Akaju Kahve Saç Rengi Hakkında Bilgiler

Akaju Kahve Saç Rengi Hakkında Bilgiler

İçindekiler

Akaju Kahve Nasıl Bir Renktir?

 

İlk önce akaju ne demektir? Bunun anlamını öğrenelim. Akaju, tropikal bölgede yetişen set bir ağaç türüdür. Akaju kahve saç rengi de bu ağacın renginden esinlenerek ortaya çıkmıştır. İçerisinde kızıl tonların olduğu kahve ile kızıl doğal uyumu ile birleşen harika bir renktir. Bu iki tonun uyumunu başka tonlarda kesinlikle bulamazsınız.

Normalde saç boyalarının kuralında kızıl var ise o kestane rengi olarak adlandırılır ama bu öyle bir ton değil daha farklıdır. Şimdi de akaju kahve saç rengi hakkında bilgilere bakalım.

 

akaju kahve saç rengi
akaju kahve saç rengi ve modelleri

 

Akaju Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Akaju kahvesi soğanın kırmızı kabuğu ile kızıl kahve arasında bir tondur. Kızıl saç rengine ilgi duyan bayanlar için son derece caziptir. Bu rengin gizemli ve eşsiz olduğunu düşünüyoruz çünkü çevremizde çok rastlanan bir ton değildir. Akaju kahve saç rengi açık tenli bayanlara yakışmaktadır. Ten renginiz açık ise ve kızıl rengi de çok fazla kullandıysanız bu ton size farklılık getirecektir.

 

akaju kahve saç rengi
akaju kahve saç rengi tonları

 

Akaju Kahve Saç Boya Numarası Nedir?

 

Akaju kahve saç boyası satın alırken kaliteli bir ürün almanızı tavsiye ediyoruz. Piyasada onlarca kalitesiz boya mevcut bunları alıp kullandığınızda saçma sapan renkler ortaya çıkmaktadır. Bunun için size önerimizi Loreal Paris efsanevi kahveler serisinden 5.54 akaju koyu kahve saç boyasıdır. Bu ürünün zengin renk özelliği ve de harika beyaz kapama oranı vardır. Ayrı yeten içinde maddeler sayesinde saçları koruyucu özelliği de sahiptir.

 

akaju kahve saç boya nuamrası
Loreal paris akaju kahve saç boyası

 

Akaju Kahve Hangi Göz Rengine Yakışmaktadır?

 

Sıra dışı sayılabilecek bir saç rengi olduğunu vurgulayalım. Ayrıca bayanlar arasında çok popüler bir saç rengi değildir. Kahverengi göz rengine sahip bayanlar bu renkle çok şanslılar. Çünkü bu saç rengi ile kahverengi gözler çok uyumlu olmaktadır. Diğer Saç Renkleri İçin Tıklayınız.

 

akaju kahve rengi
akaju kahve saç rengi 2017-2018

 

Akaju Saç Rengine Yakışan Saç Modelleri Hangisi?

 

Saç rengi tonunuzla saç modelinizi uyumlu hale getirirseniz doğallığı bozmamış olursunuz. Bunun içinde denenmiş fikirleri önemsemek en doğru olanıdır. Bu renkle denediğimiz  saç modelleri arasında en güzel olanlar düz saç modelleri, ortadan ayrık saç modelleri, dağınık saç stilleri, kaküllü düz saç modelleridir.

 

akaju kahve saç renkleri
akaju kahve saç rengi için saç modelleri

 

Çikolata Karamel Saç Rengi ve Detayları

 

Akaju Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

 

Yukarıda saç boya numarası bilgisini verdik ancak saç renginiz kahverengi ya da koyu tonlarda değilse bu rengi kendi başınıza elde etme imkanı çok zordur. Eğer saç renginiz açık renklerde ise bu koyu özellikli yansımaya dönmek kendini başınıza çok zor olacaktır. Bunun içinde işinde uzman bir kuaförden yardım almalısınız. Fakat saçlarınız kahverengi ya da koyu tonlarda ise yukarı belirttiğimiz saç boyası ile akaju kahve saç rengini elde edebilirsiniz. Şunu unutmayın akaju kahve renginin oturması için saçlarınızı 2-3 defa yıkamalısınız. Yani ilk boyadığınız da tam renk oturmamıştır birkaç günü sonra tam renk tonunu bulacaksınız bu durum için endişelenmeyin.

 

kahve ile kızıl arası saç rengi
kahverengi saç rengi tonları

 

akaju kahve nasıl bir renktir?
akaju kahve saç rengi ve tonları

 

akaju kahve saç rengi bakımı
akaju kahve saç rengi bakımı nasıl yapılmalıdır?

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?