Sıcak Espresso Saç Rengi 2023

Sıcak Espresso Saç Rengi 2023

İçindekiler

Espresso Nasıl Bir Saç Rengidir?

 

Bayanlar güzel görünmek için kahverengi saç rengini tercih ederken sadece bazıları sıcak espresso saç renginin avantajlarını biliyorlar. Dolayısıyla bu güzel saç rengi hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin. Erkekler sıcak espresso saç rengindeki bayanları daha ciddi ve güvenilir bulur. Erkeklerinde bakış açısının önemli olduğunu düşünürsek  bu rengin önemli bir artısı olmuş oluyor. Sıcak espresso saç rengi 2023 siz bayanların ufkunu açarak bu rengi tercih etmenizi sağlayacaktır.

Kahverenginin bir alt tonu olan bir renk kahve renginden esinlenilerek ortaya çıkmıştır. 2023 yılında da çok daha popüler noktaya geleceği tahmin ediliyor. Saç tasarımcıları ile konuştuğumuzda bu saç rengini çok fazla önerdiklerini gerçekten çok olumlu geri dönüşler aldıklarını, kahve gibi bağımlı hale gelen müşterilerinin olduklarını ifade ettiler. Şimdi de sıcak espresso saç rengi 2023 detaylarına bakalım.

 

espresso saç rengi

 

Espresso Saç Renginin Hangi Tonları Vardır?

 

Espresso saç renginin kendi içinde de alt tonları mevcuttur. Bunları bilerek hareket etmeniz sizin adınız açık faydalı olacaktır.

 

-Kahverengi şeker saç rengi

-Çikolata kirazı saç rengi

-Sıcak kahverengi saç rengi

-Mocha kahve saç rengi

-Espresso saç rengi

 

Gibi renkler yakın ve alt tonlarıdır. Bu renkler arasında çok ufak tefek açıklık koyuluk farkı vardır.

 

espresso saç renginde ışıltılar

 

Espresso Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Bu renk genellik vurgulamalarla kullanılacak olmasından dolayı en çok esmer bayanlara yakışır. Esmer ten rengine sahipseniz gerçekten çok hoş duracaktır. Bu renk esmer bayanları daha kadınsı ve romantik gösteriyor. Espresso saç rengi doğru kombinasyonlarla sizi olduğunuzdan genç ve güzel gösterecektir. Sarışın bayanlarda çok hoş bir görünüm olmadığının altını çizelim. Sarışın bayanlar bu renkten uzak durmalıdır.

Beyaz ten renkli bayanlar için durum kişiye göre değişmektedir. Ten renginiz çok açık beyaz değilse deneyebilirsiniz. Esmer yakın koyu buğday tenli bayanlarda ise yine sıcak espresso saç rengi çok hoş durmaktadır.

 

sıcak espresso saç rengi

 

Sıcak Espresso Saç Rengi Hangi Mevsimlerde Kullanılabilir?

 

Doğal koşullarda öne çıkacak bir renk olduğu için dört mevsimde rahatlıkla kullanılacak bir renktir. Yaz ve kış mevsiminde kızıl vurgularla bu rengi kullanmanız harika olacaktır. Ayrıca bahar mevsimlerinde ise mavi tonlu yansımalar ekleyerek kullanmadığınızda gerçekten müthiş bir uyum olacaktır. Artık mevsime göre saç rengi kullanmak çok önemlidir. Bunun için bu renk bu açıdan çok avantajlıdır. Çünkü bazı renkler sadece mevsimlik olarak kullanılmak zorundadır.

 

Espresso saç rengi fikirleri

 

Espresso Saç Rengi Hangi Saç Modellerine Yakışmaktadır?

 

Espresso saç rengine yakışan saç modelleri

-Şık topuz

-Kaküllü saç modeli

-Ortadan ayrılmış dalgalı saç

-Kıvırcık saç stili

-Bukleli uzun saç modeli

-Uzun saç  modelleri

 

espresso saç rengi modası

 

2021 – 2022 Koyu Saç Renkleri

 

Espresso Saç Rengi Numarası Nedir?

 

Sarı saçlarınız var ise bunun üzerine uygulayacaksanız boya numaranızı büyük seçin. Mesela boya numarasını 7.77 boya numarasını uyguladığınızda ilk boyama işleminde 6.77 olacaktır sonuçta. Fakat diğer boyamalarda ise 7.77 boya numarasını seçebilirsiniz.

 

sıcak espresso saç rengi tonları

 

 

Bu Rengi Bakımı Nasıl Olmalıdır?

 

Koyu renkli olduğu daha kolaydır. Açılma şansı yoktur. Uzun süre şampuanlamaya dayanıklıdır. Bu da bakım açısından avantajlarıdır. Peki bu durumda hiç bakım yapmayacak mısınız tabi ki de yapacaksınız. Kaliteli bir şampuan tercihi önemlidir. Saç renk bakımlarını düzenli kullandığınızda daha parlak kullanırsınız bunu unutmayın. Ayrıca kireçli su bu saç renginin parlaklığını alıyor kireçli su kullanmamaya dikkat edin.

 

Saç Rengi Kategorimiz için Tıklayın.

Espresso saç boyası

 

Espresso saç rengi 2017

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?