Şarap Kızılı Saç Rengini Tanıyoruz!

Şarap Kızılı Saç Rengini Tanıyoruz!

İçindekiler

Kızıl saç renginden vazgeçemeyen bir yapınız var ise ve tonlarından birini seçmek istiyorsanız size güzel bir önerimiz var. Şarap kızılı güzel bir ton ve yansımadır. Kendinize daha fazla  çekicilik katacak bir saç rengi olsun da diyorsanız sizin aradığınız şarap kızıl saç rengi olmalıdır. Çok canlı ve yoğun bir renktir ayrıca belirgin bir görünüme sahiptir.

Uygun kişiler bu rengi denediğinde ortaya harika sonuçlar çıkmaktadır. Deneyecek kişilerin aşağıdaki bilgileri okuyup ona göre tercih yapması çok doğru olacaktır. Kızıl saç rengi tonları çok fazladır bundan dolayı da acaba hangisini seçeyim diye de tereddüte de düşebilirsiniz. Bu konuda bu tonlar hakkında bilgi sahibi olmanız işinizi çok kolaylaştıracaktır. Şimdide şarap kızıl saç rengini tüm yönleriyle inceleyelim.

 

 

Nasıl Bir Renktir?

 

İlk başta adı itici gibi gelebilir bazı kişilere ama bildiğiniz gibi şarabın rengi kızıl olur. İşte tam da bu tonu en iyi tanımlayacak ifade budur. Şarap renginden ilham alarak oluşturulmuş canlı bir o kadar parlak bir tondur. En büyük özelliğinin de parlaklık olması diyebiliriz. Çünkü bazı kızıl renkleri daha mat görünümdedir. En büyük sorunlarında biri de hızlı akabilme özelliğidir. Bu renk tonu saçlarınızdan hızlı şekilde akar buna dikkat ederseniz harika şekilde kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Şarap Kızılı Saç Rengi Kimlerde Güzel Durur?

 

Bu sorunun cevabı önemlidir. Şu şekilde en doğru biçimde cevaplayalım kendi içinde birkaç tonu vardır bunları aşağıda belirttik. Bu tonlardan her cilt tonuna uygun olanı var. Yani aşağıdaki şarap kızıl tonlarında kendi cilt renginize göre seçim yapabilirsiniz. Esmerler, kumrallar, sarışınlar için de uygun renk mevcut. Kendi cilt renginizi belirleyelim aşağıdan seçimini yapıp bu tona saçlarınızı boyayabilirsiniz. Saç renk uzmanı olarak bu şekilde gelen müşterilere seçim yapıyoruz ve sonuçlar harika.

 

 

 

Şarap Kızılı Saç Rengi Tonları (tüm detaylar)

 

Kadife kızıl saç rengi: Bu renk sizi baştan çıkarıcı yapacak diyebiliriz. Çok beğeneceğiniz bir ara tondur. Parlak özelliklere sahiptir bunun içinde daha hızlı şekilde özelliğini kaybedebilir. Bakım yapılması şart olan bir saç rengidir.

 

 

Böğürtlen kızıl saç rengi:  Böğürtlenin o kırmızısını mutlaka görmüşsünüzdür. İşte böğürtlenin o biraz açık bir koyu rengini bir arada bulunduran güzel bir tondur. Özellikle kıvırcık saçlarla daha bir hoş görünür. Tüm ten rengine sahip bayanlar rahatlıkla deneyebilir.

 

 

Kızıl kahve saç rengi: Esmer özellikli bayanlar için daha uygun bir tondur. Son dönemde çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Hacimli saç modelleri ile bu renk harika görünüyor.

 

 

Caberne şarap kızılı: Kendini daha belli eden şarap kızılı saç rengidir. Bir tür şarap renginden ilham alarak ortaya çıkarılmıştır. Beyaz tenli bayanlarda en güzel görünümü verir.

 

 

Kızılcık saç rengi: Koyu ve açık renkleri bir arada bulunduran bağımlılık oluşturan bir tondur.

