Danla Bilic Saç Rengi ve Saç Modelleri!

Danla Bilic Saç Rengi ve Saç Modelleri!

İçindekiler

Ünlülerin saç renklerini incelemeye devam ediyoruz bugün Danla Bilic saç rengi ve Danla Bilic saç modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Danla Bilic’in saç rengi nedir, saç rengi numarası nedir, nasıl elde edilir, saç modelleri nelerdir sorularının cevaplarını yazımızda derledik.

 

Danla Bilic’i Tanıyalım

 

Danla Bilic olarak tanınsa da gerçekte ismi Neslihan Damla Akdemir’dir. 94 yılında Kütahya’da dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisi terazi burcudur ve bu burucun özelliklerini taşıdığını söylemektedir. Beykent Üniversitesi psikoloji bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Ünlü olması Youtube da çektiği makyaj videoları ile olmuştur. Çektiği videolardan sonra Twitter’da ilgi görüp birçok kişinin tanıdığı yüz haline gelmiştir. Çektiği videolar izlenme rekorları kırmaya başlayınca kendi makyaj ürünlerini oluşturarak satışa çıkarmış ve bunun reklamını yapmıştır.

Güzel fenomen 1.66 boy uzunluğuna ve 59 kiloya sahiptir. Zaman zaman kilo alma durumundan muzdarip olsa da rejim yaparak fit görünümünü korumaya çalışıyor. Bir dizi estetik ameliyat yaptırarak görünümünü de iyileştirmiştir. Poyraz Teomanla bir dönem sevgili olsa da bu ilişkisi bitmiştir.

Survivor yarışmasını birinci bitiren Cemal Can ile arkadaşlığı da dikkat çekmeketedir. Instagram’da 6 milyon takipçisi vardır. ınstagram ve youtube üzzerinden de sürekli paylaşımları ile adından söz ettirmektedir. Gün geçtikçe takipçisi çoğalmakta ve kazanaçlarını da arttırmaltadır.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/danlabilic/?hl=tr

Youtube hesabı : https://www.youtube.com/c/DanlaBilic

 

Danla Bilic Doğal Saç Rengi

 

Seksi fenomenin doğal saç rengini merak edenler olmuş. Ana saç rengi siyahtır. Lise yıllarında siyah rengini kullanmıştır. 20 yaşları ile beraber saçlarını boyamaya başlamıştır. Şimdilerde ise ana saç rengi kullanmamaktadır. Çeşitli kumral, kızıl ve sarı tonları sürekli olarak kullanıyor. Sizde güzel fenomenin saç boyalarından ilham alabilirsiniz.

 

Danla Bilic Saç Rengi

 

Ünlü fenomen tek bir saç rengi yerine zamanla saç renklerini değiştirerek kullanmayı seviyor. Güzel fenomen sarı, kumral, bakır kumral, karamel, ombre, kızıl, turuncu saç renklerini kullandı. Bu saç renklerinden ağırlıklı olarak kullandığı ise sarı, kumral ve bakır tonları olmaktadır. Bu saç renklerinden en çok kumral ve sarı tonlarının kendisine yakıştığını düşünüyoruz.

 

Danla Bilic Saç Rengi 2023

 

Nu yıl güncel saç rengi nedir diye soranlar var bunu da ifade edelim. Şuanda kullandığı saç rengi kumraldır. Kumral saç rengine zaman zaman çeşitli işlemler yaptırmaktadır. Kumralın koyu tonu olduğunu söyleyelim ama zaman zaman açık kumral da kullanmaktadır.

Bu Yazıyla Alakalı İçerikler

 

Danla Bilic Saç Rengi Numarası

 

Kullandığı saç boyalarına ve numaralarına da bakalım. Aşağıdaki saç boyaları ile beraber güzel yıldızın saç rengini elde edebilirsiniz.

  • Wella Koleston 6/34 bakır kumral saç boyası (fiyatı: 44 TL)
  • Palette Deluxe 7-0 kumral saç boyası (fiyatı: 38 TL)
  • Loreal 5.5 kızıl kestane saç boyası (fiyatı: 59.95 TL)
  • Palette  göz alıcı renkler serisi 7-77 yoğun bakır saç boyası (fiyatı: 25 TL)
  • Palette Deluxe 10-5 dore sarı saç boyası (fiyatı:89 TL)
  • Palette Deluxe 10-2 platin sarısı saç boyası (fiyatı: 79.70 TL)

 

Danla Bilic Saç Kesimi

 

Orta ve uzun saçlar kullanmaktadır. Kısa saç tercih etmemektedir ve saç uzunluğuna göre de saç kesimi tercih etmektedir. Yüz yapısına uygun bir saç kesimi tercih etmektedir. Saç kesiminde uzun ve düz bir kesim yaptırmaktadır. Saç kesiminde kırıklarını düzenli aldırmaktadır ve saç bakımına özen göstermektedir. Saç kesiminde çene yapısını dikkat aldığı da görülmektedir.

 

Danla Bilic Saç Modelleri

 

Çok güzel ve ilgi çekici saç modelleri seçtiğini söyleyelim.  Genel olarak klasik saç stilleri tercih etmektedir. Saç modellerini saç renkleri ile beraber iyi bir kombin yapmaktadır. Saç modeli tercihi yaparken gideceği ortamları göz önünde bulundurduğunu görmekteyiz. Ağırlıklı olarak uzun saç modeli ile şekillendirmeler yapmaktadır. Düz, dalgalı, ve toplu saç modelleri en çok tercih ettikleri arasındadır.

Özel günler ıslak geriye taranmış saç stilleri sıklıkla tercih etmektedir. At kuyruğu saç modeli, dağınık topuz saç modeli, aksesuarlı saç modeli sıklıkla tercih ettiği diğer modellerdendir. Sizlerde güzel fenomenin saç modellerinden ilham alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?