Hilal Altınbilek Saç Rengi ve Saç Modelleri

Hilal Altınbilek Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bugün Hilal Altınbilek saç rengi ve Hilal Altınbilek saç modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Hilal Altınbilek saç rengi nedir, saç rengi numarası nedir, nasıl elde edilir, saç modelleri nelerdir sorularının cevaplarını yazımızda derledik.

 

Hilal Altınbileki Tanıyalım

 

Adı: Hilal

Soyadı: Altınbilek

Doğum tarihi: 11 Şubat 1991 (30 yaşında)

Doğum yeri: İzmir

Kökeni: Kosova

Boyu : 1.75 cm

Kilosu: 56 kg

Burcu: Kova

Göz rengi: Mavi

Medeni durumu: Bekar

Mesleği: Oyuncu, fotomodel

Çocuk: Çocuğu yok.

Sevgilisi kim: Metin Hara

Okuduğu üniversite: Ege Üniversitesi İşletme

Eğitimi: Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da oyunculuk eğitimi

Yabancı Dil: İngilizce

Rol aldığı dizi ve filmler: Derin Sular (İrem), Karagül (Özlem), Hayatım Aşkı (Nil), Bir Zamanlar Çukorova (Züleyha), Çocuklar Sana Emanet.

 

Hilal Altınbilek Doğal Saç Rengi

 

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Züleyha karakterine hayat veren ve başarılı performans çizen oyuncu bu dizi ile beraber daha fazal tanındı. Karagül dizisinde de rol alan oyuncu basamakları tek tek çıktı. Metin Hara’nın Adrina Lima’dan ayrılması sonrasında Hilal Altınbilekle aşk yaşaması da son günlerde çok konuşulmaya başlandı.

Metin Hara ile Hilal Altınbilek’in evleneceği konuşulmaktadır. Güzel oyuncunun doğal saç rengi ise kahve tonlarındandır. Şimdiler de ise doğal saç rengini kullanmamaktadır.

 

Hilal Altınbilek Saç Rengi

 

Güzel oyuncu saç rengini doğal saç rengine yakın olan kahve tonlarından seçiyor genellikle. Fındık kabuğu saç rengi ile sıklıkla gördük. Fındık kabuğu saç rengini uzun süre kullandı daha sonra ise açık kahve saç rengi kullandı. Kahve tonları açık tenine ve renkli gözüne çok iyi yakışmıştı. Bir dönemde balyaj ile beraber açık kahve saç rengini kullandı. Güzel oyuncuya balyaj da çok yakışmıştı. Açık kahve saç renginden sonra ise sütlü kahve saç rengi tonuna geçiş yaptı.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Züleyha’nın Saç Rengi Nedir?

 

Çukurova dizisinde Züleyha karakterine hayat veren oyuncunun saç rengi karışık tonlarda kestane saç rengidir. Güzel oyuncu genel olarak koyu ya da kahve rengi tonlarda saç rengi kullanmaktadır. Bunun yanında daha önceleri sarı tonlarda saç rengi de kullanmıştır. Biraz zamanlar bal köpüğü saç rengini de uzun bir süre kullandı. Güzel oyuncunun saç renklerini denemek isteyenler için güzel bir ilham kaynağı olacaktır.

 

Hilal Altınbilek Saç Rengi 2023

 

En güncel saç renginin karışık kestane saç rengi olduğunu söyleyebiliriz. İlerleyen zamanlarda tekrarda kahve tonlarına da geçiş yapabilir. Güzel yıldızın en çok sevdiği renkler kahve tonlarıdır bunu belirtelim. Beyaz ten rengine koyu saç renkleri çok güzel uyum sağlamaktadır. Bunun yanında renkli gözü ile de tam uyumlu olmaktadır.

 

Hilal Altınbilek Saç Rengi Numarası

 

Saç rengi numarası da sıklıkla soruluyor bundan dolayı kullandığı saç rengi numaralarını aşağıda belirttik bu boyalardan alıp sizlerde aynı saç rengini elde edebilirsiniz.

 • Koleston 5.0 açık kahve saç boyası (fiyatı 60 TL’dir.)
 • Garnier Color Naturals 5 açık kahve saç boyası (fiyatı 38.50 TL’dir.)
 • Loreal Excellence 6.03 doğal ışıltılı açık kahve saç boyası (fiyatı 56.90 TL’dir.)
 • Loreal Casting Creme gloss 613 sütlü kahve saç boyası (fiyatı 82.86 TL’dir.)
 • Koleston 7/3 fındık kabuğu saç boyası (fiyatı 56.90 TL’dir.)
 • Palette 5-68 kestane saç boyası (fiyatı 62.50 TL’dir.)

 

Hilal Altınbilek Yeni Saç Rengi Nedir?

 

Kahve tonlarını kullanan ünlü oyuncu biraz değişikliğe giderek kestane saç rengini kullanmaya başladı. Kestane renginde de zaman zaman değişiklik yapsa şimdilerde bu saç tonunu severek kullandığını ifade etti. Ağırlıklı olarak tercihinin koyu renklerden yana olduğunu söyleyebiliriz.

 

Hilal Altınbilek Saç Modelleri

 

Güzel yıldızın perçem ve kahkül kullandığını sıklıkla görüyoruz. Ayrıca uzun bir saç kesimi kullanıyor ve saç modellerinde de sıklıkla kahküle yer veriyor. Bazen de ıslak görünümlü saç stillerini kullanıyor. Uzun saçlarda sıkıldığında ise saçlarını topladığını görmekteyiz. Yüz yapısına ve alın yapısına uyun saç stillerini tercih etmektedir. Ayrıca elbise ve giyim şekline göre saç stilini de değiştirmektedir. Kullandığı saç stilleri ise şu şekildedir;

 • Uzun kahküllü saç modeli
 • Dalgalı dağınık saç modeli
 • Tepeden topuz saç modeli
 • At kuyruğu saç modeli
 • Perçemli saç modeli
 • Aksesuarlı saç modeli

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?