En İyi 10 Saç Hacimlendirici Ürün Önerisi

En İyi 10 Saç Hacimlendirici Ürün Önerisi

İçindekiler

İnce telli saçlar her zaman hoş bir görünüp vermez. Ne kadar zaman harcarsanız harcayın, bazen istediğiniz gibi görünmeyebilir. İnce telli saçlar için hacim tutmak çok önemli bir durumdur. Bunun içinde en iyi 10 saç hacimlendirici ürün önerisini bilmeniz gerek. Yapışmadan işe yarayan saç hacimlendirici ürünler arıyorsanız doğru yere geldiğiniz söyleyebilirim. İnce telli saçlar için en iyi 10 saç hacimlendirici ürün önerisini tüm ayrıntıları ile paylaşıyoruz. Aşağıdaki önerileri inceleyip sizin için en uygununu alabilirsiniz.

 

İnce Telli Saçlar İçin Saç Hacimlendiriciler

 

1.SheaMoisture Gül Yağlı Saç Hacimlendirici

 

Bu ürün dalgalı ve doğal kıvırcık olan saçlar için tasarlanmış mükemmel bir jeldir. Saçınızdaki kıvırcıklara hacim ekleyerek dalgalanmasını sağlar. Bu ürün içeriğindeki doğal ve organik gül yağı sayesinde saçlarınızı yumuşak ve ipeksi yapar. Ayrıca saçlara sadece hacimle kazandırmakla kalmaz gül gibi kokmasını da sağlar.

Fiyatı : 105 TL

 

İnce telli saçlar için hacimlendirici
saç hacimlendirici markaları

 

2.Nexxus Hacim Katan Şampuan

 

Zamanı olmayan bayanlar için tasarlanmış bir üründür. Nexxus hacim katan şampuanla diğer şampuanlarınızı bir yere bırakabilirsiniz. Çünkü piyasadaki en iyi hacim veren şampuanlardan biridir. Saçlarınıza hacim katarken nazikçe temizleme  ve yenileme sağlamaktadır. Yeşil çay özütü ve elastik protein içeriği  ince telli saçları beslerken daha kalın ve dolgun göstermeye yardımcı olur. Bu şampuanla saç tellerinin çapı %17 oranında arttığı kanıtlanmıştır.

Fiyatı : 85 TL

 

Saçlara hacim katan şampuan
Saçlara hacim katacak şampuan

 

3.Bitkisel Esanslı Saç Hacimlendirici

 

İçeriğindeki bitkisel esanslar saç kıvırcıklarına hayat vererek hacimlendirir. Saç tellerine yüzde %50 kadar hacim kattığı söyleniyor. Ağırlık yapmayan ve hacim veren formülü ile saçlarına tazelik ve temizlik katar. İnce telli saçlara en iyi hacim katan köpüktür. Ayrıca fiyatı da gayet uygundur.

Fiyatı : 22 TL

 

İnce telli saçlar için hacimlendirici
Saç için hacimlendirici köpük

 

Saçlarınıza Hacim Kazandıracak 9 Püf Noktası

 

4.Oribe İnce Telleri Kalınlaştırarak Hacim Sağlayıcı

 

Jel ya da köpük yerine hacim sağlayan bir sprey arıyorsanız önerimiz Oribe marka bu spreydir. Saç tellerinize püskürterek kısa zamanda hacim sağlayan hoş bir spreydir. Renkli bir formülü vardır saçlarınızı stresten korur. Ayrıca saçları güneşin etkilerinden koruyan UV tabakalı sistemine sahiptir. Hacim tutmakla kalmaz saçları da güçlendirir. Diğer markalara göre fiyatının biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyatı : 140 TL

 

Saç için hacimlendirici ürün
İnce telli saçlara için hacimlendirici sprey

 

Diğer Öneriler İçin Galerimize Tıklayın.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?