Gözlüklü Erkeklere Uygun Saç Modelleri?

Gözlüklü Erkeklere Uygun Saç Modelleri?

Tarzına önem veren erkekleri öne geçirecek fikirlerle sizlerleyiz. Bazı erkekler gözlüğü zorunluluktan bazıları ise bir aksesuar olarak kullanmaktadır. İkisi içinde bu nesneyi kullanıyorsanız sizin için uygun gözlüklü erkek saç modelleri hangileri bunları bilerek saçınızı şekillendirmelisiniz. Gözlükle beraber saç şekli de birleştiğinde ortaya müthiş sonuçlar çıkıyor. Saçınızla beraber uyum sağladığınızda karşı cinsleriniz tarafından daha fazla fark edileceksiniz.

Günümüzde önemli ünlü yıldızlar sırf tarz olsun diye bu aksesuarı kullanıyor. Bunların başında Mehmet Günsür ve Johnny Depp geliyor. Bu iki yıldızın stilinde gözlük önemli bir yer alıyor ve bunu saçları ile mükemmel şekilde tamamlıyorlar. Siz de aşağıdaki profesyonel fikirlerimizle  çok tarz görünmeye başlayacaksınız. İşte kullanmanız gereken modeller;

 

 

 

 

Gözlüklü Saç Modelleri Erkek

 

1.Yukarıya Doğru Hareketli Saç Stili

 

 

Havaya doğru kaldırılmış şekillendirmeler her zaman bir adım öndedir. Özellikle göz takılan bu aksesuarla beraber güzel bir kombin oluşturur. Gözlüğü bir kusur olarak görmeyin tam tersine onu tarza dönüştürün.

 

 

2.Yana Doğru Taranan Stil

 

 

Yana doğru yapılan şekillendirmeler doğru bir görünüm sağlar. Takım elbiseyle beraber müthiş bir ahenk oluşturur. Denemenizi tavsiye ederiz. Yüz yapınız ve saç tipiniz uygunsa kullanmanız öneririz.

 

 

3.Yanları Kısa Geriye Doğru Stil

 

 

Yanları kısa modelleri çok revaçtadır. Bunu sakalla birleştirerek farklılık oluşturabilirsiniz. Saçlarınızı da arkaya doğru tarayarak kusursuz bir görünüm sağlarsınız.

 

 

4.Orta Uzunlukta Düz Saç

 

 

Ne uzun ne de kısa saçlarınız var ise saç tipinizde düz ise bunu hafifi havaya kaldırarak gözlüğünüzle beraber göz alıcı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

 

 

5.Yandan Çizgili Dalgalı Tarz

 

 

Yandan çizgili modeller artık çok ön plandadır. Yandan hafif çizgi ve dalgalı görünümler güzel kombin oluşturuyor ve bu camlı aksesuarda çok yakışıyor.

 

 

6.Boyalı Hafif Yana Taranmış Saçlar

 

 

Tarzına önem veren bir bey iseniz o zaman saçlarınızı boyatıp hafif yana doğru tarayıp şık bir gözlükle kullanabilirsiniz. Bir erkek için altı çizilecek görünümlerden birisidir.

 

 

7.Yanları Kısa Üst Kıvırcık Saç Tarzı

 

 

Kıvırcık modelleri atlamak olmazdı. Yan kısımları iyice kısaltıp üst kısımları ise uzatıp kıvırcık görünümlerle gözünüze takacağınız aletle hoş bir görünüm kazanabilirsiniz. Üçgen Yüzlü Erkeklere Yakışan Saç Modelleri

 

 

8.Dağınık Kahküllü Tarzlar

 

 

 

9.Kısa Stil Sevenlere

 

 

 

10.Hareketli Şık Stiller

 

 

 

11.Gözlüklü Ünlüler ve Saç Stili

 

 

 

12.Brad Pitt Gözlüklü Saç Şekli

 

 

 

13.Hafif Islak Görünümlü Stiller

 

 

 

14.Sakalla Beraber Harika Uyum

 

 

 

15.Hareketli Saç Tarzı

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?