Vitra Banyo Dolabı Modelleri 2023

Vitra Banyo Dolabı Modelleri 2023

İçindekiler

Tüm dekor tutkunlarına selamlar dileyerek güzel bir konuya başlangıç yapıyoruz. Bilindiği gibi son zamanlarda banyo dekorunun önemi çok fazla arttı. Önceki yıllarda bu evin bölümü biraz geride kalırdı. Günümüzde artık her noktanın şıklığı ve görselliği fazlasıyla düşünülür oldu. İşte bunun içinde banyo dolapları ayrı bir önem kazandı. Bugün sizlere Vitra banyo dolapları hakkında geniş bilgiler vererek seçiminizi kolaylaştıracağız. Vitra banyo dolabı tasarım olarak çok zarif ve şık özelliklere sahip.

Bu görünümle beraber banyolarınız çok daha şık bir görünüme kavuşacak. Marka uzun yıllardır bu alanda lider konumda hizmet vermektedir, son derece kaliteli ve göz alıcı görünümler üretmektedir. Müşteri memnuniyeti de son derece yüksektir. Evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız bu estetik görünümlü dolapları kullanmanızı tavsiye ederiz. Şimdi de diğer ayrıntılara bakalım.

 

 

Vitra Banyo Dolabı Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

 

  • Tam olarak nasıl bir dizayn istiyorsunuz bunu belirleyin
  • Banyo ölçüleriniz nasıl ona göre model seçimi yapın.
  • Detaylara ve aksesuarlara önem verin, renk uyumuna dikkat edin.
  • Kolay temizlenme özelliği çok önemlidir, bundan dolayı da temizlenmesi kolay olan tasarımların seçin.
  • İndirimleri takip edin çok daha makul fiyatlara gelmektedir. Koçtaş bu konuda satın alacağınız en iyi yerlerden diyebiliriz.
  • Kalabalık bir aile iseniz biraz daha geniş olan modelleri seçmenizde yarar var. Birey sayısı az bir ev ise daha küçük görünümler tercih edilebilir.
  • Sadece tek başına dolap şıklık oluşturmaz. Musluklar, aynalar, lavabolar ve diğer aksesuarlar hepsi uyumlu olmalıdır.
  • Çok koyu renkleri kesinlikle tercih etmeyin, hafif tonlar her zaman daha hoş durmaktadır.

 

 

Fiyatları Nasıldır?

 

Vitra banyo dolabı fiyatları modeline göre değişiklik göstermektedir. Özelliğine göre, tasarımına göre ve genişliğine göre farklılaşmaktadır. Özellikle de fiyatı en çok değiştiren ebatlarıdır. Ne kadar büyük olursa rakam o kadar katlanmaktadır. Ortalama olarak 4800 TL ile 49650 TL arasında değişen fiyatlara sahip. Net rakam veremiyoruz çünkü hangi büyüklüğü tercih edeceğinizi bilmediğimiz için. Yaptıracağınız stil bu rakamlar arasında olacaktır, bu şekilde bir ödeme gerçekleştireceksiniz. Daha uygun fiyatlara almak istiyorsanız da mutlaka indirimleri takip edin ve araştırma yapın.

İlginizi Çekebilir: Koçtaş Mutfak Dolabı Modelleri

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

 

Hangi Modelleri Bulunmaktadır?

 

Kendi içerisinde birçok modeli bulunmaktadır. Bunlarında çeşitli isimleri bulunmaktadır. Sento, Nest Trendy, Valarte, System Fit, Nest, Integra, Folda modellerinin isimleridir. Aşağıdaki bunların örneklerini sunduk. Beğendiklerinizi Koçtaştan ya da internet üzerinden sipariş ederek alabilirsiniz. Galerimize göz atmadan kesinlikle geçmeyin.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?