Burçin Terzioğlu’nun Saç Rengi ve Saç Modeli

Burçin Terzioğlu’nun Saç Rengi ve Saç Modeli

Onlarca dizide çok başarılı işler yapan güzel oyuncu Poyraz Karayel dizisi ile adından çok fazla söz ettirdi. Uzun yıllardır dizilerde olan Burçin Terzioğlu 38 yaşında ve tiyatro eğitimi almış bir oyuncu. Poyraz Karayel de Ayşegül karakteri ile onu görmüştük. Bu dizi de Burçin Terzioğlu saç rengi hayranları tarafından çok soruldu. Gerçekten çok doğal ve harika yakışan saç rengi var. Bunun yanında Burçin Terzioğlu saç modelleri de merak ediliyor işte bu iki konuya temas ederek size detaylı bilgiler vereceğiz.

Bir zamanlar Murat Yıldırımla evli olan oyuncu o dönemden bu yana her açıdan merak edilen biri. Saçları, güzelliği, özel yaşantısı hayranlarının merak ettiği en önemli noktalar. Şimdi de saçları hakkında detaylara bakalım.

 

 

 

Burçin Terzioğlu Hangi Saç Rengini Kullanıyor?

 

Sempatik oyuncu saçları için çeşitli saç renklerini kullanıyor. Saç rengi için en uyumlu olanını araştırdığını ve saçlarına zarar vermeyen boyaları tercih ettiğini söyledi. Bunun yanında boyalı saçları içinde düzenli bakım yaptırdığını da ifade etti. Burçin Terzioğlu kestane ve kahve saç renklerini kullanıyor. Ten rengine en uyum sağlayan bir iki renk olduğunun altını çiziyor. Kestane ve kahvenin de zaman zaman farklı tonlarını kullanarak sürekli tek düze görünümden uzaklaşıyor.

Bu iki rengin yanında çok nadir de olsa sarı balyajları kullanarak bir zamanlar saçlarında kısmi değişiklik yapmıştı. Sarı balyajları kullandığı renklerin yanında bir kısmi değişiklik olarak denemişti. Bu renklerden ilham alıp sizlerde saçlarınızda deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Fahriye Evcen Saç Rengi ve Saç Modeli

 

 

 

Burçin Terzioğlu Saç Boya Numaraları

 

Kullandığı boya renklerini yukarıda kahve kestane olarak ifade ettik. Bunları nasıl elde edeceksiniz boya numaralarını da vererek fikir sahibi olmanızı istedik. İşte o detaylar

  • Palette Deluxe 5.68 kestane saç boyası (fiyatı:9.89 tl)
  • Loreal Excellence 3 koyu kestane saç boyası (fiyatı: 16.86 tl)
  • Koleston set boya 5.4 açık kestane (fiyatı: 17.02 tl)
  • Loreall Excellence Intense saç boyası 5.52 sıcak kestane (fiyatı: 18 tl)
  • Loreal Excellence set boya 6.32 açık altın kahve saç boyası (fiyatı: 16 tl)
  • Palette Deluxe 4-65 büyüleyici kahve (fiyatı: 9.89 tl)

 

Burçin Terzioğlu’nun Kullandığı Saç Modelleri

 

Saç rengini inceledik ve kullandığı boya numaralarını verdik. Şimdi de saç modelleri hakkında detaylı bilgiler vererek güzel oyuncunun saçları hakkında tam bilgi sahibi olun. Dengeli ve simetrik yüz yapısı için en çok kullandığı dalgalı saç modelleridir. Burçin Terzioğlu sıklıkla dalgalı saç stillerinin farklı versiyonları ile karşımıza çıkıyor. Yüz yapısı içinde çok yerinde ve doğru bir stil olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında ara ara düz saç modelleri, dağınık topuz, ıslak saç stilleri, hacimli saç modelleri, yandan ayrık saç modelleri kullanıyor. Bu saç şekillendirmelerini farklı farklı zamanlarda gittiği yere  göre değiştirmektedir.

 

Hande Erçel Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Her Şey

 

 

Saç Kesimi Nasıldır?

 

Saç kesimi de çok önem arz ediyor çünkü ona göre model ortaya çıkıyor. Güzel yıldız orta boy  saç kesimi tercih ediyor. Orta boy saç kesiminin de yanında hacimli bir görünümle bunu destekliyor. Hacimli ve orta boy uzunlukta bir şekille saçlarını kullandığını tam olarak söyleyebiliriz. Zaman zaman bu saçları birazcık uzasa da genellikle bu kesimle karşımıza çıkıyor. Detaylı bilgiler vererek sizlere faydalı olmaya çalıştık umarız işinize yaracaktır sorularınızı yine aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz en kısa sürede yanıt alacaksınız. Farklı bir saç rengi ve saç modeli fikri ile karşınızda olmak dileğiyle hoşçakalın.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?