Polisan İç ve Dış Cephe Renk Kataloğu 2023

Polisan İç ve Dış Cephe Renk Kataloğu 2023

Merhabalar bugün önemli bir boya markasının renkleri hakkında bilgi vereceğiz. Bugünkü konumuz Polisan renk kataloğu hakkında olacaktır. Hangi renkler ön planda, hangi tonlar var dediğinizde hepsine net bir şekilde bakıp öğrenmiş olacaksınız. Günümüzde artık renklerin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Saç renkleri, elbise renkleri, makyaj tonları, mobilya renkleri derken hayatımızda renklerin nasıl var olduğunu görüyoruz.

Polisan iç cephe ve dış cephe olmak üzere iki şekilde boya renklerini çıkarıyor. Polisan renk kartelası incelendiğinde tonların çok çeşitli olduğu ve doğadan ilham alınarak oluştuğu görülüyor. Evlerinize, ofislerinize, iş yerlerinize çok hoş bir görünüm katacak ve de temiz şık görünüm sağlayacaktır. Markanın kalitesi üst düzeydedir, bundan dolayı da kalıcılığı çok fazladır. Ayrıca renklerin canlılığı, tazeliği, etkisi çok fazladır bundan dolayı da çok fazla tercih edilmektedir.

Estetik görünümlü bir ev hayal ediyorsanız kesinlikle aşağıdaki tonları incelemelisiniz. İncelediklerinizden beğendiklerinizi araştırarak evlerinize, iş yerlerinize uygulayabilirsiniz. Polisan boya renkleri her yıl yenilenmektedir. Bunlardan en güncel olanlarını aşağıda açıkladık. Şimdi de onlara detaylı bakalım.

 

 

Polisan İç Cephe Renk Kartelası

 

İç cepheden kasıt evlerin, iş yerlerinin, ofislerin iç duvarları kast edilmektedir. Bu duvarlar için özel dizayn edilmiş boyalardır. Dış cephe ile iç cephenin boya özellikleri ve renkleri çok farklıdır. Bu farklılığı aşağıdaki tonlardan da göreceksiniz.

-Kumsal beji, gizemli bej, karizmatik krem

-Osmanlı kırmızısı tonu

-Sahra beji rengi

-Açık fildişi rengi

-Şampanya, tatlı şampanya, koyu şampanya rengi

-Zarif lila, çekici karizmatik lila, royal lila,

-Buz beyazı

-Doğal bej, İstanbul beji, barok beji

-İstanbul pembesi tonu, narin pembesi

-Marjinal gri,

-Yalın beyaz, masum beyaz tonu

-Romans

-İstanbul yeşili, Roma sarısı

 

 

Polisan Dış Cephe Renk Kartelası

 

Dış cepheler içinde renkler mevcut. Yeni tonlarla beraber kafanız çok karışabilir. Bunun içinde detaylı incelemenizi öneriyoruz. Renge karar verirken de evinizin özelliklerini iyi bilmelisiniz. Buna göre hassas bir tercih yaptığınızda uzun yıllar güzel bir şekilde kullanım sağlayacaksınız. Bu tonlar neler ona bakalım.

-Hasat sarısı, deniz kabuğu

-Kar beyazı, kum rengi

-Sis beyazı tonu, çöl beyazı

-Çikolata rengi, karaib kahvesi rengi

-Buz grisi, sis grisi rengi

-Fildişi sahili rengi, yosun yeşili rengi

-Gardenya, okaliptüs

-Yalı pembesi, tuğla rengi

 

Beyaz Düşler Serisi Renk Kataloğu

 

Beyaz ve tonlarının olduğu renk serisidir. Beyaz ve tonları düşünenler için oluşturulmuştur, diğer renklere bakmaya gerek duymayanların bakması gereken renkleri ise şöyledir;

 

 

Selülozik Rapid&Panel Kapı Renk Kataloğu

 

Panel kapı renkler için oluşturulmuş bir renk serisidir. Birbirinden canlı renkler mevcut, ayrıca çok da dikkat çekici. Gelin hep beraber bakalım;

İlginizi Çekebilir: Dekorasyon Kategorimize Göz Atın

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?