Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları 2023

Mondi Düğün Paketi ve Fiyatları 2023

İçindekiler

Yeni ev kuracaklar için birçok detay vardır, bu detaylardan biride evin mobilyalarıdır. Evi kusursuz bir şekilde döşemek isteyen kişiler karşılarında çıkan ekonomik zorluğu görünce biraz daha temkinli yaklaşıyor. Yeni evlenecek çiftler için Mondi mobilya çok güzel kampanyalar yapıyor. Mondi düğün paketi de en sık kampanyaya giren ürünlerin başında gelmektedir. Bu kampanyalar çok fazla avantaj sağlıyor ve de kısa süreli oluyor.

Fiyat seçeneklerinin yanında mobilya kalitesi de son derece üst düzeyde. Ayrıca geniş bir model seçeneği sunuyor, bunlardan seçim yapmak birçok kişinin işini kolaylaştırıyor. Bu evlilik paketlerinde yatak odası, oturma odası ve yemek odası bulunuyor. Bu 3’lü aynı tarz ve birbirini tamamlayacak şekilde dizayn ediliyor. Bu konunun diğer ayrıntılarına alt başlıklarda inceleyebilirsiniz.

 

 

Mondi Düğün Paketi Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

 

  • Tüm modelleri inceleyin ve iyi bir kıyaslama yapın.
  • Ekonomik durumunuza göre seçim yapın, ödeyebileceğiniz rakamların çok üstüne çıkmayın.
  • Aynı markanın farklı mağazalarında fiyatlar değişebilmektedir. Bundan dolayı da mağazaları gezin ve fiyat kıyaslaması yapın.
  • Renk seçeneğini ihmal etmeyin, renk kombinleri ile daha göz alıcı görünümler elde etmek mümkün.
  • Platin paketler biraz daha yüksek fiyatlara sahip, isteyen çiftler bunları da tercih edebilirler.
  • Dekorasyon trendlerine göre modern çizgileri olan görünümler seçmenizi tavsiye ederiz. Bu noktaya özen gösterin.
  • Evleri gösterin mobilya olduğunu unutmayın, bunun içinde sadece paraya endeksli tercihler yapmayın.
  • Sadece şıklığı değil rahatlığı da önemseyin. Çünkü rahat edemeyeceğiniz tasarımlar ihtiyacınızı görmeyecektir. Bunları kesinlikle görsellik için tercih etmeyin.
  • Hediye seçeneklerini ihmal etmeyin. Televizyon gibi hediye seçenekleri olan paketleri tercih ederek daha karlı bir alım gerçekleştirebilirsiniz.
  • Konfora önem vererek buna göre evinizi döşeyin. Bu şekilde bir anlayışla daha iyi sonuçlar alacaksınız.

 

 

Pakette Tam Olarak Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

 

Merak edenler için kısaca özetleyelim. İçerisinde yemek odası, yatak odası ve oturma odası bulunmaktadır. Renk seçeneği ile beraber kombin yapılmıştır. İsteğe göre parçalar fiyatı değişmekle beraber değiştirilebilmektedir. İsteyen çiftler kendi paketlerini de oluşturabilmektedir. Yalnız markanın sunduğu seçeneklerde çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Çok fazla seçenek olduğu için seçim kolaylaşmaktadır.

 

 

Fiyatları Ne Kadardır?

 

Mondi düğün paketi fiyatları indirimlerle değişebilmektedir. Marka zaman zaman indirime giderek fiyatları cazip hale getiriyor. Aslında cazip fiyat seçenekleri olduğu içinde birçok kişi tarafından çok fazla tercih ediliyor. Özellikle yaza doğru oluşan talepleri  Mondi karşılamakta zorlanmaktadır. Bu da ne kadar beğenildiğini ve de ilgi gördüğünü gösteriyor. Aceleniz yoksa kesinlikle kampanyaları takip edin ve de bunlardan çok uyguna bu ürünleri alarak bütçenizi zorlamayın.

Evlilik paketlerinin fiyatları 45000 TL ile 179999 TL arasında değişmektedir. Ortalama modeller ise 55-60 bin TL arasında değişmektedir. Seçeceğiniz modele göre bu rakamlar değişecektir. Zevkinize göre seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Zevkiniz olmayan bir şeyi aldığınızda kullanamazsınız buna dikkat edin.

İlginizi Çekebilir: Kilim Mobilya Düğün Paketleri

 

Seçeceğiniz Paket İsimleri ve Örnekleri

 

Modelleri en çok satan markalar arasında ön sıralarda diyebiliriz. Düğün paketlerinin çeşitli isimleri vardır. Bunlar şunlardır: Villa, Vienna, kumsal, zümrüt, platin düğün paketleri bunlardan bazılarıdır. Bazı paketlerde ise Romantica yemek odası, Romantica yatak odası ve serenat Delüx takım bulunmaktadır. Bunların örneklerini aşağıdaki galeri bölümümüzden fotoğrafların üstüne tıklayarak geçiş yaparak bakabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?