İkea Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2023

İkea Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2023

İçindekiler

Günümüzde artık odalar çeşitlenmekte ve gençlerinde kendilerine özel alanları bulunmaktadır. İşte sizin de artık gençliğe adım çocuğunuz var ise ona hoş bir oda hazırlamanın zamanı gelmiş demektir. Bunun için İkea genç odası çok harika tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Marka kendini ispatlamış ve her açıdan harika ürünler piyasaya sürüyor. Bu ürünlerden sizin çocuğunuzun ihtiyacını görecek modeli bularak aldığınızda uzun yıllar memnun kalarak kullanabileceksiniz.

Diğer markalarla kıyas yaptığınızda İkea’nın çok önde olduğunu göreceksiniz. İsveç kökenli bir firma olan İkea yaygın mağaza ağı ve ürün kalitesi ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. İkea genç odası takımları çok işlevsel hem de temizlenmesi çok kolay. Çok kullanışlı olmasından dolayı da çok fazla tercih ediliyor. Yeni modelleri de daha güzel çizgilere sahip ve kullanacak yaş grubunu da dikkat alarak tasarlanmış. Sizler içinde aşağıda detaylı bilgiler verdik ve tasarımlarını sunduk bunlara bakarak daha doğru kararlar verebilirsiniz.

 

 

Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

 

  • Kullanacak kişinin zevkini ve beklentilerini önemseyin.
  • Gençlerin kolay kirletebileceğini düşünerek temizlenmesi daha kolay olan tasarımlara yönelin.
  • Tüm seçenekleri iyice inceleyin ve ona göre karar verin.
  • Odanızın büyüklüğünü ve yapısına uygun seçimi yapın. Çok güzel model diyerek odanıza uygun olmayan tasarımları seçmeyin.
  • Sağlam olan ürünler tercihiniz olsun çünkü kullanacak kişi bunlara yaşı gereği çok dikkat etmeyecektir.
  • Mağazaları gidip gezin ve fiyat karşılaştırması yapın. Çünkü aynı markanın mağazalarında uygulanan indirim oranları farklı olmaktadır.
  • Kampanyaları takip edin ve istediğinizi modeli daha ucuz fiyata alın.
  • Garanti belgesini işlem koyun, sorun olduğunda mutlaka kullanın.
  • Gelirken çizilmeli, kırılma gibi durumlar olabileceği için kurulum yapılmadan önce mutlaka inceleyin ve sorun var ise hemen değiştirin.

 

 

İkea Genç Odasında Neler Bulunmaktadır?

 

Havalı ve pratik sloganıyla tasarımlarını sunan marka yeni modelleri ile göz kamaştırıyor. Tasarımlarında İskandinav etkisinin olduğu net bir şekilde görülüyor. Son derece modern tarzları ile bakan gözleri kendine hayran bırakıyor. Diğer yıllarla farklı olarak renk olarak siyah ağırlıklı tonlarda kullanıldığını görmekteyiz. Bu takımları 11-19 yaş arası çocuklar rahatlıkla kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kıyafet dolabı, çalışma masası, kitaplık, yatak , koltuk ve puf olacak bu genç olarak dizayn edilmiştir.

Yani sadece bir yatma alanı değil de yaşam alanı gibi oluşturulmuştur. Burada çocuklarınız güvenli bir şekilde tek başında ya da arkadaşıyla birlikte kaliteli bir zaman geçirecektir. Ayrıca bu mobilya takımları çocuğu sorumluluk sahibi yapıp daha düzenli ve tertipli bir şekilde odasını kullanmasını da sağlıyor.

 

 

Fiyatları Ne Kadar?

 

Mağazalar arasında fiyatlarda farklılıklar olduğunu yukarıda söyledik, bunun için fiyat konusunda birkaç mağazadan mutlaka teklif alın. Kampanyaları özellikle takip edin çok daha uygun rakamlara bu dekorasyon ürünlerini alabilirsiniz. İkea genç odası fiyatları 14250 TL’den başlayıp 411900 TL arasındadır. Seçeceğiniz tasarıma göre bu değişmektedir. Ortalama  bir görünüm için ise 29000 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmalısınız. Bun fiyatlar tüm malzemeleri ile beraber fiyatlarıdır. Bazı ürünleri almayayım derseniz fiyatlar değişecektir.

İlginizi Çekebilir: Çilek Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

 

İkea Genç Odası Modelleri ve Renkleri

 

Modeller ve renkler için galerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. En güncel olan tasarımları sizler için sunuyoruz. Bu görünümler size fikir vererek daha kolay karar vermenizi sağlayacaktır. Bu konu ile ilgili bize düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından ulaştırabilirsiniz. İşte galerimizde ki örnekler;

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?