Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri ve Adları

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri ve Adları

İçindekiler

Erkek çocuklarınız İçin birbirinden hoş saç modellerini sıraladık!

Evlat hayatta en değerli olan varlıklarımızdır. Evlatlarımızdan bazıları erkek ise işte bu durumda daha fazla yorulabiliriz çünkü genellikle hareketlilerdir. Bu yavrularımızı her daim güzel ve sevimli görmek için erkek çocuk saç modelleri içinden ona yakışanı bulup bu görünümü vermelisiniz.

Çocuklarınızın yüz yapısını ve saç tipini dikkate alıp model bulunduğunuzda onun daha sevimli ve yakışıklı göründüğünü fark edeceksiniz. Peki bunun için en son moda öneriler ne diye düşünüyorsunuzdur. Zaman kaybetmeden diğer ayrıntılara hep beraber bakalım.

 

 

 

Erkek Çocuk Saç Kesim Modellerine Karar Verirken Nelere Bakmalı?

 

  • Çocuğunuz fikirlerini önemseyin onu dikkat alıp ona göre saç şekli seçin.
  • Erkek çocuk saç şekillerinin yüz yapısına uygun olmasına özen gösterin.
  • Çok aşırı uç stiller üzerinde durmayın. Çünkü bu durum arkadaşlar arasında yadırganıp dalga geçmeye sebebiyet verebilir.
  • Onların tatlılığını ortaya çıkaracak görünümler üzerinde durun.
  • Kıyafetleri ile beraber rahat kullanacakları ve rahat şekil verecekleri şekilleri seçin.
  • Onlara güven verecek cool bir görünüm her zaman iyi bir seçim olacaktır.
  • O yılın modellerini dikkate almanızda fayda var. Çünkü sürekli olarak yeni tarzlar ortaya çıkıyor.
  • Çocuğunuzun saç tipini önemseyerek uzun mu yoksa kısa mı görünüm yakıştığını da belirleyin.
  • Sürekli olarak aynı stil üzerinde durmayın değişiklikler katın.

 

 

 

İşte En İyi Modeller ve Detayları

 

1.Yandan Çizgili Orta Uzunlukta Stil

 

 

Modern bir görünümdür. Saçların yan kısımlarının kısa olmasını isteyen çocukları için çok idealdir. renkli gözlü ve sarışın çocuklara bu yandan çizgili model daha çok yakışmaktadır. Ayrıca beyefendi bir görünümde sağlamaktadır. Okulda da rahatlıkla kullanılabilir.

 

2.Önden Çizgili Cool Model

 

 

Çizgili model isteyenler için bir seçenek daha. Önden çizgili ve farklı bir tarzdır. Düz saç tipine sahip olanlar için daha hoş ve tatlı bir görünüm katar. Yalnız uzun yüz tipine sahip olanlar için hoş bir görünüm sağlamaz bunu da belirtelim.

 

3.Yanları Kısa Dik Saç Stili

 

 

Erkek çocuklar için kısa ve sivri saç görünümleri en popüler kesimlerin başında gelir. Bir çok çocukta bu görünümü çok beğenir ve ister. Saç yapıları da buna müsait olduğu için ortaya güzel sonuçlar çıkar. bu görünümü düşünün deriz. Yapılış olarak da son derece basittir. Normal bir kuaför rahatlıkla bu görünümü verir.

 

4.Düz Hareketli Saç Şekillendirmesi

 

 

Öne doğru düz taramayı sevenler için güzel ve hareketli bir öneri. Klasik görünümden biraz sıyrılarak şekillendirme ile hareket katılmış sevimli mi sevimli bir şekillendirmedir. Yanları kısa ama biraz da kahkül katılan bir görünümdür. Bu bileşenlerin bir arada olması ortaya kusursuz görünüm çıkarıyor. Denemenizi öneririz.

 

5.Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modeli

 

 

Amerikan kesim çocuklar için uygun bir kesimdir. Yanları kısa üst kısımları bir miktar uzun olan bu tarz rahat ve kullanımı kolaydır. Erkek çocuklar için vazgeçilemeyenler arasındadır. Kuaförlerden en çok istenen modellerin başında gelmektedir.

 

6.Uzun ve Kıvırcık Saç Kesimi

 

 

Saç tipi kıvırcık ise kulak üstlerini kapatacak hafif dağınık modeller çok popülerdir. Bukleli bu stil bu miniklere farklı bir görünüm katıyor. Saçlarından sonra bu şekilde dil hareketleri de tam fotoğraflık. Bu saçlarla herkes onları beğenecek ve şirin bulacaktır.

 

7.Üstleri Uzun Yanları Kısa Model

 

 

13-14 yaşlarında erkek çocuklar için uygun bir görünümdür. Üst ve ön kısımları hareketli olan bu tarzla yakışıklı bir yüz hattı ortaya çıkıyor. Ayrıca göz alıcı bir görünüm katıyor. Kullanımı ve şekil vermesi de son derece kolay.

 

8.Erkek Çocuklar İçin Uzun Saç Modeli

 

 

Uzun saç modelleri erkek çocuk için çok harika bir görünüm oluşturuyor. Arka yan kısımları kısa ve diğer noktaları uzun olan bu görünüm farklılık ve canlılık katıyor. Erkekler İçin Dalgalı Saç Modelleri

 

9.Mohawk Saç Stili

 

 

Eğlenceli ve son dönemin trendlerinden. Küçük çocuklar için çok farklı ve müthiş. Şekillendirme ile çok farklı görünümler verilebilir.

 

10.Saçlarda Renk Trendi

 

 

Son dönemde saçlar hafif renkler çok ön planda. Bunu çocuklar çek seviyor ve aynada kendilerini gördüklerinde çok hoşlarına gidiyor. Hafif renklerle müthiş etki sağlanabilir. Saçın çeşitli noktalarına boya yapılabilir herhangi bir kısıtlama yoktur.

 

11.Uzun Geriye Doğru Stil

 

 

Uzun saçları geriye doğru bir şekillendirme ile yüz yapısı ön plana çıkarılıp şirin bir sonuç alınabilir. Alın yapısını da ortaya çıkaracaktır. Eğer alın yapısı düzgün ise bu saç modeli yapılabilir aksi takdirde önermiyoruz.

 

12.Kahküllü Saç Stili

 

 

Kahküller görünüşte fark yaratır. Bu alına dökülen saç telleri hareket ve canlılık katar. Özellikle 10 yaş civarı çocuklara da çok yakışır. Hafif dağınık tarzlarla beraber müthiş sonuç ortaya çıkarır. Uzun ve hafif dalgalı saç tipleri içinde idealdir.

 

13.Kalın Telli Erkek Çocuklar İçin Saç Modeli

 

 

Kalın saç teline sahip olanlar için en uygun modeldir. Biraz klasik bir model gibi görünse de son derece modern bir tarzdır. Kalın tellilere en çok yakışan modellerin başında gelmektedir. Saç şekillendirici ürünlerle beraber ortaya çok hoş bir görünüm çıkacaktır. Erkekler İçin Saç Bakım İpuçları İçin Tıklayın.

 

14.Şık Bir Tarz

 

 

 

15.Çizikli Erkek Çocuk Saç Modeli

 

 

16.Erkek Çocuk Saç Kesimleri İçin Video

 

 

Diğer Öneriler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?