Kıvırcık Kısa Saç Modelleri İçin Fikirler!

Kıvırcık Kısa Saç Modelleri İçin Fikirler!

Yeni bir saç modeli konusuyla daha sizlerleyiz. Günümüzde artık güzel görünmek ayrı bir önem taşıyor. Özellikle de bayanlar her daim hoş görünmek istiyorlar. Güzel görünmek içinde en temel nokta tabi ki saçlar. Saçlara verilecek doğru şekiller sizleri bambaşka göstermeye yetecektir. Karşı cinslerin bir bayanda en önemsedikleri noktanın başında saçları geldiği bilimsel olarak ispatlanmış.

İşte bunun için bizde kıvırcık kısa saç modelleri hakkında detaylar paylaşacağız. Özellikle kısa saç kullanmayı çok fazla seviyorsanız bu görünüme ayrı bir hassasiyet göstermelisiniz. Kısa kıvırcık saç modelleri güzel dizayn edildiğinde ortaya harikulade güzellikler çıkmaktadır. Gelin şimdi de diğer detaylara bakalım.

 

 

Kıvırcık Kısa Saç Kimlerde Güzel Durur?

 

Bu noktayı açıklayalım seçim yapacak kişiler daha doğru tercihler yapsın. Bu şekil bir görünümde önemli olan yüz yapısının dengeli ve simetrik olmasıdır. Yani çok büyük yüz ve uzun yüzlüler bu görünüm çok oturmaz ve hoş durmaz. Bunun yanında alnı açık bayanlara ve yüz kusurları olanlarda bu şekillendirmeyi taşımak da zorlanacaklardır. Bunun içinde simetrik ve yüz kusurları olmayan kişiler denemelidir. Bu özellikler size uyuyorsa rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oval,yuvarlak,kara gibi yüzlerde simetriklik önemlidir bu şart sağlanıyorsa kullanılabilir.

 

 

Bu Stili Nerelerde Kullanabilirim?

 

Herhangi bir sınırlama yoktur kesinlikle. Rahatlıkla her ortamda kullanabilirsiniz, özel günler için biraz basit kaçar mı diye soruyorsanız kesinlikle cevabımız hayırdır. Çünkü doğru şekillendirme ile özel günlere uyumlu hale getirilebilir. Nişanlarda, düğünlerde, kokteyllerde hatta mezuniyetler farkınızı bu modelle beraber çok daha kolay yansıtabilirsiniz.

Kullanmaya başlayanlar çok memnun kalıp sürekli kullanıyor. Hatta kullanımının çok rahat olmasından dolayı zamanı olmayan bayanlar her zaman bu kesimi yaptırıyor. Sonuç olarak özel günlerde ve günlük olarak çok rahat kullanabilirsiniz.

 

 

 

Kıvırcık Kısa Saçlar İçin En Başarılı Modeller

 

1.Kıvırcık Hacimli Siyah Renkli Lob Saç Modeli

 

Siyah saç rengini özellikle kullanmak isteyen bayanlar için bu öneriyi sunduk. Hacimli bu lob kesim gerçekten çok tatlı ve kusursuz. Çok kişiye bu görünümü denediğimizde çok beğendi ve de çok soruldu. Size de öneririz.

 

2.Kıvırcık Ters Bob Saç Modeli

 

Ters bob ilse kıvırcık görünüm güzel kombin oluyor. Arkadan ve yandan görünümü bu şekilde. Bob kesim son dönemde çok kullanılan bir kısa kesim şeklidir. Bunu kıvırcık saçlarla birleştirdiğimizde ortaya iyi sonuçlar çıkıyor.

 

3.Kıvırcık Saçlar İçin Toplama Modeli ve Önerisi

 

Toplanmış saç stillerini çok fazla soran bayan var. Onlar için bir karede üç farklı görünüm var. Kıvrımlı saçları bu şekilde toplayabilirler. Biraz farklı ama hoş görünümler oluşturduğunun da altını çizelim.

 

4.Dağınık Bukleli Kısa Kıvırcık Saç

 

Bukleler çok güzel etkiler oluşturuyor. Bu görünümü özellikle seçtik ve ekledik. Hafif dağınıklıka beraber bukleler çok güzel görünüyor. Ayrıca parlak bir yansıma oluşturduğunuzda sonuç mükemmel olacaktır.

