Aslıhan Güner Saç Rengi ve Saç Modelleri

Aslıhan Güner Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bugün Aslıhan Güner saç rengi ve Aslıhan Güner saç modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Aslıhan Güner’in saç rengi nedir, saç rengi numarası nedir, nasıl elde edilir, saç modelleri nelerdir sorularının cevaplarını yazımızda derledik.

 

Aslıhan Güneri Tanıyalım

Adı: Aslıhan

Soyadı: Güner

Doğum tarihi: 17 Aralık 1987 (34 yaşında)

Doğum yeri: İstanbul

Kökeni: Sivas

Boyu : 1.71 cm

Kilosu: 54 kg

Burcu: Yay

Göz rengi: Mavi

Medeni durumu: Evli

Mesleği: Oyuncu

Çocuk: Çocuğu yok.

Eşi: Mert Kılıç

Okuduğu bölüm: Halkla İlişkiler, reklamcılık

Eğitimi: Barış Manço kültür merkezinde oyunculuk eğitimi

Yabancı Dil: İngilizce

Rol aldığı dizi ve filmler: Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma (Zeynep-Nazlı), En İyi Arkadaşım, The İmam (Zehra), Eksi 18, Esir Kalpler, Geceler Yarim Oldu (Gülcan), Selena (Demeter), Sevda Çiçeği, Çemberimde Gül Oya (Dilek), Asi (Gonca), Kuzey Rüzgari (Küçük Hilal), Yine Bana Kalasın (Menekşe), Sözün Bittiği Yer (Konuk oyuncu), Yuvamı Yıkamazsın (Pelin), Sonsuz Merhamet (Henna), Şefkat Tepe (Leyla), Sümela’nın Şifresi: Temel (Zuhal), Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (Esma), Moskova’nın Şifresi: Temel (Zuhal), Her Şey Yolunda Merkez (Yasemin), Kızıl Elma (Azra), Selam: Bahara Yolculuk, Kehribar (Bahar), Diriliş Ertuğrul (Karaca Hatun), Kuzey Yıldızı: İlk Aşk (Yıldız).

 

Aslıhan Güner’in Doğal Saç Rengi Ne?

 

Bazı kişiler güzel oyuncunun saç renginden önce doğal saç renginin ne renk olduğunu merak ediyorlar bizde bunun için bu noktaya değinelim istedik. Aslıhan Güner’in doğal saç rengi koyu kumral’dır. Saç boyalarını tercih ederken de doğal saç rengini dikkate alarak tercih ediyor. Biraz zamanlarda doğal saç rengini kullansa da son yıllarda tercihini saç boyalarından yana kullandığını söyleyebiliriz.

Aslıhan Güner Saç Rengi

 

Güzel oyuncunun güzel yüzüne ve göz rengine ve saç rengine hayran kalan çok fazla. Özellikle kullandığı saç renkleri bir başka. Bugüne kadar birden çok saç rengi tercih ettiğini görüyoruz. Önceki yıllarda siyah saç rengi kullandı bu renk kendini biraz göstermiyordu. Siyah renkten sonra saçlarında açık sarı saç rengini kullandı bu renkte cilt tonu ile uyumlu değildi. Bundan sonra da kumral saç rengini denedi bir süre kullandı.

Bu renklerin ardından en çok konuşulan saç rengi tabiki kızıl saç rengi oldu. Kızıl saç rengi gerçekten çok dikkat çekici ve kusursuzdu. Güzel yıldızın kızıl saç rengi aşk alevi ve kızıl kahve saç renklerinin karışımından oluşmaktadır. Bu iki kızıl tonundan müthiş bir kızıl tonu ortaya çıktığını görüyoruz. Çok dikkat çekici etkileyici bir tondur ama herkese yakışacak bir kızıl tonu değildir.

 

Aslıhan Güner Kızıl Saç Rengi?

 

En çok sorulan soruların başında geliyor. Kızıl saç rengi tonu aşk alevidir diyebiliriz. Aşk alevi ve kızıl kahve tonlarını karıştırarak da tam bu tonu elde edebilirsiniz. Evde bu kızıl tonunu elde etmek son derece zordur. Bu kızıl tonu için kuaföre gitmelisiniz.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Aslıhan Güner Kızıl Saç Rengi Numarası

 

Bu saç boyasının aşk alevi olduğunu söyleyebiliriz. Bu saç boyasının numaraları ise şu şekildedir:

  • Koleston saç set 66/46 aşk alevi saç boyası (fiyatı: 35 TL)
  • Nevacolor 7.66 aşk alevi saç boyası (fiyatı: 19.90 TL)

 

Aslıhan Güner Saç Rengi Numarası

 

  • Palette Deluxe 10-1 küllü açık sarı saç boyası (fiyatı: 29.90 Tl)
  • Loreal Paris Excellence Creme 10 açık sarı saç boyası (fiyat: 36.95 TL)
  • Palette 7-0 kumral saç boyası (fiyatı: 29.50 TL)
  • Loreal Excellence Creme 7 kumral saç boyası (fiyat : 49.99 TL)

 

Aslıhan Güner Yeni Saç Rengi 2023

 

Kızıl saçları ile uzun süre hafızalarımıza karışan Aslıhan Güner saç renklerini değiştirerek daha koyu bir saç rengine geçiş yaptı. En yeni saç rengi kahverengidir. Kızıl saç renginden sonra kahverengi takipçilerine biraz değişik gelse de son derece yakışmıştı. Beyaz teniyle de çok uyumlu olmuştu. Kahverengi saçları kızıl kadar dikkat çekmediğinin altını çizelim.

 

Aslıhan Güner Saç Modelleri

 

Düzgün yüz yapısı ve kaş yapısı ile beraber denediği saç modelleri çok güzel yakışıyor. Saç sağlığının çok iyi düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca saç bakımını hiç eksik etmediğini de ekliyor. Çektiği çeşitli videolarla da saç bakımını nasıl yaptığını anlatıyor. Genel olarak orta uzunlukta saç kesimi kullanıyor. Yumuşak geçişli bir saç kesimi kullanıyor. Ayrıca zaman zaman da saçlarını uzatıyor ve uzun saç stillerini tercih ediyor. Çeşitli durumlara göre de saç stillerini değiştiriyor.

Saç renginde olduğu gibi saç modellerinin de değişiklik yapmayı seviyor ve uzun süre aynı saç modellerini tercih etmiyor. Dalgalı uzun saç modellerini seviyor ve tercih ediyor. Ayrıca düz saç modellerinden de vazgeçmiyor. İşte kullandığı saç modelleri:

-Düz uzun saç modelleri

-Kıvırcık saç modelleri

-Uzun dalgalı saç stilleri

-Omuzda saç modelleri

-Örgülü saç modelleri

-Aksesuarlı saç modelleri

-Ortadan ayrık saç modelleri

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?