Kilim Mobilya Düğün Paketi ve Fiyatları 2023

Kilim Mobilya Düğün Paketi ve Fiyatları 2023

İçindekiler

Bugünkü konumuz yeni evlenecek çiftler için olacaktır. Birçok kişi evlenip yuva kurmak hayaliyle yanıp tutuşur ve gün gelip bu isteği gerçekleşince zorlu süreç başlar. Düğün hazırlıkları derken maddi manevi sıkıntı süreçler devam eder. İşte bugün işinize yarayacak bir noktaya değineceğiz Kilim mobilya düğün paketi. Bu şekilde markaların düzenlediği paketler daha ekonomik fiyatlara sahip.

Bundan dolayı paketleri tercih ettiğinizde ekonomik açıdan rahatlayacaksınız. İşte seçeceğiniz markaların başında da Kilim mobilya gelmektedir. Marka uzun yıllar istikrarlı yapısı ve geniş mağaza ağı ile hizmet veriyor. Kaliteli yapısı ve cazip fiyat seçenekleri ile son yıllarda çok fazla tercih ediliyor sizlerde bu markanın modellerine ve paketlerine bakmadan kararınızı vermeyin.

Birçok markayı kıyaslayarak tercih yaptığınızda daha doğru seçimler yaptığınızı göreceksiniz. Şimdi de bu konunun diğer detaylarına bakalım.

 

 

Kilim Mobilya Düğün Paketi  Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

 

  • Evinizin şekli, görünümü, odalarınızın biçimine göre seçimler yapın.
  • Duvarınızın ve halınızın rengine göre mobilya renginizi seçin. uyumsuz tonlardan uzak durun.
  • Eviniz dar ise çok geniş modelleri seçmeyin, çünkü sık görünüm hiç hoş durmaz.
  • Eski modellerden tarzlardan uzak durun. İlla ki bu şekilde bir seçim yapacaksanız modası geçmeyen klasik mobilyalardan yapın.
  • Bu dönemlerde ekonomik olarak zor dönemlerdir. Bundan dolayı da bütçenizi zorlayacak mobilyaları tercih etmeyin.
  • Spor tarzlar artık günümüzde daha yaygın buna bilerek tercihiniz yapın.
  • Yeni çiftlere uygun olacak stiller seçin. Yani yeni bir gelin evi olacak şekilde evinizi dizayn edin.
  • Bu mobilyaları öyle birkaç ayda değiştirmezseniz en az 3-4 sene kullanacağınızı bilerek doğru bir seçim yapın.
  • Kilim markasının mağaza ağı çok geniştir bundan dolayı en az birkaç mağazaya uğrayıp fiyat alın ve fiyatları kıyaslayın. çünkü aynı markanın farklı mağazalarında fiyatlar ve modeller değişmektedir.

İlginizi Çekebilir: İstikbal Düğün Paketleri ve Fiyatları

 

 

Fiyatları Ne Kadardır?

 

İlk olarak paketler hakkında bilgi verelim. Her sene paket isimleri değişebiliyor ama kısaca mevcut olanları ifade edelim. Kilim mobilya göreme düğün paketi, kilim mobilya kemer düğün paketi ve meriç düğün paketidir. Bu oluşturulmuş paketlerin fiyatları değişiklik göstermektedir. İndirim kampanyalarında dolayı net sabit bir fiyat vermek doğru olmaz ama biz size yine de ortalama rakamları ifade edelim.

Ortalama olarak 29800 TL ile 148000 TL arasında değişen fiyatlar mevcut. Paketin içeriğindeki ürünlerin özelliklerine göre bu miktarlar farklılaşmaktadır. Yatak odası, misafir odası ve yemek odası şeklindedir bu sunulan hizmet. Zaman zaman içeriklerinde farklılaşmalar olmaktadır bunu göz ardı etmeyin. İndirimleri kesinlikle takip edin ve de acele karar vermeyin. İndirimleri takip ettiğinizde çok daha uygun fiyata sahip olacağınızı bilmelisiniz.

Ayrıca mağazadan mağazaya fiyatlar değişiklik göstermektedir, bunun içinde tek bir mağaza yerine birkaç mağazadan fiyat alın. Aynı markanın mağazaları da olsa fiyatlar değişebiliyor. Aşağıdaki paketleri incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?