Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri Kılavuzu

Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri Kılavuzu

İçindekiler

Birçok bayan saç boyası kullanmaktadır. Günümüzde artık saç renkleri çok fazla olduğu içinde kararsızlık yaşamak çok normaldir. Bu noktada kararsızlığı en az indirmek içinde ten renginiz bilmelisiniz ve buna uyumlu olan rengi seçmelisiniz. Ten renginizi iham ederek seçim yaptığınız ortaya uyumlu bir görünüm kesinlikle çıkmayacaktır.

İşte bugünkü konumuzda beyaz ten rengine sahip olan bayanlar için olacaktır. Beyaz tenliler için saç renkleri bilgisini en ince ayrıntısına kadar sunacağız. Uzman kuaför olarak yıllarca elde ettiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşarak daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Uyum olunca her şey çok daha farklı görünecektir. Sihirli kelimenin uyum olduğunu söyleyebiliriz.

Beyaz tenlilere yakışan saç renkleri için öneriler çeşitlidir. Bu önerilerden en hoşunuza gidenleri tercih etmelisiniz. Ara tonlar artık daha fazla kullanılmaya başlandı. Bundan dolayı da bu saç rengi tonları önemseyin. Bunun yanında o yılın saç rengi trendleri neler bunu bilerek seçim yapmak da güncelliği koruma açısından önemlidir. Şimdi de hangi renkler uyum sağlıyor bunları tek tek açıklayalım.

 

 

 

Beyaz Tene Giden Saç Renkleri

 

1.Bakır Saç Rengi ve Tonları

 

Bu renk tam anlamıyla beyaz cilt tonu oluşturulmuş diyebiliriz. Birçok beyaz cilt tonuna sahip ünlü isimde bakır rengi kullanıyor. Bakır kendi içerisindeki tonları da çok yakışıyor. Önereceğimiz renklerin en başında geliyor. Deneyin ne kadar güzel eşleştiğini göreceksiniz. Resimdeki örnek de her şeyi anlatan cinsten diyebiliriz. Açık bakır ya da koyu bakır tonları çok hoş bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

2.Bakır Karamel Saç Rengi

 

Bakır rengin beyaz cilt tonuyla ne kadar uyumlu olduğunu ifade ettik. Bakır karamel de bu cilt tonu olanlara eşsiz bir görünüm katıyor. Şayet denemediyseniz bir kere şans verin deriz. Çok güzel bir alternatif diyebiliriz. Son dönemde çok popüler olan tonlardan bir tanesidir. Bakır içinde karamel detaylar çok güzel bir yansıma oluşturarak göz alıcı bir detay katıyor. İlk sıralarda düşünmeniz gereken tonlardan hemen not edin.

 

3.Çikolata Kahve

 

Açık tene biraz koyu özellikli renk gayet hoş durur. Resimdeki isim Cansu Dere birçok zaman çikolata kahve saç rengini kullandı. Onun beyaz tenine ne kadar yakıştığını da gözlemlemişsinizdir. Kahve tonları beyaz ten rengi ile iyi bir şekilde kombinleniyor. Kahve tonları sevenler için iyi bir seçim olacaktır.

 

 

4.Bakır Kahve Rengi

 

Yukarıda ifade ettiğimiz iki rengi karışımı olan bir tondur. Son derece tatlı bir izlenim oluşturacaktır. Bu renk karışımı yüzde harika bir görünüm oluşturmaktadır. Etkileyici ve çekici bir görünüm istiyorsanız hemen denemelisiniz. Popülerliği de artan trend bir saç rengidir.

İlginizi Çekebilir: Buğday Tene Hangi Saç Rengi Yakışır?

 

 

5.Koyu Kestane Saç Rengi

 

Seçimimi koyu tonlardan yana yapmak istiyorum diyen bayanlara da güzel bir önerimiz var. Kestane bitkisinin kabuk renginden esinlenilerek oluşturulan bu renk koyu renk açık cilt tonu uyumu için çok iyi bir özelliktedir. Orta boy ya da uzun saç kesimi ile beraber çok daha iyi bir görünüm katacaktır. Düşünmenizi tavsiye ederiz.

 

 

6.Siyah Saç Rengi

 

Birçok bayanın sorduğu soru beyaz tene siyah saç uyum sağlar mı? Bu sorunun cevabı kesinlikle evettir. Siyah rengin en yüksek uyum yakaladığı cilt tonu da budur zaten. Renkli gözlü bir bayansanız da bu üç unsur sizi kusursuz gösterecektir. Koyu renk için çok tatlı ve hoş bir seçim olacaktır. Siyahın tonlarını araştırarak denemenizi öneriyoruz.

 

 

7.Mavi Siyah Saç Rengi

 

Siyah uyum sağlar da siyah tonları sağlamaz mı? Tabiki de siyah tonları da uyum sağlar. Çok önerdiğimiz bir renk olması bile gerçekten çok  hoş duruyor.İçerisinde mavi esintiler olan bu ton müthiş bir görünüm katıyor. Aynı tonlardan sıkılanlar için çok iyi bir fikir.

 

 

8.Sarı Saç Rengi Tonları

 

Sarı rengin çok fazla tonu mevcuttur. Bu konuda da bu cilt tonuna sahip kadınlar gerçekten çok şanslıdır, çünkü sarı tonları iyi bir eşleştirme oluşturuyor. Deneyebileceğiniz ton çeşidi çok fazla olduğu için bu seçim sizin birazcık zevklerinize kalıyor.

 

 

9.Patlıcan Moru

 

Bayanların çoğunun ön yargılı olabildiği bir yansımadır. Yalnız son dönemde çok sevilmektedir ve deneyenin vazgeçemediği kışkırtıcı bir görünümü vardır. Klasik renklerden biraz sıyrılarak böyle bir görünüme sahip olabilirsiniz. Keşfetmeniz de fayda var diye düşünüyoruz.

 

 

10.Pembe Saç Rengi

 

Renkli birçok rengi bu açık cilt tonuna uyum sağlıyor. Kendinize sıra dışı ve son derece seksi bir görünüm katmak isterseniz deneyebilirsiniz. Dikkat çekici ve tarz bir görünüm için pembenin birçok tonu var kullanabilirsiniz. Yalnız bu rengin bakımını iyi yapmalısınız yoksa çabuk akabiliyor.

 

11.Röfle Uygulaması

 

Saç renk uygulamaları da bu tene uyum sağlamaktadır. Renge dikkat ederek röfle yaptırabilirsiniz. Bu saç boyama uygulaması zaten çok moda. Bu uygulama ile beraber saçlarını başkalaşım geçirecek diyebiliriz.

 

 

12.Ombre

 

Saç uçlarının renklendirmesi olan ombre kesinlikle canlılık katıyor. Uygun renklerle beraber ombre uygulaması kesinlikle farklılık ve tarz katacaktır. Ombrenin kendi içerisinde çok çeşidi olduğu için iyi bir seçim yapmalısınız.

 

 

13.Karamel ve Tonları

 

Karamel ve tonları en güzel seçimlerin başında olacaktır. Açık karamel,çikolata karamel, altın karamel en yakışan tonlarıdır.

Esmerlere Yakışan Saç Renkleri Kılavuzumuza Göz Atın!

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?