Neslihan Atagül’ün Saç Rengi ve Saç Modeli

Neslihan Atagül’ün Saç Rengi ve Saç Modeli

İçindekiler

Neslihan Atagül Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Tüm Ayrıntılar

Neslihan Atagül saç rengi nedir? Diye soranları aydınlatmak için geniş bir yazı hazırladık. Güzel oyuncunun sadece saç rengi değil, Neslihan Atagül saç modelleri de çok merak ediliyor. 1992 doğumlu ve Yeditepe Üniversitesi tiyatro eğitimi alan oyuncu birçok dizide ve filmde oynadı. Annesi Rus ve babası Çerkez olan bir aileden gelmektedir. Geçtiğimiz zaman içerisinde Kadir Doğulu ile evlenen oyuncu şuan da mutlu bir birliktelik sürdürüyor.

İzlenme rekorları kıran Kara Sevda dizisinde de Nihan karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Burak Özçivitle beraber güzel bir performans sergilemişti. Bunun yanında şu sıralarda Pantene reklamlarında onu görmekteyiz. bu reklamla beraber onun saçlarına hayran olmamak elde değil. gerçekten saç rengi ve modeli olarak çok hoş görünüme sahip. Şimdi de sempatik ve tatlı oyuncunun saçları ile ilgili diğer detaylara bakalım.

 

 

 

 

Neslihan Atagül’ün Saç Rengi Adı Nedir?

 

Güzel ve sempatik görünümlü oyuncunun gerçek saç rengi  koyu kumral tonlarındadır. Hatta daha önceleri doğal saç rengini kullanıp bir boya kullanmazdı ama son birkaç yıldır bundan vazgeçerek saçlarını boyadı. Neslihan Atagül’ün saç rengi ışıltılı açık kumraldır. Yani kendi ana renginin birkaç ton açığını kullanmaktadır. Bu saç rengi cildine ve tarzına çok iyi uyum sağlamaktadır.

Ayrıca saç rengini saç kesimi ile de tamamlayarak eşsiz bir görünüm kazandığını da söyleyebiliriz. Bunu Pantene reklamlarında da oynayarak gösterdi. gayet sağlıklı bir saç yapısının olması da taşıdığı boyayı daha güzel gösterdiğini ekleyelim.

 

 

 

 

Neslihan Atagül’ün Saç Boyası Numarası, Hangisidir?

 

Saç boya markası ve numarasını öğrenerek tam tonunu yakalayabilmeniz açısından kolaylık sağlayacaktır. Güzel oyuncunun saç boyası 7/0 Wella Koleston doğal kalıcı saç boyasıdır. Bu marka ve numarası oldukça kaliteli özelliklere sahip. Kalıcılık ve doğallık garantisi veriyor. Birçok markette de bulabilirsiniz. Fiyatı da 12.90 tldir. Bunun yanında alternatif diğer öneriler ise şunlardır:

  • Garnier Color natural 8N açık kumral saç boyası (fiyatı: 7.35 tl)
  • Palette yoğun göz alıcı renkler serisi 8.0 açık kumral saç boyası (fiyatı :7.50 tl)
  • Sea Color 8/0 açık kumral saç boyası (fiyatı: 4.99 tl)
  • Neva Color 8.0 yoğun açık kumral saç boyası (fiyatı: 4.95 tl)

 

Bu Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Kumral tonu olduğu için keskin bir ayrım kesinlikle yoktur. Açık kumral tüm ciltlerle uyumlu çalışır. Açık kumral tonunu tüm bayanlar deneyebilir. Yalnız yakışma konusunda kişiden kişiye değişen sonuçlar mevcut olabilir. Doğal yakın bir renk olduğu içinde yakışma oranı yüksektir. Bu rengi denerken saç modelini de önemseyin deriz. Çünkü bu saç renginde saç modeli önemli bir yer tutar.

 

 

 

Bu Saç Rengini Nasıl Elde Edebilirim?

 

Bakır, karamel, koyu kumral saç rengine sahip olan bayanlar ilk önce açık sarı saç rengine boyama yapılır. Bir ya da iki kere boyamadan sonra açık küllü kumralı tam olarak elde edebilirsiniz.

Koyu saç rengine sahip olanlar kesinlikle bu rengi hemen elde edemezler. İlk önce açık sarıya boyanarak bir ay bu rengin tutması sağlanır. Birkaç defa bu saç boyama işlemi tekrarlandıktan sonra açık kumral saç rengine boyanabilir. Bu süreçte yaklaşık olarak 4-5 ayı bulabilmektedir.

 

 

Fahriye Evcen Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Bilmek İstedikleriniz

 

 

Bu Saç Renginin (Açık Kumral) Bakımı Nasıl Yapılmalı?

 

Güzel yıldıza da sorulduğunda saç bakımını ihmal etmediğini ifade ediyor. Sağlıklı saç telleri de bu ifadesini fazlasıyla destekliyor. Size bu saç rengin ilham aldıysanız ve denediyseniz kesinlikle bakımını ihmal etmeyin deriz. Saç bakımı da saç rengini ortaya çıkaran önemli bir ayrıntıdır.

Şampuan ve saç kremi kullanın : Şampuan boyalı saçlar için olan ürünlerden tercih etmelisiniz. Saç kremini ihmal etmeyin çünkü saçları besleyici özelliği mevcut, ayrıca boyalı saçları da boyanın zararlı etkilerinden koruyor.

Saç maskesini ihmal etmeyin: Saç maskesi de düzenli yapılaması gereken bakımlardan birisi. Açık küllü kumral saç renginde daha etkili sonuç veren bir bakım önerisidir.

Saçlarınıza ısı uygulamasına dikkat edin: Bu saç rengi ısıya çok fazla maruz kalınca kalıcılığını ve parlaklığını kaybediyor. Bu noktaya daha fazla dikkat edin deriz.

Düzenli vitaminler alın: Her saç için vitaminlerin önemi büyüktür. Yalnız parlak olan saç renkleri için 2 kat daha önemlidir. Bunun içinde ağızdan ya da topikal olarak uygulanan vitaminleri tercih ederek düzenli uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

Neslihan Atagül’ün Tercih Ettiği Saç Modelleri

 

Genellikle uzun ve orta boy saç stilleri kullanmaktadır. Saçlarının natürelliğini yansıtacak modeller sayesinde çok harika bir görünüm elde ediyor. Saç modellerini incelediğimizde doğal yakın saç şekillendirmesi sayesinde çok hoş görünümler kazanıyor.  Topuz ve düz saç stilleri en çok tercih ettiği görünümler arasındadır. Bu iki modelle Neslihan Atagül’ü çok sık görmekteyiz. Aşağıda kullandığı modeller hakkında incelemeler yaparak bu şekillendirmeleri deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Elçin Sangu’nun Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?