Hande Erçel Saç Rengi ve Saç Modelleri

Hande Erçel Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Son dönemin yükselen dizi oyuncusu Hande Erçel güzelliği ve saçları ile gerçek anlamda büyülüyor. Ayrıca Loreal Paris güzellik elçisi olarak da görev yapan yıldız oyuncu genç yaşına rağmen ilgi odağı olmayı başardı. Güneşin Kızları dizisi ile tanınan ve daha sonra Aşk Laftan Anlamaz ve Siyah İnci dizileri ile kendini gösterdi.

Birçok hayranı Hande Erçel saç rengi nedir diye sürekli soruyor. İşte bu soruya cevap vermek içinde ayrıntılı bir yazı hazırladık. Saç renginin yanında Hande Erçel saç modelleri de çok yakında takip ediliyor. İşte güzel yıldızın saçları hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları!

 

 

Hande Erçel’in Saç Rengi İsmi

 

Güzel yıldız normalde doğal saç rengini kullanıyordu ve saçlarını boyatma konusunda da kararsızdı. Saçlarını boyatmaya karar verdi ve hangi renk olacağını hayranlarına sordu. Bunun sonucunda saçlarını bronz kahveye boyadı. Hande Erçel’in kullandığı saç rengi bronz kahvedir.

Çok güzel koyu özellikli bir ton olduğunu söyleyebiliriz. Dünyada tanınan blogger Kristina Bazan da bu saç rengini kullananlar arasındadır. Bunun yanında dünyaca ünlü manken Barbara Palvin de bronz kahve saç rengini kullananlar arasındadır.

İlginizi Çekebilir: Neslihan Atagül Saç Rengi ve Modeli

 Elçin Sangu Saç Rengi ve Modeli

 

 

 

 

 

Hande Erçel’in Saç Rengi Numarası

 

Güzel oyuncunun tam rengini elde etmek isteyenler için kullandığı boya markasını ve numarasını da belirterek işinizi kolaylaştırmak istedik. Loreal Paris Casting Creme Glass 680 Bronz Kahve’yi saçlarında kullanmaktadır. Bu markanın boyası kalıcılığı çok yüksek ve harika derece parlak bir renk ortaya çıkarıyor.

Hande Erçel’in saçlarındaki parlaklığı ve ışıltıyı sağlayan da boyanın ve rengin özelliğidir. Loreal Paris bronz kahve saç boyası yaklaşık 30 şampuanlamaya kadar parlaklık ve canlılık garantisi veriyor. Diğer alternatif saç boya markaları ve numaraları

  • Palette doğal renkler serisi 6-70 bronz kahve saç boyası (fiyatı:7.90 tl)
  • Sea Color kit boya 6-37 bronz kahve saç boyası (fiyatı:6.84 tl)
  • Voila Diamond set boya 6.34 bronz kahve (fiyatı: 9.88 tl)
  • Neva Color tüp boya 6.07 bronz kahve (fiyatı: 6.25 tl)

 

Bu Saç Kimlere Yakışır?

 

İlk olarak bu saç rengini kısaca tanıtalım. Hem altın renginin hem de kızıl renginin olduğu müthiş uyumlu bir tondur. Önümüzdeki sezonlarda gittikçe bilinirliği artarak daha fazla kullanılacaktır. Bu saç renginin doğal ve canlı olması çoğu bayanı cezbediyor.

Sizde sempatik ve güler yüzlü oyuncunun saç rengini beğendiyseniz dikkat etmeniz gereken bir nokta daha var acaba bu renk sizin teninize yakışacak mı? Bu sorunun cevabı evet bütün cilt tonları bu rengi rahatlıkla deneyebilir ama her gördüğünüz ünlünün saç rengi size yakışmayabilir bu noktada dikkat etmelisiniz.

 

 

Bu Rengi Nasıl Elde Edebilirim?

 

Kısa bilgi ile bu durumu açıklayalım. Saç renginiz siyah, koyu kahve, kızıl, mavi, mor gibi renkler ise bronz kahveye hemen geçmeniz mümkün olmaz. Bir açma işlemi yaptıktan sonra ve belirli süre sonra geçebilirsiniz. 3. deneme de felan bu rengi tam anlamıyla elde edebilirsiniz.

Geçiş sürecinden sonra bu rengi tam elde edemedim diye üzülmeyin sorun yok yani diğer boyamanız da renk tam oturacaktır.

 

 

 

Fahriye Evcen Saç Rengi ve Saç Modeli Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Hande Erçel Saç Kesimi ve Saç Modelleri

 

İlk dizilerinde genellikle düz kesim bir saç kullanıyordu. Bu düz kesim saçlar risksiz ve sempatik bir görünüm idi. Bu dizilerden sonra Hande Erçel saçlarının boyundan bir miktar kestirerek daha hoş ve enerjik bir saç kesimi oluşturdu. Şimdi de uzun düz saçları ile görünümünü sürdürmektedir.

Şu an oynadığı Siyah İnci dizisinde genellikle  salık saç modelleri, maşalı saç modelleri, tepeden topuz saç modellerini kullanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?