Gülben Ergen’in Saç Modeli ve Saç Rengi

Gülben Ergen’in Saç Modeli ve Saç Rengi

İçindekiler

Gülben Ergen başarılı sesi, oyunculuğu, sunuculuğu ile birçok kişinin gönlünde taht kurmuş bir sanatçıdır. Her daim popüler olan güzel yıldızı hemen hemen tanımayan yoktur. Son olarak sunucu Erhan Çelik ile evliliği ile gündeme gelen ve de hızlı bir şekilde boşanan ünlü sanatçı aradığı mutluluğunu bir türlü bulamadı. Şu bir gerçek ki Gülben Ergen’in saç modeli ve saç rengi çok beğeniliyor. Çoğu kişi Gülben Ergen’i saç tarzı ile tanıyor. Saçlarının çok ilgi odağı olmasındaki etken ise farklı ve özgün olmasıdır. İşte bizde bugün bu konuyu detaylı bir şekilde irdeleyerek size güzel fikirler sunmaya çalıştık. Ünlü yıldızın saçlarından ilham alarak kendinize güzel bir saç stili oluşturabilirsiniz. İşte diğer ayrıntılar.

 

Gülben Ergen saç stilleri
Gülben Ergen’in saç rengi nedir?

 

Gülben Ergen’in Saç Rengi Nedir?

Ekranlarda onu her daim görüp kullandığı saç renklerine odaklanıyoruz. Gülben Ergen’in saç rengi değişiklik göstermektedir. Güzel yıldız saçlarında birkaç rengi farklı zamanlar kullandı. Kendisinin ana saç rengi orta kumraldır. İlk zamanlarda koyu kahve saç rengi ile karşımıza çıkan şarkıcı daha sonra ise tercihini hep açık renklerden yana kullandı. Bu açık renkler arasında en çok kullandığı saç rengi sarı saç rengi ve tonları gelmektedir. Bir arada yaptırdığı sarı röfle çok beğenilmişti. Eğer sizlerde popüler şarkıcının saç renginden ilham alacaksanız sarı, kahverengi ve kumral saç rengi üzerine sarı röfleyi tercih edebilirsiniz.

 

 

Gülben Ergen’in Son Dönemde Kullandığı Saç Modelleri

Gülben Ergen hayatımıza girdikten sonra en gözümüze çarpan noktası saç modelleri idi. En çok gözümüze çarpan stili ise Gülben Ergen’in kısa saç modeli idi. Kısa saç tarzlarından başka uzun saç modellerini, omuz hizasında saç modellerini, asimetrik saç modellerini, lob saç modelleri, bob saç modellerini ve pixie saç modelini kullanmıştır. Gülben Ergen’in yeni saç modeli ise katlı kesim saç modelidir. Bunun yanında perçem ve kakülleri de sıklıkla kullandığını söyleyebiliriz. Kullandığı saç modellerine tek tek bakalım.

 

Eda Ece’nin Saç Rengi ve Saç Modelleri

 

Gülben Ergen Kısa Saç Modelleri  : İlk popüler olduğu dönemler yani 2000’li yıllarda bu saç tarzını sıklıkla kullandı. Daha sonraları ise yine ara ara bu modeli denedi. Yüz şekline güzel uyum sağladığını düşünüyoruz. Kısa saçları bir çok bayan onunla sevdi.

Gülben Ergen Uzun Saç Modelleri : Çok fazla onu uzun saçlı görmesek de daha önceki yıllarda uzun saçları çok fazla kullandığını söyleyebiliriz. Uzun saçlarla özellikle siyah ve kızıl renkleri de kullandığı ekleyelim.

 

Gülben Ergen Asimetrik Saç Modelleri : 2015 yılında denediği çok beğenilen saç stili idi. Kısa saçların farklı bir versiyonu olması ve farklı uzunluktaki boyutlar harika. Konser verirken de sahneye sıklıkla bu saç modeli ile çıktığını da gördük.

Gülben Ergen Omuz Hizası Saç Modelleri : Bu saç stilini 2005 yılında albüm kapağında görmüştük. Kısa saçlardan sonra güzel bir geçiş olmuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?