Su Dalgası Saç Modelleri İçin Kataloğ!

Su Dalgası Saç Modelleri İçin Kataloğ!

İçindekiler

Su Dalgası Saç Modeli Arıyorsanız Kesinlikle İnceleyin!

Tüm saç tutkunlarına merhaba diyerek güzel bir konuya temas edeceğim bugün. Bayanlar için güzel görünmenin en temel anahtarı saç modellerinden başlamaktadır. Güzel bir saç şekli ile kendinizi müthiş gösterebilirsiniz. İşte bizde bugün bu konuda su dalgası diye isimlendirilen saç stili hakkında önemli detayları paylaşacağız. Bu konu hakkında sizleri tatmin edecek bir konu hazırladık bu konunun devamında kafanızdaki tüm sorulara cevap bulmuş olacaksınız.

Ayrıca bu saç şekli ile ilgili de çok güzel fikirler almış olacaksınız. Su dalgası saç bayanlar tarafından çok beğeniliyor ve çok fazla ilgi görüyor. Kendi içinde birçok farklı görünümü olduğu içinde çok fazla araştırmalı ve doğru tarz bulunmalıdır. Bu konuda diğer detaylara bakalım.

 

Kimlere Yakışır, Kimlerde Güzel Durur?

 

Bu konuda da sizlere bilgi verelim. Uzun ve orta boy saçlarda daha etkili bir görünüm oluşturmaktadır. En çok bu iki uzunlukta saça yakışmaktadır. Kısa saçlara da yapılmaz diye bir şey yok hatta kısa saçlar içinde aşağıda model örneklerimiz var ama kısa saçlarda bu görünüm biraz sönük kalmaktadır.

Göz alıcı biz izlenim oluşturmak için bu tarzı uygulamalısınız. Özellikle özel günlerde bu model kullanılmalıdır, çünkü birçok kıyafetle uyum sağlayarak estetik görünüm oluşturmaktadır. Kuaförünüzle ya da evde bu modeli kendinizde yapabilirsiniz. Çeşit açısından bol öneriye sahip olan bir şekillendirmedir.

 

Fiyatları Ne Kadardır?

 

Su dalgası saç fiyatları ne kadar yapılır diyorsanız çok pahalı olmadığını belirtelim. Kendiniz evde yapabilirsiniz ama daha düzgün bir görünüm olsun istiyorsanız ya da uzman bir el değmesini gerektirecek bir yere gideceksiniz paranıza kıyacaksınız. Bu görünümün fiyatı 150 TL ile 900 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir.

Kuaför ne kadar uzman olursa ve ne kadar lüks semtte bulunursa o kadar fiyatlar artmaktadır. Bunun yanında bu model gelin için yapılacaksa fiyatları 300 TL ile 2900 TL arasında değişecektir. Gelinler için fiyatlar ekstra uğraş gerektirdiği için daha pahalı olmaktadır. Sabit fiyat vermemiz mümkün değil çünkü serbest fiyat uygulaması ve her kuaförün kendine ait sınıfı bulunmaktadır.

 

Tüm Modelleri ve Çeşitleri 

 

1.İri Su Dalgası Saç Modeli

Belirgin görünüm istiyorsanız bu tarzı deneyebilirsiniz. Bu şekilde iri görünüm net bir şekilde göze çarpar ve harika bir etki oluşturur. Özel günlerinizde ve günlük olarak da bu şekillendirmeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıradan bir etkiden uzak hava katar kişiye. Çok fazla seveceğiniz bir stildir ve bundan dolayı da sürekli denemeliyim düşüncesi oluşacaktır. Yaz kış demeden kullanabileceğiniz bir modellemedir. Son yıllarda çok fazla kullanılmaya başlandı.

 

2.Örgülü Su Dalgası Saç Modelleri

Sade stiller çok hoş olmuyorsa buna örgüler ekleyerek ortaya çok yönlü görünümler çıkarabilirsiniz. Örgülerin eklenme çeşidine göre birçok model mevcuttur. Yukarıdaki önerilerimizden birini deneyerek çok güzel görünebilirsiniz. Güzelliğine önem veren bayanlar mutlaka örgüleri eklemelidir. İş ortamında,özel günlerde, mezuniyette,düğünlerde bu model kullanılabilir.

 

3.Kalıcı Su Dalgası Saç Modelleri (Perma)

Kalıcı görünümler hoşunuza gidiyorsa perma dediğimiz bu tarzı kuaförde oluşturabilirsiniz. Kuaförde yaptırmanız daha iyi görünüm sağlayacaktır bunu unutmayın. Bunun bir de bedeli vardır fiyatları çeşitli durumlara göre değişmektedir. Sürekli bu şekilde dalgalar ayrı bir tarzınız olacaktır. Birçok kişiye bu dalgalar çok tatlı hava katmaktadır.

 

4.Kalın Su Dalgası

Kalın saç telleri ve bunlarla oluşturulan modeller daha bir başka duruyor. Kalın dalgalar bana göre diyorsanız bu görünümleri deneyebilirsiniz. Çeşit fazla olunca kafanız karışabilir ama kalın telli saç yapısına sahipseniz bu stil sizde daha hoş duracaktır. Giyim şeklinizi de bu saça göre yaparsanız ortaya çok iyi görünümler çıkacaktır.

