Örgülü Topuz Modelleri ve Yapılışı

Örgülü Topuz Modelleri ve Yapılışı

Tüm bayanlara selam diyerek bugünkü konumuza başlıyoruz. Bugün sizlere çok hoş bir saç modeli hakkında bilgi vereceğiz. Bugünkü önerimiz örgülü topuz modelleri hakkında olacaktır. Örgülü topuz çok şık ve hoş bir görünüm sağlayan çok sevimli bir şekillendirmedir. Özellikle örgüsüz kullanımları sevmeyenler için harika ötesi bir şeydir.

Çok fazla modelinin olması ve saçların her noktasına farklı bir görünüm katmasından dolayı çok ilgi görmektedir. Özel günler ve günlük kullanım şekilleri ise mevcuttur. Yapımı zor gibi görünse de kesinlikle pratik ve kolaydır. Kendine kendinize evde rahat rahat yapabilirsiniz, tek yapmanız gereken adımları takip edip sonuca ulaşmak olacaktır.

 

 

 

Örgülülerle Topuz Modelleri İçin En İyi Fikirler

 

1.Basit Topuz Saç Stili ve Yapılışı

 

 

Basit ama şık bir görünüm hayal değil. Sekiz adımda kolayca oluşturacağınız bir modeldir. Her iki taraftan yapacağınız örgü ile oluşturulmaktadır. İş toplantısında, akşam yemeğinde hatta gündelik olarak rahatça kullanabilirsiniz. Birçok kişi sizin çok havalı bir tarzınızın olduğunu söyleyebilir, çünkü o şekilde bir görünüm katar.

 

2.Beş Dakika İçinde Yapacağınız Stil

 

 

Geç uyanıyor ve zamanınız hiç kalmıyorsa bu görünümü ortalama beş dakikada oluşturabilirsiniz. Özellikle çalışan bayanların imdadına yetişecek bir tarz diyebiliriz. Sekiz basamağı takip ettiğinizde bu sonuç ortaya çıkacaktır. Belirli bir süre sonra ise artık çok daha hızlı bu görünümü oluşturabileceksiniz.

 

3.İri Örgülü Topuz ve Yapımı

 

 

Yapınca çok beğeneceğinizi söyleyebiliriz. Son derece zarif ve tatlı bir örgülü stildir. Romantik saç modelleri arasında değerlendiriliyor. Davetler ve toplantılar için çok ideal bir saç stilidir. Nişan,düğün gibi özel gecelerde de kullanılabilir.

 

4.Farklı ve Kolay Sevenlere

 

Farklı, kolay ve şık olarak üç kelime ile bu saçı tanımlayabiliriz. Gündelik olarak kullanım için tavsiye ederiz. Saçlarını yukarıda kullanmayı sevenler için iyi bir seçim olacaktır. Arka kısımdan bakınca daha çekici bir görünüm kazandığınızı da göreceksiniz. Bu saçla kesinlikle fotoğraf çeki hemen sosyal medya hesaplarınıza yükleyeceksiniz. Denemenizi tavsiye ederiz.

 

5.Çift Örgü Topuz

 

 

Çift örgü daha bir farklı izlenim vermektedir. Sarı saç rengi ile beraber ortaya çok iyi sonuçlar çıkmaktadır. Bunun yanında yapımı zor değildir. Evde oluşturabileceğiniz topuz modellerinin başında gelmektedir. Aşamaları resimdeki gibi ortalama 7-8 dakika da ortaya çıkıyor.

 

6.Pratik Örgü Modeli

 

 

Pratik ve çok rahat bir görünümdür. Abartılardan uzak kalmak isteyenler için bir öneridir. Gün boyu rahat edeceğiniz bir saç modelidir. Saç rengi ile beraber ortaya güzle kombinasyonların çıktığını da ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: 2021-2022 Topuz Modelleri ve Yapılışları

 

 

7.Özel Günler İçin Öneri

 

 

Özel günler için öneri vermeden geçmek olmazdı. Bu tarzı güzel bir abiye ile kullanabilirsiniz. Elbise seçimi özel günler için önemlidir. Onun içinde elbisenizle beraber iyi bir kombin oluşturması şarttır. Nişan,kına,düğün,söz gibi davetlerde tercih edebilirsiniz.

 

8.Aksesuarlı Modeller

 

 

Aksesuarlar bir modele anlam katan önemli detaylardır. Bu modelde onlarda biri diyebiliriz son derece şık ve detaylı bir görünümdür. Sarı ve tonlu saç renklerine daha fazla yakışmaktadır. Dağınık Topuz Saç Modeli ve Yapılışı

 

9.Ters Örgülü Topuz

 

 

Son günlerde çok revaçta olan bir görünüm olduğunun altını çizelim. Birçok bayan bu saç tarzına bayılıyor. Başın her noktasında hoş bir görünüm oluşturuyor. Bunun yanında ters örgülü topuz çekici bir görünüm kazandırıyor. Yukarıdaki adımları takip ederek rahatça bu görünümü oluşturabilirsiniz.

 

10.Şık Model Arayanlara

 

 

Şıklık arayanlar için tasarlanmış kusursuz görünüm sağlayan bir modeldir. Kahve ve koyu renkli saç renkleri ile beraber iyi bir kombin oluşturmaktadır.

 

11.Videolu Anlatımı İzleyin

 

 

12.Ters Örgü Yapım Videosu

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?