Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Saç Modelleri

Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Tüm herkese selam dileyerek güzel bir konuya başlangıç yapıyoruz. Birçok ünlü yıldızın saç rengi ve saç modeli dikkatinizi çekiyordur. Bu dikkat çekme sonucunda ayrıntıları merak ediyorsunuzdur. İşte bugün son dönemde öne çıkan oyuncu Serenay Sarıkaya’nın saçları hakkında bilgiler vereceğiz.

Birçok bayan Serenay Sarıkaya saç rengi hakkında çok fazla soru soruyor. Onların bu merakını gidermek bilgi vererek faydalı olmak için bu yazıyı kaleme aldık. Güzel oyuncunun saç renginin yanında Serenay Sarıkaya saç modelleri de çok fazla merak ediliyor. İşte bu iki nokta üzerinde durarak detayları aşağıda net bir şekilde anlattık.

 

 

 

 

Serenay Sarıkaya Kimdir, Tanıyoruz!

 

Ünlü yıldız sadece saçları ile göz doldurmuyor, makyajı, güzelliği, tarzı ve sempatikliği ile de dikkat çekiyor. İlk çıkış noktası güzellik yarışması olsa da oyunculuğa hızlı bir geçiş yapmış ve aranan bir oyuncu olmuştur. Son dönemde zaman zaman şarkı söylediğini de gördüğümüzde sesi de çok güzelmiş demeden kendimizi alamıyoruz. Plajda, Şaşkın, Adanalı, Lale Devri, Medcezir, İkimizin Yerine, Fi, Peri Masalı, Limon Ağacı, Yer Gök Aşk gibi projelerde yer aldı. Ayrıca Kerem Bursinle ilişkisinden dolayı da çok merak ediliyor.

Adı Soyadı: Serenay Sarıkaya

Doğum tarihi: 01.07.1991

Nereli: Ankaralı

Boyu: 1.75 cm

Kilosu: 54 kg

Burcu: Yengeç

Göz Rengi: Ela

Eski Sevgilileri: Çağatay Ulusoy

Yeni sevgilisi: Kerem Bursin

Rol Aldığı Projeler: Medcezir, İkimizin Yerine, Lale Devri, Adanalı, Plajda, Şaşkın, Fi, Peri Masalı, Limon Ağacı, yer Gök Aşk, Günaydın Sevgilim

 

 

 

 

Serenay Sarıkaya Hangi Saç Rengini Kullanıyor?

 

Serenay Sarıkaya saçları doğal mı diye soran hayranları var. Öncelikle bunu cevaplayalım saçları doğal değildir, kullandığı boya vardır. Güzel ve sempatik yıldızın saç rengi açık küllü kumraldır. Bu renk kendisinin ana saç rengine de yakın olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu tonun kendi cilt tonuna da çok uyumlu olduğunu görüyoruz.

Sempatik dizi oyuncusu zaman zaman farklı tonlarda tercihler yapsa da genel olarak kullandığı saç rengi budur. Neden bu yansıma seçiyor derseniz son zamanlarda küllü tonlar çok moda, bunun içinde bu göz alıcı saç boyasını tercih ediyor. Oynadığı dizideki adı Duru olan ve birçok kişi bu şekilde ifade edip saçlarındaki rengi soruyor. Sizdeki güzel oyuncudan ilham alıp bu tonu deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Birçok yerde gördüğünüz renkler size uygun olup olmadığını sorgulamalısınız. her gördüğünüz renk ten renginize uyum sağlamayabilir. Yalnız güzel dizi oyuncusu ve modelin rengi tüm cilt tonları için uyumludur. Sadece ton farkları ile oynayarak daha da uyumlu hale getirebilirsiniz. Yani tüm ten renkleri bu kumral tonunu deneyebilir. Bu açıdan çok avantajlı bir boya olduğunu ifade edelim.

 

 

 

 

Ünlü Yıldızın Saç Boyaları ve Numarası

 

Kendiniz evde bu tonu yakalamak isterseniz aşağıdaki boya markalarından ve boya numaralarından birini alarak anlattığımı şekilde bu görünüme kavuşabileceksiniz. Kişiden kişiye ton farklılıkları olabilir bunu zamanla yakalayacaksınız. İşte Sarıkaya’nın kullandığı boyalar ve numaraları;

 • Palette Deluxe 8-01 küllü açık kumral saç boyası (fiyatı:19.95 TL)
 • Koleston set saç boyası 8.1 açık küllü kumral saç boyası (fiyatı: 29.65 TL)
 • Garnier 8n nude açık küllü kumral saç boyası (fiyatı: 19.90 TL)
 • Nevacolor 8.1 küllü açık kumral tüp boya (fiyatı: 17.02 TL)
 • Loreal Excellence 7.1 açık küllü kumral saç boyası (fiyatı: 25.99 TL)

İlginizi Çekebilir: Fahriye Evcen Saç Rengi

 

 

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Kuaföre Gitmeden Nasıl Elde Edilir?

 

Saç renginin açık küllü kumral olduğunu öğrendiniz. Birçok kişiden bunu nasıl elde edebilirim dediklerini duyar gibiyiz. Bunun içinde daha önce paylaştığımız konuda nasıl elde edileceği noktasında uzun uzun anlatım yapmıştık. Bu paylaşacağımız konuyu okuduğunuzda bu rengi sizde kolayca elde edebileceksiniz. Nasıl elde edileceği hakkında detaylar için tıklayın.

 

 

 

 

Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Saç Kesimi ve Modelleri

 

Saç rengi kadar saç modelleri de ilgi görüyor. Tatlı, sempatik yıldızın saç stillerini incelediğimizde kullandığı tarzları belirledik. Saç rengi ile uyumlu, yüz yapısına yakışan ve genellikle orta ve uzun saç modellerini kullanmaktadır. Özel günler ve gündelik kullandığı tarzları da ayırıyor. Özellikle de kısa saçlı olarak hemen hemen hiç görmedik. Genellikle saçları uzun ya da orta uzunluktadır. Kullandığı saç tarzları ise şöyledir;

 • Uzun düz saç modelleri
 • Uzun dalgalı saç modelleri
 • Dağınık saç stilleri
 • At kuyruğu saç stilleri
 • Yarım topuz saç modeli
 • Dalgalı saç modelleri
 • Islak görünümlü saç modelleri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

 1. Merhaba cok guzel hos anlatmissiniz ama herkes bi sikayet yapmis bu bayalar haqinda kolanmakda cok korkuyorum lutfen bana yardimci olun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?