 

5.Kıvırcık Kısa Saç Ombre

 

Ombre saç boyama tekniğidir,saç uçlarını farklı renge boyamak anlamına gelir. İşte ombreyi bu görünümde saç modellerine de uygulamak mümkün. Fotoğraftaki görünümler mevcut. Renk seçeneği size kalmış istediğinizi seçebilirsiniz.

 

6.Asimetrik Kıvırcık Saç Modeli

 

Asimetrik kesimlerle farklı duruşlar ortaya koyabilirsiniz. Saç uzunluklarının birbirinden farklı olduğu noktalarla beraber kullanım ortaya iyi sonuçlar çıkarıyor. Bu modelde onlardan biri.

 

7.Siyah Kıvırcık Saç Modeli

 

Siyah kıvırcık saç modelleri çok fazla ilgi görüyor. Birçok bayan özellikle bu görünümü istiyor. Ten renginize siyah renk yakışıyorsa kesinlikle büyüleyici görüneceksiniz. Bu saç rengi ile beraber erkeklerin kalbini çalmanız çok daha kolay olacak.

 

8.Karamel Kahve Yuvarlak Kıvırcık Saç Stili

 

Saç renkleri ile kullanım bu tarz saç stillerine hareket ve canlılık katacaktır. işte onlardan biri daha. Karamel kahve saç boyası ile beraber ortaya bu görünüm çıkıyor. Yuvarlak bir saç kesimi ile beraber çok göz alıcı göründüğünü söyleyebiliriz.

 

9.Katmanlı Kıvırcık Kısa Sarı Saç Modeli

 

Katmanlar ve sarı renkle beraber saç görünümü çok değişiyor. Bu modeli beğenen çok fazla kişi var gerçekten. Seçim konusunda ilk sıralarda yer alması gerekenlerden diyebiliriz.

 

10.Hacimli Cool Tarz

 

Hacimler güzellik kaynağı olmaya devam ediyor. Özellikle genç bayanlar için iyi bir seçim olacak modellerden biridir. Çok havalı ve eşsiz bir tarz oluşturuyor bunun altını çiziyoruz.

İlginizi Çekebilir: Kıvırcık Saç Modelleri ve Adım Adım Yapılışları

 

11.Rose Gold ve Kahverengi Renkle Hoş Bir Stil

 

Rose gold(gül altın) saç rengi ve kahverengiler sevimli bir tamamlayıcı oluyor. Ayrıca çok taze ve genç bir görünüm sağlıyor.

 

12.Çene Boyunda Kesilmiş Stil

 

Çene boyunda kesilmiş ve de hafif dağınık stil çok doğal görünüyor. Bu modeli çok fazla şekillendirmenize de gerek yok.

 

13.Çok Şık ve Tatlı Model

 

Renkli gözleriniz varsa böyle bir saç şekillendirmesine hayır diyemeyeceksiniz. Kısa görünümlerden az uzun saçlar gerçekten farklı ve güzel görünüyor.

 

14.Açılı Kusursuz Kıvırcık Bob

 

Açılarla hareketlendirilmiş son derece farklı bir o kadarda mükemmel bir trenddir. Son dönemde çok fazla tercih edilenler arasındadır. Tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

15.Kaküllü Kıvırcık Model

 

Kaküller gerçekten çok iyi bir hava katıyor. Mikro kaküllerle beraber ne kadar modern bir görünüme kavuştuğunu aynaya bakarak anlayamazsınız. Bu modelden sonra saçlarınız hakkında size çok soru gelecek.

 

16.Seksi Tarz

 

Seksi görünüm kattığını deneyince daha iyi anlayacaksınız. Her yaştan bayan bu görünümü deneyebilir. Kesinlikle kadınsılık yönlerini vurgulayan modeldir.

 

17.Öz güveni Yüksek Görünüm Veren Kıvırcık Stil

 

Kendinden emin bir görünüm veren bu saç modeli bir hayli beğeniliyor. Kendinden hakim bayanlar bu modeli çok seviyor ve sürekli kullanıyor.

 

18.İnce Telli Saçlılar İçin Model

 

Çok hoş  ve kullanımı son derece kolay. İnce telli bir saç yapısına sahipseniz deneyebilirsiniz.

 

”Gelmiş Geçmiş” En İyi Kısa Saç Modelleri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?