Gümüş Sarısı Saç Rengi ve Modelleri

Gümüş Sarısı Saç Rengi ve Modelleri

İçindekiler

Gümüş Sarısı Saç Rengi Nasıl Bir Tondur?

 

Gümüş sarısı saç rengi nasıl bir tondur diye ifade edecek olursak açık sarı saç rengidir. Son iki üç senenin çok fazla öne çıkacak saç rengidir. İçinde gümüş tonda yansımaları olan bir renktir. Klasik sarılardan sıkıldıysanız gümüş sarısı saç rengi ve modelleri size çok harika gelecektir. Sarı saç renkleri artık daha çok açık sarılara yerini bırakıyor. Artık trend gümüş sarısı saç rengi olma yolunda emin adımlarla gidiyor.

 

gümüş sarısı saç ve dalgalı model

 

Kesinlikle denenmesi gereken saç renklerindendir. Saçlarınızda beyazlıklar da var ise beyaz saç tellerini gizliyor. Bu da gerçekten önemli bir avantajdır. Açık sarıların yanında hiç fark bile edilmiyor. Bu özellik aklınızda bulunarak saçlarınızı boyamanızı tavsiye ediyoruz. Bu rengi denemediğinizi düşünüyoruz onun içinde tavsiye ediyoruz. Şimdi de gümüş sarısı saç rengi detaylarına göz atalım.

 

Denim Mavi Saç Rengi 2021-2022

Gümüş Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

 

Beyaz ve buğday tenli bayanlara gümüş sarı saç rengi harika yakışmaktadır. Beyaz tenin renginin farklı özelliklerine sahip olan her bayanın denemesi gereken bir açık sarı tonudur. Gümüş sarısı açık buğday ten renklerinede yakışmaktadır. Beyaz cilt ve açık buğday tonuna bu rengi tavsiye ediyoruz. Aşağıdaki diğer özelliklere dikkat etmenizde fayda olacak işte diğer önemli noktalara için yazının  devamını okumaya edin.

 

gümüş sarısı saç

 

Gümüş Sarısı Saç Rengi Hangi Göz Renklerine Yakışır?

 

Mavi göz renginiz var ise muhteşem bir uyum oluşturacaksınız. En güzel uyum sağlayan göz rengi mavidir. Koyu renkli gözlülerde gümüş sarısı saç rengi çok uyum sağlamıyor ancak renkli gözlü bayanlara daha iyi oturuyor bu açık sarı saç rengi. Mavi gözlüler bu noktada biraz daha şanslılar. Diğer renkli gözlüler içinde uyum özelliği yüksektir.

 

hacimli gümüş sarısı saç stili

 

Gümüş Sarısına Yakışan Saç Modelleri

 

Gümüş sarısına yakışan saç modelleri dalgalı ve dağınık saç modelleridir. Dağınık saç tiplerinin hepsi bu saç tonuna uyum sağlamaktadır. Düz saç modelleri bu renkle hiç uygun olmamakta aklınızda bulunsun. Biz size en çok yakışan saç modellerini ifade etmeye çalışıyoruz. İstisnalar bu kuralları bozmaz.

 

Küllü gümüş sarısı saç rengi

 

Gümüş Sarısı Saç Boya Numarası Nedir?

 

Her saç renginin boya numaralarını vererek sizlere daha faydalı olmasını istiyoruz. Bu yüzden kolay ulaşmanız açısından marka ve numara veriyoruz. Bu şekilde gümüş sarısı saç rengini kolay bir şekilde elde etmiş olacaksınız. Garnier çarpıcı renkler 111 ekstra açık gümüş sarı saç rengi numarasıdır.

 

garnierdan gümüş sarısı saç boyası

 

garnier gümüş sarısı saç boyası

 

Gümüş Sarısı Saç Boyama  Videosunu İzleyebilirsiniz

Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

Gümüş Sarısı Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Saç maskesi bu renk için kesinlikle şarttır. Düzenli aralıklarla saç maskenizi uygulayın.  Saç maskesi gümüş sarı saç renginiz daha parlak ve canlı görünmesini sağlayacaktır. Bundan başka saç bakım yağlarının altını çizelim. Saç bakım yağları, saçlarınızı besleyip saç renginizi uzun süre kullanacaksınız. Ayrıca şampuanlamaya dikkat edin aşırı şampuanlamadan kaçının. Çünkü sarı saç renkleri çok durulama da akar. Bunlara dikkat ederek renkleri kullanın.

Bizi Facebook’dan da takip edin.

Gümüş sarısı saç rengi ve harika modeli

 

Gümüş sarısı saç rengi ve ten renginiz

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?