 

5.Kolay Su Dalgası Modelleri ve Yapımları

Kolay görünümlerin nasıl yapılacağını da adım adım anlattık. Saç düzleştirici ve maşa ile bu görünümleri rahatlıkla verebilirsiniz. Kolay stiller için kuaföre gitmenize de gerek yok. Bu pratik görünümler iş kadınlarının ve çalışan kadınların imdadına yetişecektir. Her zaman detaylı modelleri yapmaya zaman olmayınca yukarıdaki modelleri deneyebilirsiniz.

 

6.Hafif Su Dalgası

Ağır görünümler size göre değilse bu model sizin için. Hafif etkilerle de ortaya çok iyi sonuçlar çıkmaktadır. Kıyafetinizle beraber bu saçı kullandığınız ortaya çok güzel sonuçlar çıkacaktır. Bu tarz çok belli değildir sadece ufak değişiklik sağlamaktadır.

 

7.Su Dalgası Kısa Saç

Kısa saçtan vazgeçmem diyorsanız bu dalgaları kısa saçta da kullanabilirsiniz. Kısa saçla beraber de güzel kullanımlar sağlamaktadır. Saç boyları kısa olduğu için biraz belirginliği daha az olmaktadır. Okul Saç Modelleri İçin Tıklayınız.

 

8.Mezuniyet Saç Modelleri Su Dalgası

İnsanın hayatındaki en özel ve değerli anlardan bir tanesi de başarının eseri olan mezuniyettir. Bu günlerde de güzel görünmek gerekmektedir, bunun için saçlara çok düzgün şekilde vermek gerekmektedir.Bu özel günlerdeki su dalgaları biraz daha detaylı ve şık tarzlardır. Yukarıdaki modellerden ilham alıp kuaförünüzde yaptırabilirsiniz.

 

9.Doğal Su Dalgası

 

Yapaylık uzak durmak istiyorsanız daha naturel görünümlerle bunu sağlayabilirsiniz. Bazı bayanlar bu şekildeki görünümleri sever bunlar hoşlarına gider. Estetik uygulamaları sevmeyen kişilere bu saç modelini de öneririz. Özel günlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Biraz sade ama cool bir etki oluşturur.

 

10.Düğün İçin Model Örnekleri

Düğün için şık tarzlar arıyorsanız bu saç modeli bu ihtiyacı da karşılar. Çok güzel düğün için tarzlar mevcuttur. Aksesuarlarla zenginleştirmenizi de öneririz. Düğünler için klasik saç maşası ya düzleştirici ile bu görünümleri elde edemezsiniz. İlginizi Çekebilir: Kısa Saç Modelleri Kataloğu

 

11.Su Dalgası Saç Toplama Modelleri

Saçlarınızı toplayarak rahat etmek istiyorsanız o zaman bu modelleri size öneririz. yarı toplu ve tam toplu modeller rahatlık ve ferahlık sağlamaktadır. Yoğun çalışan bayanlar için çok ama çok idealdir.

 

12.Su Dalgası Erkek

Erkeklerde de bu görünüm sağlanır  tabiki bayanlar gibi değildir. Biraz daha erkeklerde dalgaları andırsa da bu su dalgası şeklindedir. Erkeklere bu dalgalar çok geçici bir hava katar. Yakışıklı bir etki için denemenizi öneririz kesinlikle. Yukarıdaki resimlerden de ilham alıp uygulayabilirsiniz.

 

13.Su Dalgası Nasıl Yapılır (Videolu Anlatımı)

14.Su Dalgası Kullananlar Ne Diyor?

 

Su dalgası saç modeli kullananlar aşağıdaki yorumları yaptılar bu yorumlara göre de sizlerde deneyip denememeye karar verebilirsiniz.

Esra diyor ki: Çok güzel modellerden biri kesinlikle öneririm. Her zaman kullanıyorum ve en sevdiğim modellerden bir tanesi, çok iyi bir tarz kattığı da kesin.

Pelin diyor ki: Ben sürekli modeli denedim biraz saç tellerim t-yıprandı onun haricinde güzel. Evde de yapıyorum süper bir güzellik katıyor bana. Saç tellerinde yıpranma olmasaydı daha güzel olacaktı.

Ayşe diyor ki: Dalgalı tarz sevenler için tek kelimeyle muhteşem ama düz saç stili yakışanlar için önermiyorum. Arkadaşıma pek yakışmıyor bu model çünkü düz saç ona çok iyi gidiyor.

Emel diyor ki: Çeşitliliği çok olan güze bir dalgalı görünüm. Dalgalar yüz yapısında çok işe yarıyor bana göre. Bazen kusurları örtüyor bazen de kişiyi öne çıkarıyor. Bayanı bayan gibi gösteren hoş tarzlardan diyebilirim. Bu cümleleri sürekli kullandığım için net şekilde ifade ettim. Yapıp yapmamakta artık karar sizin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?