 

 

Melanj saç rengi: Birçok kızıl tonunu bir arada bulunduran çok şık bir renktir. Birçok bayan bu tona bayılmaktadır.

 

 

Ahududu saç rengi tonu: Açık ve canlı bir yansımadır. Son derece iddalı ben buradayım diyen tondur. Kendinize güveniyorsanız sizin için iyi bir seçim olacaktır.

 

 

Tarçın saç rengi: Gözlerin üzerinizde olacağı harika bir tondur. Çok iyi bir ton özelliğine sahip olduğu için ne koyu ne de açık renktir. Düz saçlarda çok uyumlu görünüm verir. Sarışın ve beyaz tenliler deneyebilirler.

 

Kızılın Tonu : Kızıl Kahve Saç Rengi

 

 

Şarap Kızılı Saç Boyası ve Numarası

 

Kaliteli ve doğru boya numarası ile daha etkili sonuçlar alırsınız. Sizlere önerdiğimiz boyaları güvenle kullanabilirsiniz. Şarap kızıl saç boya numarası markalara göre değişiklik göstermektedir. Bunlara dikkate ederek satın almanız gerekmektedir.

  • Koleston set saç boyası 5/66 şarap kızılı (fiyatı: 14.90 tl)
  • Nevacolor tüp boya 5.66 şarap kızılı (fiyatı: fiyatı: 5 tl)
  • Sea color kit boya 4-65 şarap kızılı (fiyatı: 6.84 tl)
  • Natural colors 5rf şarap kızılı (fiyatı: 15 tl)
  • Palette Deluxe5-889 şarap kızılı saç boyası (fiyatı: 10. 92 tl)

 

Bu Saç Renginin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

 

Birazcık bakımına dikkat edilmesi renktir. Özellikle kalıcılık ve parlaklık için bu noktaya özen gösterilmelidir. İşte yapmanız gerekenler

-Saçları sık sık yıkamayın: Bu çok yanlış bir davranıştır. Saçlarınızı hırpalayarak yıkamak saçlara zarar verir. Saçlar kirlenince kendi yağı ile kendini yenileyerek bakım yapar. Su sık yıkanan saçlarda saç boyasına çok fazla zarar verir. Bunun için yapılması gereken saçları sürekli yıkamamaktır. Belirli aralıklarla yıkama yapabilirsiniz.

-Kuru şampuan kullanın: Sürekli saçlarımı yıkamadan olmaz diyenler için bir çözüm önerisi kuru şampuan. Yıkamadan saçlarınız temizlendiğini hissedeceksiniz.

-Saçlarınızı güneşe çıktığınızda koruyun: Özellikle güneşin yoğun olduğu zamanlarda saçları koruma lazım. Saçlar için satılan güneş koruyuculardan alarak güneşten koruyabilirsiniz. Güneşten koruduğunuzda parlaklıklığını ve canlılığını hiç kaybetmez.

-Saçlarınızı hızlı kurutun: Saçlarınızı kurutmayın demiyoruz ama bu süreyi mümkün olduğu kadar azaltın diyoruz. Yani saçlarınızı mümkün olduğu kadar az ısıya maruz bırakın.

-Nemlendirici saç maskesi kullanın: Kerastase saç bakım maskesi alıp kullanabilirsiniz gerçekten güzel katkılar sağlıyor. Saçları çok güzel nemlendirerek bakım yapar ve yıpratıcı etkilerden korur.

İlginizi Çekebilir: Kızıl Ombre  Saç Rengi 

 

 

 

Şarap Kızılı Saç Rengine Yakışan Saç Modelleri

 

Birçok saç şekillendirmesi bu renk ile hoş uyum sağlar. Dalgalı ve düze saçlar en çok yakışan modelleri arasındadır. Yani dalgalı ve düz saç modelleri tercih etmenizde birçok fayda vardır. Bunun yanında yapacağınız modelin yüz yapınıza da uyum sağlaması çok çok önemlidir. İlk tercihiniz dalgalı ve düz saçların yüzünüze yakışan olsun diyebiliriz. İşte bunun la ilgili örneklerimizi aşağıda sunduk göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?