10 Yaş Genç Gösterecek Bayan Saç Stilleri

10 Yaş Genç Gösterecek Bayan Saç Stilleri

İçindekiler

Yaşlanmaya başlarken görünümümüzün değişmeye başladığı aşikardır. Daha genç görünmek içinde saçlarımızda özellikle gri tonları gizleriz, cildimiz içinde yaşlanma karşıtı ürünler kullanırız. Bu uygulamaları yapmak çok güzel ama bunun yanında çoğu zaman atladığımız bir durum var saç stilimiz. Şu an ki saç şekliniz sizi yaşlı gösterebilir. Genç gösteren saç stillerini hemen uygulayarak faydalanmalısınız. Basit ama etkili bir öneri olduğunu belirtmek istiyoruz. 10 yaş genç gösteren saç modelleri ile herkes tarafından farklı gözükeceksiniz. İşte yazımızın diğer ayrıntıları.

 

Genç Gösteren Saçlar İçin İpuçları

 

1.Kısa Saç Kesimi

Kısa saçlı olmanın yaşın bir numaralı işareti olduğunu düşünebilirsiniz. Uzun saçlara sahip olmak güzel ama bunu her daim bakımlı tutmak çok sinir bozucu bir durum olabiliyor. Kısa bir saç şekli sizi taze, sağlıklı ve genç gösterebilir. Seçim içinde çok çeşitli kısa saç stilleri de mevcuttur. 10 yaş daha genç görünmek için saç kesimi arıyorsanız aşağıdaki seçenekler sizin için iyi fikir olabilir.

2.Sonsuz Renk Seçeneklerini Keşfedin!

Saç renginiz soluk ya da gri ise bu kötü düşmanınız olabilir. Bakışınızı canlandırmak için renklerle deneme yapın. Yumuşak vurgulamalı basit bir kestane saç rengi gerçekten fark yaratabilir. Ya da cesur bir hareketle pastel ve canlı renkleri saçlarınızda kullanabilirsiniz. Sonuç olarak parlak ve canlı ekleyerek saçlarınızın genç görünmesini sağlar.

 

 

3.Katmanları ve Kakülleri Deneyin

Sıkıcı bir saç stilini kurtarmanın en iyi yolu, doku ve hareket eklemektir. Saç stilinize kaküller eklemek yüzünüzün şekillenmesine ve genç görünmesine yardımcı olur. Katmanlar ve kaküller en mantıklı yapılabilecek hamlelerden birisidir. Her iki durumla ve doğru saç kesimi ile beraber kişiliğinize güzel bir görünüm eklenecek ve size genç bir saç stili sunacaktır.

 

İşte Genç Gösteren Saç Stilleri

 

1.Kestane Saç Rengi

Dalgalı bob düz kesim saç modeli ile beraber kahverengi kestane rengi size güzel bir dokunuş katacak. Hafif parıltılı parlak saç rengi ile beraber sizi genç gösterecektir.

 

 

2.Buz Saç Rengi ve Dalgalar

Saçınızın beyazlıyor mu? Bunun avantajını kullanmalısınız. Koyu tonlu zıt renklerle şık serin sarı tonlar oluşturun. Uzun yumuşak katmanları plaj dalgaları ile buluşturup ortaya genç ve dinamik bir stil çıkarabilirsiniz.

 

 

3.Fark İçin Kaküller

Bu saç kesimi, çok yumuşak katmanlar ve daha ince kesimli bir kakül daha genç görünmenizi sağlayacaktır. Bu basit değişim tüm farkları net bir şekilde ortaya koyacaktır.

 

 

4.Katlı Pixie Saç

Stilinize bir miktar yön vermek ister misiniz? Arka tarafta hacimli ve uzun yan görünümler çok hoş olacaktır. Bu görünüm gerçekten harikulade genç gösteriyor ama yüz ifadelerinize dikkat edin biraz sinirli gibi gösterebilir sizi.

 

 

5.Vurgulama Etkisi

Genç görünmenin anahtarı solgun değil tam tersine taze görünmektir. Neyse ki bu soruna basit bir çözüm var. Yüzünüzü sarartıp hafif tonlarda aydınlatın. Daha genç bir saç kesimi  ile başlayın.

 

 

6.Uzun Kaküllü Saç Modeli

Temiz kesimden, güzelce harmanlanmış renkten ve düz kaküllü uzun saçlardan daha iyi bir kombinasyon olamaz. Bu kesim yüzünüze mükemmel bir çerçeve oluşturur, özellikle de üst kısımda daha koyu bir renk olması ve uçlarda sadece hafif tonların olması güzel bir bakış açısıdır.

 

 

7.Sarı Renkle Bob Kesim

Bu dağınık katmanlı bob oldukça göz alıcıdır. Sarı ve kahve tonların güzel karışımı, dağınık dalgalarla eşleştiğinde aramakta olduğunuz mükemmel genç görünümlü stil olabilir.

 

 

8.Kısa Eğlenceli Öneri

Kısa, klasik kesiminizi arka tarafta hacimlerle canlı tutun.  Bu nokta sıradan kesiminizi muhteşem bir görünüme dönüştürür.

 

 

Her Yaştaki Kadınlar İçin 12 Mükemmel Saç Modeli

9.Gümüş Saç Rengi

Bu parlak gümüş saç rengi ile  gri veya beyaz saç tellerinin parlamasına izin verebilirsiniz. Bir de pixie saç kesimi  bu görünümü karıştırıp genç bir periye benzeyebilirsiniz.

 

 

10.Uzun Saç Stili

Çok uzun saçlarınıza elveda demek istemez misiniz? Daha uzun saçlarınızı yüzünüzü çerçevelemek için daha kısa bir kesimle güncelleyin. Eğer saçlarımı kesmeme derseniz de yüzünüzü aydınlatmak için renk tercihi yapabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?