır?

 

Bu renkle beraber makyaj görünümü de önem taşıyor. Bu rengi yaptırdınız ama işiniz bitmedi çünkü makyajla tamamlamanız lazım. Birazcık koyu ton özellikli olduğu için yüze canlı bir makyaj yapılmalı. Hatta parlak tonları da kullanmalısınız. Ruj renginiz parlak ışıltı tonlarda olan renklerden seçilmeli. Gözlerinizi öne çıkarmalısınız hatta dumanlı göz makyajı da idealdir. Yüzünüzün pürüzsüzlüğü de son derece önemlidir bu şekilde ortaya güzel bir görünüm çıkacaktır.

İlginizi Çekebilir: Ombre Saç Modelleri ve Önerileri

 

 

 

Gri Ombre Fiyatları Ne Kadar?

 

Bu noktayı çok fazla soran vardı onun için bu noktaya değinerek bilgi vermek istedik. Gri ombre fiyatları saç uzunluğuna, kuaföre, muhite, malzeme kalitesine, şehre göre değişen bir durumdur. Yani sabit tek fiyatı yoktur. Yalnız ortalama fiyatlar söylemek mümkündür. Yaptıracağınız yeri iyi araştırarak önceden yaptığı uygulamalara göre karar verin. Sosyal medya sayfalarına çok fazla itibar göstermeyin çünkü oraya en iyi örnekler konuşuyor. İşte il bazın fiyat listesi

İstanbul’da fiyatları: 300-3000 tl

Ankara’da fiyatları: 275- 2900 tl

İzmir’de fiyatları: 250-2850 tl

Adana’da fiyatları:200- 2800 tl

Bursa’da fiyatları: 240-2950 tl

 

 

 

Gri Ombre İçin Öneriler

 

Bu renklendirmeye uyum sağlayan saç modelleri de çok önem arz ediyor. Dalgalı saç stilleri, kısa saç modelleri, uzun saç modelleri, dağınık saç stilleri, topuz modelleri, kahküllü saç modelleri ve düz saç modelleri bu renge en yüksek uyum gösteren saç şekillendirmeleridir.

 

1.Örgülü Modeller

Örgülerle kullanımı da son derece şıktır. Uzun örgülerle aşağıdaki önerimizdeki kullanım sağlayabilirsiniz. Örgü bu saç çok fazla hareket ve dikkat katıyor.

 

 

2.At Kuyruğu ve Örgülü Görünüm

Atkuyruğu ve hafif örgülerle bu renklendirmeyi süper bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Gerçekten biraz farklı ama hoş bir öneri.

 

 

3.Kısa Saç Gri Ombre

Bu örnekte gri ombre kısa saç modelidir. Kısa saçlarda çok etkili bir görünüm kazandırıyor. Kısa saç kullanmayı seviyorsanız bu renklendirme ile biraz daha hareket katın.

 

Ombre Saç Modelleri Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

 

4.Siyah Saça Gri Ombre

Siyah saç renkleri için çok uyumlu olduğunu söyleyebiliriz ayrıca da çok yakışıyor. Çiçekli taç ile bu görünümü zenginleştirebilirsiniz.

 

 

5.Düz Saç Stillerinde Görünüm

Düz saç modelinde çok iyi uyum sağlıyor. Bu durumu yukarıda da belirtmiştik. Düz saç kullanmayı sevenler için iyi bir öneri olacaktır.

 

 

6.Koyu Gri Ombre Fikri

Koyu tonlarla daha farklı bir göz alıcılık sağlanabilir. Bazı bayanlar tonu açık bulabiliyor onların içinde koyu tonları öneriyoruz.

 

 

7.Dumanlı Renk Önerisi

 

Bu dumanlı görünümü gevşek balık kuyruğu ile tamamlayarak çok şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Dumanlı tarzlar daha etkileyici görünüyor bu noktayı önemseyin.

 

 

8.Kahküllü Saç Modelleri İçin Öneri

Uzun kahküllü saçlara çok iyi uyum sağlamaktadır. Bu şekilde kullanımlar size her zaman her yerde öne çıkaracaktır. Kesinlikle ilham alınması gereken bir öneridir.

 

 

9.Çok Tarz Bir Öneri İsteyenlere

Gerçekten çok cool gösterecek bir öneri. Sağlıklı ve uzun saçlarınızda bu şekilde kullanım harika bir etki oluşturacaktır. Şimdiden söylüyoruz çok modern bir görünümdür.

 

 

10.Siyah Saç İçin Öneri

Siyah saç renginiz için bu şekilde hafif griler kullanarak biraz sade ama hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

Diğer Öneriler İçin Galerimize Tıklayın

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Her zaman tamamını boyattığım saçlarımı değişiklik olması için ombre yaptırdım ama uçları yandı ve görüntüsü çok kötü oldu koyun yünü gibi ve kazık gibi sert oldu arkadaşım da aynı durumu yaşamıştı hemen ona sordum doğal keratin kullandığını söyledi fotoğrafını ismini falan gönderdi patentli falanmış hemen aldım ve benim saçlarım da düzelmeye başladı yumuşadı yanıklar ve o kötü görüntüsü de düzelmeye başladı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?