Cemre Solmaz Saç Rengi ve Saç Modelleri

Cemre Solmaz Saç Rengi ve Saç Modelleri

İçindekiler

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bugün Cemre Solmaz saç rengi ve Cemre Solmaz saç modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Cemre Solmaz’ın saç rengi nedir, saç rengi numarası nedir, nasıl elde edilir, saç modelleri nelerdir sorularının cevaplarını yazımızda derledik.

 

Cemre Solmaz’ı Tanıyalım

 

Ünlü fenomenin saçlarına geçmeden önce kısaca kendini tanıyalım. Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya gelmiştir ve Karadenizli’dir. Sonraları istanbul’a göç ederek İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. 2 yıllık hemşirelik eğitimi ile beraber hastanede çalışmaya başladı. Cemre Solmaz’ın tanınması ise Tiktok da çektiği eğlenceli videolardan sonra oldu. Kendisi Tiktok fenomedir. Tiktokdan sonra youtube hesabı açarak burada önemli takipçiye ulaşarak youtuber ünvanı da almıştır.

Şuan da Tiktok da 2 milyon Youtube da ise 1.4 milyon takipçiye ulaşmıştır.2000 doğumludur ve şuan da 22 yaşındadır oldukça genç şöhreti yakalayan kişiler arasındadır. Burcu ise Koç’tur. 1.69 cm boy uzunluğundadır kilosu ise 51’dir. 2019 yılında Tiktok videolarından dolayı ödül de almıştır. İki kardeştir ve abisi vardır. Açık mavi göz rengine sahiptir. Şu sıralarda sevgilisi yoktur bunu olunca açıklayacağını söylemiştir.

Bazı takipçileri gözlerinin lens olup olmadığını ısrarla sormaktadır ama gözleri lens değildir orijinaldir. En sevdiği renk turuncudur. Şimdi de birçok takipçisi tarafından sorulan saçlarına geçelim. Güzel yıldızın saçları çok hoş durduğu için sıklıkla soruluyor bizde bu soruya alt başlıklar halinde cevaplamaya çalıştık.

Bakın: Cemre Solmaz Hakkında Her Şey!

 

Cemre Solmaz Doğal Saç Rengi

 

Kullandığı saç boyasına geçmeden önce ana saç rengi nedir bunu inceleyelim. Birçok kişi ana saç renginin sarı tonları olduğunu düşünse de yanlış biliyor çünkü güzel fenomenin doğal saç rengi açık kumral tonlarındadır. Kumral tonların içerisinde de sarı renk bulunduğu için biraz daha sarı gibi durmaktadır saçları. Kendisi de genel olarak ana saç rengine yakın saç boyaları kullanmaktadır. Bir dönem ana saç rengini sıklıkla kullansa da şuan daha çok boyalı saçları tercih etmektedir.

 

Cemre Solmaz Ten Rengi

 

Saç rengi seçiminde ten renginin önemini kesinlikle atlamayın. Güzel fenomenin ten rengine baktığımızda oldukça açık ten renginin olduğunu söylemeliyiz. Saç rengi tercihlerini de açık ten rengine uygun şekilde yapmaktadır. Ayrıca ten rengine göre de çeşitli saç renklendirme işlemleri de tercih etmektedir.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Cemre Solmaz Saç Rengi

 

Güzel sosyal medya fenomeni ağırlıklı olarak sarı saç rengini ve tonlarını kullanmaktadır. Sarı saç rengini çok sevmektedir ve bu rengi çeşitli şekillerde kullanmaktadır. Bir dönem kendi doğal saç rengini kullanmıştır ama daha sonra boyaya geçiş yapmıştır. Bir zamanlar marjinal bir renk olan yeşil saç rengini de kullanmıştır.

Açık sarı, sarı, koyu sarı, krem sarı, bebek sarısı, platin sarı, sarı ombre gibi sarı tonlarını kullanmıştır. Bir dönem ise sadece öndeki saç tellerini sarı kullanmıştır. Kesinlikle kullandığı renkler kendisine harika yakışmaktadır. Ten rengine uygun olan saç renkleri ve saç rengi işlemleri kullanmaktadır. Ayrıca kısa saç modeli de ayrı yakışmaktadır. Sizlerde güzel fenomenin ten rengine sahipseniz bu saç renklerinden ilham alabilirsiniz.

 

Cemre Solmaz Saç Rengi Yeşil

 

Sarı saç rengi ve tonlarından taviz vermezse de bir dönem değişiklik ve marjinallik olsun diye yeşil saç rengini kullanmıştır. Yeşil saç rengi kısa süreli kullanıp sonra sarı saç renklerine yeniden geçiş yapmıştır.

 

Cemre Solmaz Yeni Saçı

 

Zaman zaman saç renginde değişiklikler yapabilmektedir. En yeni saç rengi sarı ombre olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç uçları sarı diğer tepe kısımları ise daha koyu renklerde gözükmektedir. Ombre de daha açık bir sarı kullanıldığını görmekteyiz. Bu ombre de güzel fenomene son derece güzel yakışmaktadır. Sizlerde bu görünümü deneyebilirsiniz.

 

Cemre Solmaz Saç Rengi 2023

 

Yeni yılla beraber sarı tutkusundan vazgeçmediğini görüyoruz. Tiktok fenomeni bu yılda sarı saç rengi tonlarını kullanacak gibi. Sarı ombre ile bu yıla başlangıç yaptı yılın devamında ise açık sarı ve koyu sarı saç renklerini mevsime göre tercih edeceğini düşünüyoruz.

 

Cemre Solmaz Saç Rengi Numarası

 

Kullandığı saç boyalarına ve numaralarına da bakalım. Aşağıdaki saç boyaları ile beraber güzel yıldızın saç rengini elde edebilirsiniz.

  • Excellence 9 sarı saç boyası (fiyatı: 65.90 TL)
  • Loreal 9.1 Excellence küllü sarı saç boyası (fiyatı: 51.90 TL)
  • Palette Deluxe 10-5 dore sarı saç boyası (fiyatı: 68.90 TL)
  • Sea Color 0.1 platin sarısı saç boyası (fiyatı: 23.10 TL)

 

Cemre Solmaz Saç Modelleri

 

Ağırlık olarak kısa ve orta uzunlukta saçlar kullanıyor. Neredeyse uzun saç modellerini hiç kullanmıyor diyebiliriz. Uzun saç modellerini çok arada kısa süreli kullandığını da belirtelim. Sıklıkla kısa ve orta boy saç modellerinden yana tercihini kullanıyor. Saçlarında ve saç modellerinde değişikliği seviyor ve aynı tarzı uzun süre kullanmıyor. Dalgalı ve düz saç stillerini ortama göre tercih ederek kullandığını görüyoruz. İşte kullandığı saç stilleri;

-Örgülü saç stili

-Omuzda saç modeli

-Düz omuz hizası saç stili

-Dalgalı kısa saç modeli

-At kuyruğu saç modelleri

-Aksesuarlı saç modelleri

-Çift topuz saç modeli

-Kısa sarı saç modeli

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?