Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Saç Modelleri

Yeliz Kuvancı Saç Rengi ve Saç Modelleri

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bugün Yeliz Kuvancı saç rengi ve Yeliz Kuvancı saç modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Yeliz Kuvancı saç rengi nedir, saç rengi numarası nedir, nasıl elde edilir, saç modelleri nelerdir sorularının cevaplarını yazımızda derledik.

 

Yeliz Kuvancıyı Tanıyalım!

 

Adı: Yeliz

Soyadı: Kuvancı

Doğum tarihi: 28 Şubat 1987 (34 yaşında)

Doğum yeri: Ankara

Boyu : 1.75 cm

Kilosu: 55 kg

Burcu: Balık

Göz rengi: Kahve

Medeni durumu: Bekar

Mesleği: Oyuncu

Çocuk: Çocuğu yok.

Eski sevgilisi kim: Ali İl

Bitirdiği üniversite: Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü

Yabancı Dil: İngilizce (iyi derecede)

Rol aldığı dizi ve filmler: Öyle Bir Geçer Zaman ki (İnci), Seni Bana Yazmışlar (Zeynep), Böyle Bitmesin (Nazlı), Kocamın Ailesi (Güneş), Hangimiz Sevmedik (Itır), Tutunamayanlar (Ayşe), Güldür Güldür, Düğün Dernek, Seni Bana Yazmışlar, Sadakatsiz (Bahar)

 

Yeliz Kuvancı Doğal Saç Rengi

 

Tutunamayanlar dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan güzel oyuncu Sadakatsiz dizisinde Bahar rolü ile birçok kişi tarafından tanınmaya başladı. Sadakatsiz dizisi ile beraber saç rengi çok fazla sorulur oldu, saç rengine geçmeden önce doğal saç rengi ne buna bakalım. Güzel oyuncunun doğal saç rengi siyahtır. Son yıllarda hemen hemen hiç doğal saç rengini kullanmadığını da belirtelim.

 

Yeliz Kuvancı Saç Rengi 

 

Güzel oyuncunun on yıl önce siyah saç rengini kullansa da zamanla kızıl tonlarına geçiş yaptı. Genellikle kızıl tonlarında saç rengi kullandı. En sık tercih ettiği saç rengi ise yoğun kızıl saç rengidir. Yoğun kızıl saç rengi ten rengine, tarzına ve çillerine çok yakıştığını söyleyebiliriz. Yoğun kızılın güzel oyuncu da duruşu kesinlikle çok farklı. Son zamanlarda ise bir değişiklik yaparak bakır saç rengine geçiş yaptı. Şimdilerde bakır saç rengi kullanmaktadır. Bu renkte sonra kuaförü ile beraber foto çektirmeyi de ihmal etmedi.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Yeliz Kuvancı’nın Son Saç Rengi Nedir?

 

Yoğun kızıl tonlarını uzun süredir kullansa da bir değişiklik yaparak bakır saç rengine geçiş yaptı. Zaman zaman da bakır karamel rengi de kullanmaktadır. Bu renkte kızıl gibi cilt yapısına yakıştığını söyleyebiliriz. Saç renginin doğru seçimi güzle yıldızı daha etkileyici göstermektedir. Sizler de bu saç renginden ilham alabilirsiniz.

 

Yeliz Kuvancı Saç Rengi Sadakatsiz

 

Kanal D ekranlarında her hafta yayınlanan dizi birçok kişi tarafından çok beğeniliyor. Bu dizi de başrolde Cansu Dere oynamaktadır. Bu dizi de rol alan Yeliz Kuvancı’da başarılı bir performans göstermektedir. Yeliz Kuvancı bu dizi de yoğun kızıl saç rengini kullandı uzun bir süre son zamanda ise bakır saç rengine geçiş yaptı. Şuan dizi de bakır karamel saç rengi ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Yeliz Kuvancı Saç Boya Numarası

 

  • Loreal Paris 6.66 yoğun kızıl saç boyası (fiyat  44.95 TL’dir.)
  • Palette 6.88 yoğun kızıl saç boyası (fiyatı 16.90 TL’dir.)
  • Garnier 4.60 yoğun koyu kızıl saç boyası (fiyatı 18.50 TL’dir.)
  • Palette Deluxe 7-77 yoğun bakır saç boyası (fiyatı 42.75 TL’dir.)
  • Palette göz alıcı renkler serisi 7-77 yoğun bakır saç boyası (fiyatı 19 TL’dir.)

 

Yeliz Kuvancı Saç Modelleri

 

Saç stillerini incelediğimizde birçok saç modelini kullandığını görüyoruz. En çok kullandığı saç modeli ise uzun dalgalı saç modelidir. Bu saç modeli renkli saçlarına harika yakışıyor. Genellikle açık uzun saç stilleri tercih etmektedir. Bunun yanında örgülü saç modeli, at kuyruğu saç modeli, düz saç modeli, dağınık uzun saç modelini kullanmaktadır. Yüz yapısı ile uyumlu saç stillerinin dışına da çıkmadığını gözlemlemekteyiz. Sizlerde güzel yıldızdan ilham alabilirsiniz.

Aşağıda güzel oyuncunun birçok saç stili ve saç rengini sunduk bunları inceleyip size uyanları deneyebilirsiniz. Bu fikirler size çok yol gösterici olacaktır. Özellikle de kızıl saç tutkunları için harika bir örnek diyebiliriz. Bu konu ile ilgili yorumlarınızı, düşüncelerini yorum kısmından bizlere yazmayı ihmal etmeyin. Bir başka ünlü saç rengi ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. işte güzel oyuncunun örnek saç stilleri.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?